Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atak evresi ?

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Atak evresi ?

Merhaba arkadaşlar hpv de 8. Ayım. Normalde ayda 3 4 tane siğil çıkartıyordum çıktıkça yaktırdım hep ama bu ay ne olduysa önüne geçemiyorum 15 gün içinde toplamda 15 siğil yaktırdım. En son koter işlemi 6 gün önce uygulandı bugün 1 2 tane daha çıktı. 1 aydır ahcc de kullanıyorum. Kendimi umutlandırmak için diyorumki hastalığın son zamanları ondan ne var ne yoksa saldırıya geçti. Bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı aranızda ? Bu ay cinnet getircekler bana çünkü sürekli hortluyolar.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Atak evresi ?

Ya bağışıklık sistemini zorlayan bir şeyler yaşıyorsun ya da jiletle falan traş oldun yayıldı iyice. Sigara ve içki kullanıyorsan azaltmayı dene bir süreliğine.

Durum
    Özel Üye

Jilet kesinlikle kullanamadım. Bağışıklığımı etkileyecek birşeyde son zamanlarda yaşamadım diye düşünüyorum. Sadece sigara kullanıyorum onuda azalttım. Düzenli uyuyorum spora gidiyorum sağlıklı besleniyorum anlamadım bende bir anda cozuttu bizim ufaklıklar

Durum
    Özel Üye

Edit: tek yaptığım şey koter yaralarıma batikonla pansuman yapmak doktorumun söylediği gibi sabah akşam. Onun çoğaltma ihtimali olurmu sonuçta gazlı bezle ister istemez siğil olmayan yerelerede ufakta olsa temas oluyor

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit: tek yaptığım şey koter yaralarıma batikonla pansuman yapmak doktorumun söylediği gibi sabah akşam. Onun çoğaltma ihtimali olurmu sonuçta gazlı bezle ister istemez siğil olmayan yerelerede ufakta olsa temas oluyor
    benim hiç bi işe yaramamıstı aynı seyi demişti doktor ama siğiller kopuyorsa kanadıgında kurutmak için kullanabilirsin sadece yaranın kabuk olusmasını saglayacak bişey .eger kanama varsa mikrop kapmaması için

Durum
    Özel Üye

Koterden sonra ilk 24 saat genelde kanama oluyor ama sonra olmuyor en son koter olalı 7 gün oldu 3 adet daha çıktı normalde bu kadar sık çıkmazdı anlamadım gitti bu işi tam geçmeye başlamıştı iyice azalmıştı artık. Bu ay nolduysa dolar kurunun yükselmesiyle benim hpv de yükseldi

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Koterden sonra ilk 24 saat genelde kanama oluyor ama sonra olmuyor en son koter olalı 7 gün oldu 3 adet daha çıktı normalde bu kadar sık çıkmazdı anlamadım gitti bu işi tam geçmeye başlamıştı iyice azalmıştı artık. Bu ay nolduysa dolar kurunun yükselmesiyle benim hpv de yükseldi
    haha biliyosun dolar ve euroya cok baglı bi virüs kendisi

Durum
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haha biliyosun dolar ve euroya cok baglı bi virüs kendisi
    Valla dolarla aynı gidiyo benim nüksler dün bi kontrol ediyim kendimi dedim 6 7 tane saydım ay sonunda gidip yaktırıcam hepsini. Bu ay bildiğin 3. Dünya savaşı çıktı benim bel altında bakalım benim keratalar nereye kadar çıkıcaklar görücezz.

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Spor yapıp sağlıklı beslenme fikrinden yola çıkarak yüksek karbonhidrat ve/veya arjinin içeren ürünler tüketiyorsan atak duruma geçmiş olabilir.

Özellikle şekerinde hızlı oynamalar yapacak
    basit şekerlerden ve arjinin’den uzak durmaya çalışabilirsin.

Merhaba arkadaşlar hpv de 8. Ayım. Normalde ayda 3 4 tane siğil çıkartıyordum çıktıkça yaktırdım hep ama bu ay ne olduysa önüne geçemiyorum 15 gün içinde toplamda 15 siğil yaktırdım. En son koter işlemi 6 gün önce uygulandı bugün 1 2 tane daha çıktı. 1 aydır ahcc de kullanıyorum. Kendimi umutlandırmak için diyorumki hastalığın son zamanları ondan ne var ne yoksa saldırıya geçti. Bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı aranızda ? Bu ay cinnet getircekler bana çünkü sürekli hortluyolar.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Cubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spor yapıp sağlıklı beslenme fikrinden yola çıkarak yüksek karbonhidrat ve/veya arjinin içeren ürünler tüketiyorsan atak duruma geçmiş olabilir.

Özellikle şekerinde hızlı oynamalar yapacak
    basit şekerlerden ve arjinin’den uzak durmaya çalışabilirsin.
    Arjinin tam tersine bağışıklığı güçlendiren bir amino asit türü değilmi ? Karbonhidrat ağırlıklı beslenen biri değilimdir. 9 aydır spor yapıyorum zaten. Birde sanırım neden olduğunu öğrendim, daha önce gittiğim doktor 2 ay verrutol denen asiti kullandırdı bana o sanırım siğillerimi geçirceğine her yerine yaymış, şuanki doktorum öyle söyledi. Şuan bi 6 7 tane tekrarladı ay sonu yaktırıcam hepsini yine. Yapıcak bişey yok ağlamak sızlamak yok çıktıkca yaktırıcaz yaka yaka bitiricez artık.

Bu Konu için Etiketler