Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tek Gecelik İlişkiler?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Tek Gecelik İlişkiler?

Alıntı Mrshadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz de ne olur haldeyiz diyip durmayın. negatif raporu almışsınız, 2 seneye yakın herhangi bir lezyon yok. daha da ötesi basit tip6 ile enfekte olmuş ve geçirmişsiniz.
    yeter siz bizim gibi değilsiniz.
    tip 6 oldugumu ben bile bilmiyordum siz söylediniz sagolun..size soracak degilim heralde burda ne yazmam gerektigini ...hpvye yakalanmamızın sebebi bu BASLIGI ACAN ARKADAS GİBİ DÜŞÜNENLER YÜZÜNDEN OLDU DEMEK İSTEDİM anlatabildim umarım anlamadıysanda problem degil sayfadan uzaklas bence kafayı yemişsin hpvle herkes sizin gibi kafayı yemek zorundamı acaba ? sen benim ilk zamanları nerden bileceksin ki bunu asmaya calısmak için neler yaptıgımı herkes kendini bilir.baskaları hakkında yorum yapmak sana düşmüyo bence

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tip 6 oldugumu ben bile bilmiyordum siz söylediniz sagolun..size soracak degilim heralde burda ne yazmam gerektigini ...hpvye yakalanmamızın sebebi bu BASLIGI ACAN ARKADAS GİBİ DÜŞÜNENLER YÜZÜNDEN OLDU DEMEK İSTEDİM anlatabildim umarım anlamadıysanda problem degil sayfadan uzaklas bence kafayı yemişsin hpvle herkes sizin gibi kafayı yemek zorundamı acaba ? sen benim ilk zamanları nerden bileceksin ki bunu asmaya calısmak için neler yaptıgımı herkes kendini bilir.baskaları hakkında yorum yapmak sana düşmüyo bence
    anlıyorum ki ben de dahil forumda kafayı yemişiz hepimiz. umarım bu virüsün varlığını dahi unuturuz birgün. ben hala "biz" diye hitap etme sen artık kurtuldun minvalinde uyarıda bulunmuştum. Nereden bilebilirdim bu kadar gerileceğini?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Mrshadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlıyorum ki ben de dahil forumda kafayı yemişiz hepimiz. umarım bu virüsün varlığını dahi unuturuz birgün. ben hala "biz" diye hitap etme sen artık kurtuldun minvalinde uyarıda bulunmuştum. Nereden bilebilirdim bu kadar gerileceğini?
    Yazıs sekline göre gülüp gececek degildim heralde yeter falan ?unut ozaman kardesim burda kimse kurtuldum demedi ya kim demiş kurtuldugumu? Ben kurtuldum yazana kadar bitmedi yani neden bukadar ilgilendiniz benim durumumla?

Durum
    Sansa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, bu konu ile ilgili doktoruma danıştım (kadın doğum uzmanı). En çok nüks vakası korunmasız bir şekilde partner değiştirmekten kaynaklandığını söyledi. Eğer bunu yapmıyorsanız ve nüks yaşıyorsanız (smearde operasyondan sonra tekrar hücresel bozulma varsa) partnerinizin sizden başkaları ile korunmasız ilişki yaşıyor olma ihtimali yüksek dedi. Tabi genelde bu tek gecelik ilişki içerisine alkol, uykusuzluk vb de giriyor. Böyle bir rockn roll life dan vazgeçmeden iyi haber beklemek fazla optimist bir yaklaşım olur. Düzenli ilişkiye girmenizi veya her defasında korunmanızı tavsiye ederim bu hastalıktan kurtulma yolunda 1. kural olarak.

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Sansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu konu ile ilgili doktoruma danıştım (kadın doğum uzmanı). En çok nüks vakası korunmasız bir şekilde partner değiştirmekten kaynaklandığını söyledi. Eğer bunu yapmıyorsanız ve nüks yaşıyorsanız (smearde operasyondan sonra tekrar hücresel bozulma varsa) partnerinizin sizden başkaları ile korunmasız ilişki yaşıyor olma ihtimali yüksek dedi. Tabi genelde bu tek gecelik ilişki içerisine alkol, uykusuzluk vb de giriyor. Böyle bir rockn roll life dan vazgeçmeden iyi haber beklemek fazla optimist bir yaklaşım olur. Düzenli ilişkiye girmenizi veya her defasında korunmanızı tavsiye ederim bu hastalıktan kurtulma yolunda 1. kural olarak.
    Prezervatifle korunulmuyor malesef derinin partnerinin derisiyle teması ve sıvının parnerinin derisine nüfus etmesi virusu kapmasi icin yeterli. Prezervatif vajina sıvısının belli bir bölgeye nüfusundan korur diğer bölgeler savunmasızdır. Kendimden biliyorum.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Sansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman tek partnerle ve birbirini aldatmadan nuks ihtimali cok dusuk doğru mu anladim ?

