Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolis vs Immuneks

Durum
    deborah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Propolis vs Immuneks

Selamlar, ben daha önce AHCC kullandım hikayemi anlatmıştım tip 18'i negatife çevirdim. Hala 33 ve 44 pozitifim. Artık kullanmıyorum AHCC ama başka bir bağışıklık güçlendiriciye başlamak gibi bir niyetim var. Emin olamadım, propolis mi immuneks mi dersiniz? Bunlar nasıl kullanılıyor? Propolis olayını pek anlamadım kapsül değil sanırım? Aydınlatırsanız çok sevinirim.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Propolis vs Immuneks

Propolis su, yağ ya da alkol içerisinde özüt şeklinde. Yani damla olarak kullanıyorsunuz. İster ekmek parçasına, isterseniz suya 15-20 damla damlatıp yutuyorsunuz. Immuneks, imutor ya da genel adıyla beta-glukan bira-ekmek mayası hücresinin duvarı, bir tür karbonhidrat ama biraz kompleks bir karbonhidrat.

Soru propolis ve beta glukan üzerine ise, ikisini de kullanabilirsiniz. Birini tercih edecekseniz ben imutor tercih eder, sabah kahvaltısının tam ortasında olacak şekilde kullanmaya başlardım.

Sigara kullanıyorsanız veya alkol kullanımınız fazla ise öncelikle bunları bırakın ya da azaltın. Gerçi azaltın kısmı sadece alkol için geçerli olabilir, sigara azaltılmaz, bırakılır. Bunu söyleme sebebim, özellikle sigara kullananlar için, bağışıklık sisteminiz sigaranın verdiği zararlarla çok fazla meşgul oluyor, hiç bir bağışıklık güçlendirici sigarayı bırakmanız kadar etkilli olamaz, bunu kafanıza kazımanız gerekiyor.

Durum
    deborah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı daylon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Propolis su, yağ ya da alkol içerisinde özüt şeklinde. Yani damla olarak kullanıyorsunuz. İster ekmek parçasına, isterseniz suya 15-20 damla damlatıp yutuyorsunuz. Immuneks, imutor ya da genel adıyla beta-glukan bira-ekmek mayası hücresinin duvarı, bir tür karbonhidrat ama biraz kompleks bir karbonhidrat.

Soru propolis ve beta glukan üzerine ise, ikisini de kullanabilirsiniz. Birini tercih edecekseniz ben imutor tercih eder, sabah kahvaltısının tam ortasında olacak şekilde kullanmaya başlardım.

Sigara kullanıyorsanız veya alkol kullanımınız fazla ise öncelikle bunları bırakın ya da azaltın. Gerçi azaltın kısmı sadece alkol için geçerli olabilir, sigara azaltılmaz, bırakılır. Bunu söyleme sebebim, özellikle sigara kullananlar için, bağışıklık sisteminiz sigaranın verdiği zararlarla çok fazla meşgul oluyor, hiç bir bağışıklık güçlendirici sigarayı bırakmanız kadar etkilli olamaz, bunu kafanıza kazımanız gerekiyor.
    Ben HPV pozitif olduğumu öğrendiğim gün sigarayı bıraktım Çok teşekkürler diğer bilgiler için de

Durum
    yenihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Bende de 33var.dirençli bir tür galiba

Durum
    Bamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

imutor kompleks + propolis kullanıyorum 10 gündür bakalım işe yarayacak mı.. alkol ü bıraktım sigarayı da gunde 1 veya ıkı tane içiyorum

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaslar bugun beeo marka propolis aldim ilk defa kullandim bunu acayip kaliteli ve etkili gorunuyo ben onceden prof saraçoglundan siparis veriyordum ama bu daha güzel bence daha once bu marka kullanan ve nasil kullandigini yazabilir mi cunku cok keskin ve etkili

Durum
    Ysnblkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun beeo marka propolis aldim ilk defa kullandim bunu acayip kaliteli ve etkili gorunuyo ben onceden prof saraçoglundan siparis veriyordum ama bu daha güzel bence daha once bu marka kullanan ve nasil kullandigini yazabilir mi cunku cok keskin ve etkili
    Sizinki su bazlimi alkol bazliimi aldığınız?

Durum
    cced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba, ahcc kullanıyorum. Genital siğillerden tedavi görüyorum. Olabildiğince azaldı ve nüks süresi uzadı. Fakat dudağımda siğil olduğunu farkettim kıyılarda 5 6 tane belli belirsiz noktalar halinde. Bunlar büyür mü ya da daha önce karşılaşan varmı böyle bir durumla? Propolis kullanmaya da başlayacağım ama nereden bulabilirim ve en iyi hangisidir? Damla şeklinde ve sürülen olarak varmış. Kullananlar yardımcı olabilir mi?

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı cced Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, ahcc kullanıyorum. Genital siğillerden tedavi görüyorum. Olabildiğince azaldı ve nüks süresi uzadı. Fakat dudağımda siğil olduğunu farkettim kıyılarda 5 6 tane belli belirsiz noktalar halinde. Bunlar büyür mü ya da daha önce karşılaşan varmı böyle bir durumla? Propolis kullanmaya da başlayacağım ama nereden bulabilirim ve en iyi hangisidir? Damla şeklinde ve sürülen olarak varmış. Kullananlar yardımcı olabilir mi?
    Merhabalar. Ben onlarin sigil oldugunu zannetmiyorum. Oral sigiller agiz ici ve bogazda olabiliyor. HPV degil de HSV sebepli ufak ucuk olabilirler ya da baska bir sey olabilir. Yediginiz yiyecekteki bir maddeye hassasiyetiniz/alerjiniz olabilir, onlar dudaklarda reaksiyona sebep olabiliyor. Cogu insan hangi yiyecege hassasiyeti oldugunu bilmiyor, cunku alerji gibi degil cok hafif tepki veriyor vucut.

Durum
    efe
    efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dudakların kesiştiği yerde pütürlükler olabilir cilde göre değişik şekilde kuru ve yağlı ciltlerde . örneğin dudaklar kapalıyken kıvrımlı durur pütürlü fakat ağzınızı açıp dudaklarınızı gerdiğinizde yüzeyin düz olduğunu görürsünüz

Bu Konu için Etiketler