Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tam ahcc ye basvurayim diyordum..

Durum
    Mojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tam ahcc ye basvurayim diyordum..

İlk kolposkopi de cin 3-2-1 leepte cin 2-1 ve 9 ay sonraki son smearde de cin 1 sonuç aldıktan sonra doktorum immuneks kullan dedi. Gerçi daha önceden de demişti de ben kullanmamıştım. Ahcc de kullanmamıştım çünkü aynı zamanda tip 1 diyabetim olduğu için ve doktorların ahcc bilgisizliğinden herhangi bir yönlendirme yapamadıkları için ben de hiç bir ilacı kullanmamıştım. Her neyse.. işte son smear sonucumdan sonra doktorum yine kolposkopi yapıcaz gibi görünüyor ama cin 1 için emin olamadım bi hocama danışayım dedi ve prof dr onkolog murat naki ile telefonda görüşerek durumları anlattı. O da hayır dedi herhangi bir operasyona gerek yok. Zaten leepten sonra smear için 1 sene beklemek gerek. Bu bekleme süresinde biz artık deflagyn öneriyoruz hastalarımıza dedi. Böylece benimle birlikte doktorum da yeni bir losyon öğrenmiş oldu birlikte int açıp baktık falan işte ben de bundan sonra önereyim hastalarıma dedi aslında biz hiç bilmiyoruz işte eğitim devam etmeli bu yeni yöntemlerin bilgilendirmeleri sunumları yapılmalı falan filan konuştuk ettik neyse. Bu gün gittim ben bu deflagyn siparişini verdim. 550 lira kendisi. Dedim ki battı balık yan gider bi de ahcc başlayayım bari dedim immuneks yerine olmuşken hepsi olsun. İçimde ani bir şoklama yapıcam aklımca. Sonra işte az önce google da bi aratayım dedim ahcc de son durumları. Karşıma şöyle bir yazı çıktı;

AHCC Nedir? HPV tedavisi ile ilgisi var mı? Gercekten tedavi ediyor mu? Yoksa o paraları boşa mı harcıyorsunuz? | Prof. Dr. Suleyman Engin Akhan

İsim olarak hocayı burada forum da arattım baya da bilinen bir prof kendisi anladığım kadarıyla. Yazının tarihini aradım ama bulamadım. Bu konular daha önce konuşuldumu bilmiyorum forum içinde aratmaya çalıştım ama bişi çıkmadı. Konuyla ilgili biraz fikirlerinizi alabilir miyim? Hoca makalede forumun adını vermiş mesajı kim attı acaba :P
    Napsam ben şimdi? :/

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Tam ahcc ye basvurayim diyordum..

Sevgili mojo uğraşların bitmiştir diye düşünüyordum ki kuyruklu belan hala başı da belli ki bu virüse dair bilgiler gün geçmiyor ki değişiyor Süleyman hocayı bende yakınen takip ediyorum AHCC ile alakalı yazdıklarını okumuştum gardaisili de öneren bi hekim aynı zamanda AHCC nin trendi geçip yeni faworimiz deflagyn olacak galiba lanet gitsin ki bu da pahalı zengin hastalığı vallahi bu hpv �� yandaş hastalığın var bence jele başla sonuç alırsan bizi de bilgilendir tabi sağlıkla kal

Durum
    Tecrübeli Üye

Aynen ya hiç sorma morallerim sıfır sıfır sıfır valla olacağına varsın artık dedim napim.. :/ düğünüm var 1.5 ay kaldı. Bu aralar sinir streste gırla zaten. Şu düğün bi geçsin daha sağlıklı eğilebilcem konunun üzerine. Şimdilik olduğu kadaaar olmadığına da yapcak bişey yok 😊

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Stres sinir gerginlik ilk düşmanımız ama zor süreçler kolaylıkla atlatmanı çok çok mutlu olmanı dilerim umarım jel işe yarar da hpv belası peşini peşimizi bırakır bende Eylülü bekliyorum kesin sonuç ve hpv DNA baktırmak için ayrı başlık açarız inşallah yaz sonu hpv den kurtulanlar diye

