Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece bir kere lezyon oluşması

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sadece bir kere lezyon oluşması

Bu benim başıma geldi. Bir traş sonrasının ertesi günü 8 tane lezyon gördüm. Haftasonuydu, doğrudan sirke, verrutol v.s. ile daldım, tabi ki hata etmişim. Haftaiçi de tanıdık bir doktora gitttim, elini korkak alıştırmadan kriyo yaptı detaylıca. Bir daha da lezyon oluşmadı 3 aydır. Teşhisi HPV diye koymuştu doktorum ama acaba değil miydi diye düşünmüyor değilim. 1 haftadır da AHCC kullanıyorum, 3 ay AHCC kullanıp, lezyon çıkmazsa, konuyu kapatacağım.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sadece bir kere lezyon oluşması

Eğer çok ikilemde kaldıysanız bence sürüntü testi yaptırıp konuyu kapatabilirsiniz. Böyle bir durum mümkün arkaşımdada oldu 3 adet lezyonla gitti doktora koterle yaktırdı, 1 ay sonra 1 tane daha oldu oda geçti. Şuan 5 ay oldu tekrarlama olmadı.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer çok ikilemde kaldıysanız bence sürüntü testi yaptırıp konuyu kapatabilirsiniz. Böyle bir durum mümkün arkaşımdada oldu 3 adet lezyonla gitti doktora koterle yaktırdı, 1 ay sonra 1 tane daha oldu oda geçti. Şuan 5 ay oldu tekrarlama olmadı.
    Bu sürüntü testi meselesine @Mrshadow'un yazdıklarından sonra iyice güvenemez oldum. Gelişim Lab başka, Mavi Lab başka söyleyecekse işimiz var.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bence sen yinede bir şansını dene derim negatif gelirse zaten konuyu kapatırsın.

Durum
    Kıdemli Üye

Mavi lab'da bir test düşünüyorum. Ama öncelikle 3 aylık AHCC kullanımımını bitireceğim. Eğer lezyon oluşursa 6 aya çıkaracağım.

Durum
    Emrem72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı daylon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu benim başıma geldi. Bir traş sonrasının ertesi günü 8 tane lezyon gördüm. Haftasonuydu, doğrudan sirke, verrutol v.s. ile daldım, tabi ki hata etmişim. Haftaiçi de tanıdık bir doktora gitttim, elini korkak alıştırmadan kriyo yaptı detaylıca. Bir daha da lezyon oluşmadı 3 aydır. Teşhisi HPV diye koymuştu doktorum ama acaba değil miydi diye düşünmüyor değilim. 1 haftadır da AHCC kullanıyorum, 3 ay AHCC kullanıp, lezyon çıkmazsa, konuyu kapatacağım.
    Ahcc nerden aldın ya ben bulamıyorum suan sadece imutor beta glukan ve çinko içiyorum lütfen 🙏

Bu Konu için Etiketler