Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tekrar bulaşma

Durum
    menfis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: tekrar bulaşma

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''mesela arya sen negatifsin elinle dokunmaya korkmuyor musun?'' derken negatif oldugumu ve siğil olmadıgını unuttun sanırsam cunku olmayan bir seye dokunamam...

pozitifken korkmuyordum hpv virüsü genital siğilde olur genital siğil dısında olan şey farklı bir varyasyon.
    ayrıca çok düşük bir ihtimal bulaşsa bulaşırdı..

dudaklarında bu virüs varsa... vs gibi bir soru olamaz. yani parça parça bedenine ilmek gibi işlemiyor kardeşim. nasıl cevaplayayım bilemedim sorunun garipliğini.
    ama bir tavsiyem var: oral yapma hpvyi atlattıysan veya hala atlatamadıysan, benden sana tavsiye.
    evet negatifsin fakat demek istediğim eldede bu virüsün olup olmadıgını bilmediğimizden (yani sonuçta elden sürüntü örneği almadık değil mi)
    tekrar elinden genital bölgene bulaşır mı diye demek istemiştim. ama cevabını vermişsin farklı varyasyon diyerek.

peki sorabilir miyim neden oral yapma gibi bir tavsiye verdiğini paylaşabilir misin merak ettim.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı menfis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet negatifsin fakat demek istediğim eldede bu virüsün olup olmadıgını bilmediğimizden (yani sonuçta elden sürüntü örneği almadık değil mi)
    tekrar elinden genital bölgene bulaşır mı diye demek istemiştim. ama cevabını vermişsin farklı varyasyon diyerek.

peki sorabilir miyim neden oral yapma gibi bir tavsiye verdiğini paylaşabilir misin merak ettim.
    elden genital bölgeye bulaştıgını nerden cıkardınız ya?

Durum
    menfis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elden genital bölgeye bulaştıgını nerden cıkardınız ya?
    arkadaşım zaten ben olabilir mi diye bir ''soru'' soruyorum. bir şey çıkardığım yok. neden anlamak istemiyorsunuz

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı menfis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım zaten ben olabilir mi diye bir ''soru'' soruyorum. bir şey çıkardığım yok. neden anlamak istemiyorsunuz
    biz mi anlamak istemiyoruz yoksa sen mi? neden böyle bişey olsun demek istemiştim soru sorarken ben de konu kilit

Bu Konu için Etiketler