Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc günlüğüm ve deneyemimim

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc günlüğüm ve deneyemimim

Merhaba arkadaşlar hpv de 8. Ayım bitmiş bulunmakta bu postu açmamım amacı hem ahcc nin faydaları hemde kendi üstümdeki deneyemimi sizlere aktarmak. Ahcc kullanmaya başlayalı 45 gün oldu. Bu ay başında yani 30 gün önce yaklaşık 15 kadar siğilimi yaktırdım. Bugün kontrole gittim doktoruma ve sadece 3 adet lezyon olduğunu söyleyip yaktı. Bu benim için çok güzel bir gelişme normalde ayda 10 kadar siğil çıkartan biriyim. Ahcc kullanmaya başladıktan sonra nüks oranı ciddi derecede azalmaya başladı. Her ay bu başlık altında güncelleme yapıcam nüksleri bakalım kaç ay sonra negatifi yakalıcam görücez kalın sağlıcakla.

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc günlüğüm ve deneyemimim

Merhaba. İnşallah olumlu sonuç alırsın.. Ahcc ben de sipariş verdim bugün elime ulaştı. TimeHealth mArka... Nasıl kullanılır? aç karınla mı? 600mg ise aynı anda birkaç tablet mi alayım 3gr yakalamak için? teşekkürler...

Durum
    Özel Üye

Sabahları uyanır uyanmaz aç karnına bol su ile hepsini aynı anda alın 3gr olucak şekilde yani şöyle 600mg 5 tablet direk hepsini alın sabahları ilk uyandığınızda. 1 saat sonrada yemek yiyebilirsiniz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabahları uyanır uyanmaz aç karnına bol su ile hepsini aynı anda alın 3gr olucak şekilde yani şöyle 600mg 5 tablet direk hepsini alın sabahları ilk uyandığınızda. 1 saat sonrada yemek yiyebilirsiniz.
    peki başka şeyler alabilir miyiz bunula beraber? immutor c vitamini selenyum çinko vb?

Durum
    Özel Üye

Ben önermiyorum en fazla propolis kullanabilirsiniz ve yeşil çay içebilirsiniz. Hakan topalismailoğlunada sorduk bu soruyu oda aynı şeyi söyledi zira tamam bağışıklığı güçlendirmeye çalışıyoruz ama çokta fazla yüklenmemek lazım ahcc yeterli diye düşünüyorum.

Durum
    Özel Üye

Bugün hakan topalismailoğluna gittim dayanamadım taa çıktım Manisadan İstanbula geldim. Asetik asit testi uygulandı benim ve diğer doktorların göremediği herşeyi buldu tamamen temizledi 8 adet lezyonum daha varmış gözle görülmeyen hepsini temizledi saolsun birdaha büyük ihtimal siğil çıkartmazsın sen dedi. Öncelikle kendisine birkaç bişey sordum sizlerlede paylaşıyım her gün bir avuç yer fıstığı tüket dedi, her gün yeşil çay 1-2 kupa, haftada 2 gün bezelye tüketmemi söyledi özellikle vurguladı bezelyenin içindeki maddeler T hücrelerini ciddi derecede arttırıyormuş. Kendisine ahcc hakkında sorular sordum. Geçen hafta Rusyada ahcc üzerine kongreye gittiğini ve gelişmelerin gerçekten ümit verici olduğunu söyledi 6 ay kullanmamı ve üzüntü stres yapmamı vurguladı özellikle. Şimdilik bu kadar bu ay artık görücez bakalım lezyon çıkıcakmı tektardan güncellerim kalın sağlıcakla.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bugün hakan topalismailoğluna gittim dayanamadım taa çıktım Manisadan İstanbula geldim. Asetik asit testi uygulandı benim ve diğer doktorların göremediği herşeyi buldu tamamen temizledi 8 adet lezyonum daha varmış gözle görülmeyen hepsini temizledi saolsun birdaha büyük ihtimal siğil çıkartmazsın sen dedi. Öncelikle kendisine birkaç bişey sordum sizlerlede paylaşıyım her gün bir avuç yer fıstığı tüket dedi, her gün yeşil çay 1-2 kupa, haftada 2 gün bezelye tüketmemi söyledi özellikle vurguladı bezelyenin içindeki maddeler T hücrelerini ciddi derecede arttırıyormuş. Kendisine ahcc hakkında sorular sordum. Geçen hafta Rusyada ahcc üzerine kongreye gittiğini ve gelişmelerin gerçekten ümit verici olduğunu söyledi 6 ay kullanmamı ve üzüntü stres yapmamı vurguladı özellikle. Şimdilik bu kadar bu ay artık görücez bakalım lezyon çıkıcakmı tektardan güncellerim kalın sağlıcakla.
    AHCC yi aç karınla 5 kapsül aynı anda alıyoruz değil mi? Doktor değişik birşey söylemedi yani. Çok geçmiş olsun inşaşşah çıkarmazsın. Benim lezyon sayım nedense azalacağına artıyor

Durum
    Özel Üye

Evet. Ahcc kullanmaya başladığım ilk aylar benimde efsane bir artış oldu lezyonlarımda. Ancak şuan azalmaya başladılar şuanlık temizim ay sonuna kadar eğer çıkmazsa ilk defa bu kadar uzun süre tekrarlamıcak.

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet. Ahcc kullanmaya başladığım ilk aylar benimde efsane bir artış oldu lezyonlarımda. Ancak şuan azalmaya başladılar şuanlık temizim ay sonuna kadar eğer çıkmazsa ilk defa bu kadar uzun süre tekrarlamıcak.
    Çıktığında (kriyoterapi) azotla donduruyorlardı değil mi sürekli? ben gideceğim gene birkaç güne.. biraz büyüse mi diyorum azot yaptıkça artıyor gibi... kararsızım

Durum
    Özel Üye

Hayır ben sürekli koter yaptırdım hala yaptırıyorum kriyoterapi hiç bir zaman yaptırmadım. Bu arada eğer siğiliniz varsa beklemeyin direk gidip işlem yaptırın yoksa yayılıyorlar.

Bu Konu için Etiketler