Durum
    Tecrübeli Üye

Ay hadi inşallah 🙏🏻 Benim gözle görülür siğil derdim hiç yok ama şu cınler gitmek bilmedi.. inşallah güzel haberler aktarmakta nasip olur hepimize ❤

Durum
    bilgesu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Mojo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay hadi inşallah 🙏🏻 Benim gözle görülür siğil derdim hiç yok ama şu cınler gitmek bilmedi.. inşallah güzel haberler aktarmakta nasip olur hepimize ❤
    peki şu anda negatif misiniz,
    evlenince eşinize geçmeyecek mi ?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı bilgesu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki şu anda negatif misiniz,
    evlenince eşinize geçmeyecek mi ?
    Valla muhtemelen ondan bana geçti ya da tam tersi bilemiyoruz. Zaten enteresan olarak benden sonra annemde de çıktı. Belki de genetik hiç bilmiyoruz. Biz 5 senedir birlikteyiz bana teşhis geçen sene kondu nişanlımda ise hiçbir belirti yok şimdiye kadar hiç olmadı. Bana çok destek oluyor en başından beri. Yani ben de o karnıbahar görünümünü hiç görmedim. Bende hiç bi zaman siğilimsi bir şey olmadı. Sadece ilk doktora gidişimde çok küçük sivilce gibi de değil karnıbahar gibi de değil böyle sadece elle dokunulduğunda hissedilen gözle görülmeyen bi şikayetle gitmiştim. Doktorla birlikte görüştük birlikte bilgilendik birlikte devam ediyoruz

Durum
    bilgesu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Mojo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla muhtemelen ondan bana geçti ya da tam tersi bilemiyoruz. Zaten enteresan olarak benden sonra annemde de çıktı. Belki de genetik hiç bilmiyoruz. Biz 5 senedir birlikteyiz bana teşhis geçen sene kondu nişanlımda ise hiçbir belirti yok şimdiye kadar hiç olmadı. Bana çok destek oluyor en başından beri. Yani ben de o karnıbahar görünümünü hiç görmedim. Bende hiç bi zaman siğilimsi bir şey olmadı. Sadece ilk doktora gidişimde çok küçük sivilce gibi de değil karnıbahar gibi de değil böyle sadece elle dokunulduğunda hissedilen gözle görülmeyen bi şikayetle gitmiştim. Doktorla birlikte görüştük birlikte bilgilendik birlikte devam ediyoruz
    yüksek riskli ise nişanlınızda da çıkmaması normal ,
    birlikte oldukça sürekli birbirinize bulaş olur diye düşünüyorum,
    geçmişler olsun.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı bilgesu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yüksek riskli ise nişanlınızda da çıkmaması normal ,
    birlikte oldukça sürekli birbirinize bulaş olur diye düşünüyorum,
    geçmişler olsun.
    Ne öneriyorsunuz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Süleyman hocayı tanıyorum, seviyorum da.

Ama yazdığını çok mantıklı bulmadım, genelde 2-3 yılda atılan bir virüsü millet 6-7 ayda atıyor, bağışıklığımız kendi kendine yeniyorsa niye 2-3 yılda yeniyor bunu peki? 6 ayda yensin? Bok yener takviyesiz... amaç zaten geçip geçmeyeceği değil; ömür boyu hpv olmayacağımızı biz de biliyoruz amaç virüsten hızla kurtulmak.

E tabi saf da değilim; bi de şu açıdan bakın bakalım. Bir doktor, ''heee evet kullan bu seni kurtarır'' dese, hasta sayısındaki azalışı tahmin edebilir misiniz? ben ederim. %70 bütün hpv hastaları gider. Yazık... Bir ekmek kapısı uçtu gitti....

Hiç bu açıdan baktınız mı? kriyolara, koterlere, muayenelere verdiğiniz paralar onlar için bir gelir kapısı.

Gerizekalı olmayın arkadaşlar. Yurtdışında deneyler yapılıyor, bütün yabancı forumlar ahcc ile çalkalanıyor laflara gel.

E Süleyman hoca ahcc kullanan herkesin 6 ayda nasıl negatif oldugunu da acıklasın o zaman madem boşa para harcanıyor

Bu Konu için Etiketler