Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tam ahcc ye basvurayim diyordum..

Durum
    yenihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Tam ahcc ye basvurayim diyordum..

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süleyman hocayı tanıyorum, seviyorum da.

Ama yazdığını çok mantıklı bulmadım, genelde 2-3 yılda atılan bir virüsü millet 6-7 ayda atıyor, bağışıklığımız kendi kendine yeniyorsa niye 2-3 yılda yeniyor bunu peki? 6 ayda yensin? Bok yener takviyesiz... amaç zaten geçip geçmeyeceği değil; ömür boyu hpv olmayacağımızı biz de biliyoruz amaç virüsten hızla kurtulmak.

E tabi saf da değilim; bi de şu açıdan bakın bakalım. Bir doktor, ''heee evet kullan bu seni kurtarır'' dese, hasta sayısındaki azalışı tahmin edebilir misiniz? ben ederim. %70 bütün hpv hastaları gider. Yazık... Bir ekmek kapısı uçtu gitti....

Hiç bu açıdan baktınız mı? kriyolara, koterlere, muayenelere verdiğiniz paralar onlar için bir gelir kapısı.

Gerizekalı olmayın arkadaşlar. Yurtdışında deneyler yapılıyor, bütün yabancı forumlar ahcc ile çalkalanıyor laflara gel.

E Süleyman hoca ahcc kullanan herkesin 6 ayda nasıl negatif oldugunu da acıklasın o zaman madem boşa para harcanıyor
    Arya cok güzel açıklamıssın.2-3yıl o virüsle yaşamak insanın psikolojisini alt üst eder.peki hala Ahcc teminin de yardımcı olamıyor musun?ben dört farklı riskli tip taşıyorum

Durum
    Mojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süleyman hocayı tanıyorum, seviyorum da.

Ama yazdığını çok mantıklı bulmadım, genelde 2-3 yılda atılan bir virüsü millet 6-7 ayda atıyor, bağışıklığımız kendi kendine yeniyorsa niye 2-3 yılda yeniyor bunu peki? 6 ayda yensin? Bok yener takviyesiz... amaç zaten geçip geçmeyeceği değil; ömür boyu hpv olmayacağımızı biz de biliyoruz amaç virüsten hızla kurtulmak.

E tabi saf da değilim; bi de şu açıdan bakın bakalım. Bir doktor, ''heee evet kullan bu seni kurtarır'' dese, hasta sayısındaki azalışı tahmin edebilir misiniz? ben ederim. %70 bütün hpv hastaları gider. Yazık... Bir ekmek kapısı uçtu gitti....

Hiç bu açıdan baktınız mı? kriyolara, koterlere, muayenelere verdiğiniz paralar onlar için bir gelir kapısı.

Gerizekalı olmayın arkadaşlar. Yurtdışında deneyler yapılıyor, bütün yabancı forumlar ahcc ile çalkalanıyor laflara gel.

E Süleyman hoca ahcc kullanan herkesin 6 ayda nasıl negatif oldugunu da acıklasın o zaman madem boşa para harcanıyor
    Sevgili Arya;
    Açıklamaların güzel ancak üslubun fazla agresyon dolu. Öncelikle hiçbirimizin geri zekalı olmadığını bilmeni isterim.
    İndanların kafasında “iyi-kötü” söylenen herşey ile ilgili şüphe olması normal. Kaldı ki ahcc Türkiye de doktorların %80’inin bile bilmediği bir takviye. Ben mesela tip 1 diyabetli olarak diyabet üzerindeki etkileri konusunda bile hiçbir yerden fikir edinemedim. Dolayısıyla forumda bu ilacı kullanarak negatif olan arkadaşların -ki bu sayı onlarca kişi değil- hikayelerini ve diğer bilgileri okumuş olsam dahi gönül rahatlığıyla alıp kullanabileceğim anlamına gelmiyor. Kaş yaparken göz çıkartmakta var nihayetinde.. gözümü karartıp immuneks önerdiklerine göre ahcc de bi sıkıntı yaşamam herhalde/inşallah diyerek ahcc ye yönelecektim ama bütün bilmediklerimin yanında prof. dr. Süleyman Engin’in şöyle bir yazısıyla karşılaşınca risk almaya değermi diye düşündürdü beni, gerizekalı olduğumuzdan değil yani.. hem kullanıp kurtulmuş biri olarak hem de forumdaki ahcc ye şüpheyle yaklaşan, sorgulayan en ufak yorumlara dahi verdiğin büyük tepkilerden ötürü senin fikirlerinin ne yönde olacağını biliyordum zaten ama yine de tekrar beyan ettiğin için teşekkürler. Hala deneyip denemek konusunda kararsızım. Ekstra risk faktörü olmayan arkadaşların da denemekten çok şey kazanabilecekleri paradan başka birşey kaybetmeyecekleri kanaatindeyim.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Mojo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen ya hiç sorma morallerim sıfır sıfır sıfır valla olacağına varsın artık dedim napim.. :/ düğünüm var 1.5 ay kaldı. Bu aralar sinir streste gırla zaten. Şu düğün bi geçsin daha sağlıklı eğilebilcem konunun üzerine. Şimdilik olduğu kadaaar olmadığına da yapcak bişey yok ��
    gardasil aşısını önerip ,ahccyi önermemesi ne kadar dogru allah razı olsun inşallah hocam da yani bilemedim

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gardasil aşısını önerip ,ahccyi önermemesi ne kadar dogru allah razı olsun inşallah hocam da yani bilemedim
    Valla ben hocanın kendisi kadar yıllarımı harcamadım konuyla ilgili. Prof olan o. Ona sormak lazım??

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Mojo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben hocanın kendisi kadar yıllarımı harcamadım konuyla ilgili. Prof olan o. Ona sormak lazım??
    demek istedigim su asının yan etkileri var ,ne kadar iyi görünsede bunu önermesi de sıkıntılı bir durum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek istedigim su asının yan etkileri var ,ne kadar iyi görünsede bunu önermesi de sıkıntılı bir durum.
    Amaan en nihayetinde bilemiyoruz ne iyi ne kötü, kim tüccar kim melek.. yani bok yiyin iyi geliyor deseler üstüne de 3-5 kişi ben yedim vallahi iyi geldi dese yiyecek çaresizlikteyiz. Dolayısıyla da amaaaaaan napim olacağına varsın diyip geçiyorum..

Bu Konu için Etiketler