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman tek partnerle ve birbirini aldatmadan nuks ihtimali cok dusuk doğru mu anladim ?
    Eger karsindaki de tek esliyse ve hpv tasimiyorsa evet diyebiliriz.

Durum
    Bamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı deborah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, sanırım yaklaşık 1 yıl sonra ilk defa giriyorum foruma. Tip 18,33 ve 44 pozitiftim. 18'den bir şekilde kurtulduktan sonra hpvyi yok saymaya başladım. Sevgilim vardı ve negatifti. Korunarak rahat rahat ilişkiye giriyorduk. Şimdi ayrıldık ve ben sevgilimden ve hpv'den önce hayatımın büyük bir parçasını oluşturan tek gecelik ilişkilere geri dönmek istiyorum. Ama bu hpv işini ne yapacağız? Adama ilk geceden pozitifim desem oldu o zaman diyip gider. Sonradan söylesem çok sorumsuzca bir davranış olur. Hiç söylemesem ufak bi suçluluk hissederim. Sonuçta o da sonraki partnerlerine bulaştıracak.

Burada çok fazla seksten uzaklaşan insan görüyorum ve çok hak veriyorum kendilerine. Ben seksten uzaklaşmayı istemiyorum, yapabileceğimi sanmıyorum. Siz tek gecelik ilişkilerde bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Söylenmeli mi söylenmemeli mi? Seks yapmayı acilen bırakman lazım dışında önerisi olan varsa alırım.
    Senin geçtiğin yoldan başkalarını da geçirmek istiyorsan bekleme devam et ama en azından seni öyle kabul edebilecek anlayacak ya da forum dan birini bul en azından anlar ama senin virüslerde sayısal loto gibi kim göze alır bilemiyorum yine de saygılar. Seviyorum demişsin ben 3 yıldır iple bağlıyorum canlı bomba gibiyim ama dur diyorum işte 😜

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Bamya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin geçtiğin yoldan başkalarını da geçirmek istiyorsan bekleme devam et ama en azından seni öyle kabul edebilecek anlayacak ya da forum dan birini bul en azından anlar ama senin virüslerde sayısal loto gibi kim göze alır bilemiyorum yine de saygılar. Seviyorum demişsin ben 3 yıldır iple bağlıyorum canlı bomba gibiyim ama dur diyorum işte 😜
    Bamya, lütfen insanlara üstten bakmayalım senin virüsler sayısal loto gibi kim göze alır bilemiyorum... tarzında. Sende bir hpvlisin unutma tek bir hpv tipi taşıman ayrıcalıklı yapmıyor seni. Ayrıca tek bir virüs var ve ismi hpv, diğerleri de hpv tipleri oluyor. Forumda açıkçası çöpçatanlık yeri değil, insanlar burda yardım arıyor durumu için öncelikli olarak. Geri kalana ben karışmam ama dediğim gibi bu tip cumleler kurmayalım. Burda hiçbir üyenin demoralize olmasını istemiyorum.

Durum
    Bamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bamya, lütfen insanlara üstten bakmayalım senin virüsler sayısal loto gibi kim göze alır bilemiyorum... tarzında. Sende bir hpvlisin unutma tek bir hpv tipi taşıman ayrıcalıklı yapmıyor seni. Ayrıca tek bir virüs var ve ismi hpv, diğerleri de hpv tipleri oluyor. Forumda açıkçası çöpçatanlık yeri değil, insanlar burda yardım arıyor durumu için öncelikli olarak. Geri kalana ben karışmam ama dediğim gibi bu tip cumleler kurmayalım. Burda hiçbir üyenin demoralize olmasını istemiyorum.
    Haklısın fakat ara vermek dayanmak en mantıklısı sonuçta bu virüsü taşıyan herkes zor yollardan geçiyor

Bu Konu için Etiketler