Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC temini lütfen yardım..

Durum
    yenihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

AHCC temini lütfen yardım..

Merhaba.Arkadaşlar AHCC temin etmek için neler yapabilirim? iherb dışında nasıl 6-9aylık kür alabilirim?çalıştıgım için yurt dışına gidemiyorum da.

Durum
    Asli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: AHCC temini lütfen yardım..

Alıntı yenihpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Arkadaşlar AHCC temin etmek için neler yapabilirim? iherb dışında nasıl 6-9aylık kür alabilirim?çalıştıgım için yurt dışına gidemiyorum da.
    Merhaba hala temin etmek istiyorsaniz size yardimci olabilirim

Durum
    yenihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Çok teşekkürler.bir arkadaşa söyledim eylülde getirecek.eger sorun cıkarsa sizle tekrar iletişime gecmek isterim.

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Times marka mı geitiryorsunuz? Ücreti nedir? Kaç dok yani kutu kullanmak gerekiyor?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc satılmayacak diye 1 yıldır dememe ragmen bu forumu kendine ticari arac bilen orospu cocukları goruyorum. Ne konustugunuza bakmadan direkt banlıyorum bilginiz olsun. Neyi nerde satıyorsanız satın ama benim forumumda ve benim platformumda adında hpvliyiz.com gecen bir yerde, ne oldugunu bılmedigim bir urunu satttırmaaaam. Bunu böyle bilin. Boyle devam ettigi surece bu forum hep uyelıge kapalı kalacaktır.

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc satılmayacak diye 1 yıldır dememe ragmen bu forumu kendine ticari arac bilen orospu cocukları goruyorum. Ne konustugunuza bakmadan direkt banlıyorum bilginiz olsun. Neyi nerde satıyorsanız satın ama benim forumumda ve benim platformumda adında hpvliyiz.com gecen bir yerde, ne oldugunu bılmedigim bir urunu satttırmaaaam. Bunu böyle bilin. Boyle devam ettigi surece bu forum hep uyelıge kapalı kalacaktır.
    Şu işe bak. Ticaret ticaret diyorlar, insanlar temin edemiyor, sağlıklarından bahsediyorlar burda. hala o insanlara ticaret gözüyle bakıp banlanıyorlar. Eğer insanların iyileşmesini bu beladan kurtulmalarını istiyorsanız ne yapacakları konusunda yönlendirmek onların analarına küfretmekten daha düzgün bir davranış. Böyle davranacaksanız forumunuz size kalsın.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Türkiye'de satışı onaylanacak deniyordu ne oldu o durumlar bilen var mı?

Durum
    Admin

Alıntı Berke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu işe bak. Ticaret ticaret diyorlar, insanlar temin edemiyor, sağlıklarından bahsediyorlar burda. hala o insanlara ticaret gözüyle bakıp banlanıyorlar. Eğer insanların iyileşmesini bu beladan kurtulmalarını istiyorsanız ne yapacakları konusunda yönlendirmek onların analarına küfretmekten daha düzgün bir davranış. Böyle davranacaksanız forumunuz size kalsın.
    Güle güle şekerim.

Biraz aklın olsa acaba neden izin vermiyor diye düşünürsün, ama beyin sorgulamayı bilen insanlarda bulunmuyor sadece balıkta da var işte ama işlevi ne kadar...

Bak güzel kardeşim, bak forumdan gitmekle bana trip atan kardeşim; öncelikle defol git. Bundan sonrasını okumak istersen eğer; forumda ahcc satışına izin vermememin en önemli sebebi; ne satıldığını, ne şekilde getırıldıgını, ıcıne ne konulduğunu bilmememdir, bunu da bilemem zaten yoldan gecen üye olup ahcc var dediğinde bu satışı ''BENİM FORUMUMDA'' yapmış bulunuyor. Peki e be gerizekalı ya başınıza bir şey gelse, ya da en basitinden negatif olmasanız kime gelip çatacaksınız yine ''BENİM FORUMUM'' değil mi? Evet. Heh şimdi düşüyor mu tahta.....

Yani ben forumumun bu sahteliklerden ötürü korunması icin öncelikli bunu yapıyorum. Önceden kendim yönlendirirdim insanlara fakat son 1 yıldır mumcun degil, kendim yönlendirdiğim insanların da %80 i negatif oldu eski üyelerin forumda neden olmadıgına bakarak ve negatif yazılarına bakarak da anlayabılırsın ve özellikle aynı urunu ben de kullanıp negatif oldum. Yani güvendiğim şekilde İlerledi her sey. Ve bu bir tercihse ki benim için bir tercih; ben forumumda ne oldugunu bilmediğim bir ahcc yi ve icine ne konulduğunu bılmedıgım bir şeyi sattırmak istemiyorum.

Ayrıca burası milletin ekmek kapısı degil bu da böyle biline. Kendine pay çıkarmaya çalışan her insana tekmeyi basarım.
    Burası en basından beri paylaşım forumuydu ve öyle kalacak, guvendıgım kaynak da su an için askıda tr'ye ahcc sokulamamasından ötürü o sebeple durum budur.

Hadi şimdi güle güle, ama sonra foruma gizli gizli girip takılma oldu mu? Atar yapmak iyi güzel, gerçek delikanlılığını görelim bi de.

Durum
    Admin

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de satışı onaylanacak deniyordu ne oldu o durumlar bilen var mı?

türkiyede bazı eczanelere gelmiş sanırım isteyen alabilir.

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arya AHCC siparisi verdim Almanya’dan geldi. Bu ahcc ile beraber ımmutor c vitamini selenyum gümüş suyu Propolis tarzı şeyler alınabilir mi? Sen nasıl aldın? Yanında neler kullandın?

Bu Konu için Etiketler