Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kiryoterapi sonrası..?

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Kiryoterapi sonrası..?

Merhaba tekrardan , Devlet hastanesinde doktorlar tarafından yanlış yönlendirme ile o kadar uğraştıktan sonra sonunda cildiye polikliniğine kondilom konusuyla gittim ve direk olarak işlem odasına alındım kiryoterapi uygulandı o bölgeye. Şimdi sorum: Tamam, dondurma işlemi yapıldı fakat hala duruyor zamanla yavaş yavaş kendisi mi düşecek yoksa sadece büyümesi mi engellendi?

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kiryoterapi sonrası..?

Zamanla kendisi yavaş yavaş düşecek ordan yok olucak daha sonra. Ama bazı durumlarda düşmüyo özensiz kriyo yapıldığında vs. O zamanda tekrardan gidiyosun tekrar aynı işlemi uyguluyolar.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

2 tur geçmesini rica edin. Şüphelendiğiniz her bölgeye de uygulatın. Ucu ince olan tüpler değil de daha geniş ağızlılar kullanılsın mümkünse. Ha biraz fazla ve gereksiz hasar alırsınız en başta ama zaten kriyo kararması dediğiniz şey 2-3 haftaya kayboluyor. En azından daha temiz bir sonuç alınır. Devlette uygulanmasının da şöyle iyi bir tarafı var, iyi birilerine denk gelirseniz detaylıca fazladan sıka sıka seansın atlamasız geçmesini sağlayabiliyorlar.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Ananaskabuklumuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba tekrardan , Devlet hastanesinde doktorlar tarafından yanlış yönlendirme ile o kadar uğraştıktan sonra sonunda cildiye polikliniğine kondilom konusuyla gittim ve direk olarak işlem odasına alındım kiryoterapi uygulandı o bölgeye. Şimdi sorum: Tamam, dondurma işlemi yapıldı fakat hala duruyor zamanla yavaş yavaş kendisi mi düşecek yoksa sadece büyümesi mi engellendi?
    öncelikle kiryoterapi degil kriyoterapi en fazla 1 hafta sonra kabuk olup düşecek merak etme fazladan gecme işlemini pek tavsiye etmem cünkü siddetli sıktıgında ve iki üç kere yaptıgında aynı bölgeye kabuk kısmı daha büyük olacaktr ve yara izi olarak kalıyor .

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle kiryoterapi degil kriyoterapi en fazla 1 hafta sonra kabuk olup düşecek merak etme fazladan gecme işlemini pek tavsiye etmem cünkü siddetli sıktıgında ve iki üç kere yaptıgında aynı bölgeye kabuk kısmı daha büyük olacaktr ve yara izi olarak kalıyor .
    Koteri bilmem ama kriyo da kalan iz varsa, zamanla geçeceğini düşünüyorum ben. Zaten çok manasız bir iz kalıyor gibi 2 kere geçilse bile. tabi herkesin deneyimi farklı.

Durum
    Arı Maya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bu kriyoterapide bir tüpten bir şey sıkılıyor ve sonra hafif yanma hissi oluyor mu sıkılan yerde?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arı Maya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kriyoterapide bir tüpten bir şey sıkılıyor ve sonra hafif yanma hissi oluyor mu sıkılan yerde?
    evet öyle koter oldugunuza emin misiniz genelde devlet hastanesinde kriyo yapılır

Durum
    Arı Maya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet öyle koter oldugunuza emin misiniz genelde devlet hastanesinde kriyo yapılır
    Evet, ben 2 devlet hastanesine gittim. İkisinde de koter yapıldı. Kriyo ile ilgili sorduğum benimle ilgili değildi.

Bu Konu için Etiketler