Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatiflik sonrasi hayat

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Negatiflik sonrasi hayat

Arkadaslar merhabalar

Hepimiz negatif olacagimizi biliyoruz, buna inaniyoruz.
    Askere gittigim ilk gun sanki hep askerdeymisim gibi hissediyordum, sanki hic sivilde yasamamis gibiydim.

Hpv pozitif oldugumu ogrendigimden bu yana da sanki hayatim boyunca boyleydim ve boyle olacagim gibi geliyor.

Negatif olduktan sonra acaba unutuluyor mu? Hayatinin bir doneminde yasadigin tatsiz bir ani olarak mi kaliyor?

Durum
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Negatiflik sonrasi hayat

Unutulsa da olur her an hatırlansa da ancak negatif olmak hiç de bu kadar kolay ve kesin değil bence

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Carlsberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Unutulsa da olur her an hatırlansa da ancak negatif olmak hiç de bu kadar kolay ve kesin değil bence
    kolay olmadıgı aşikar .negatif olsakta hala buralara giriyoruz mesela buda degişik bi psikoloji.bende sey farkettim belki daha öncede vardı ama kendimi bişeylerin kötü olacagını düşünerek buluyorum ve ondan kurtulamıyorum yani kafamdan atamıyorum bi süre asırı sinir bozucu .psikolok arkadaslarım bu ne anlama geliyor.?

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Negatifim ve inanin ilk zamanlar belki 2 3 hafta hala buraya giriyosunuz ama aylardir girmiyordum. Bu son gunlerde bakayim belki yardimci olacagim arkadaslar olur diye bakiyorum. Ve evet arkadaslar sanki yokmus hic yasamamissiniz gibi devamm edebiliyosunuz
    En azindan ben oyle yapabildim. Hee ama tabiki asla artik onenight yani tek gecelik iliskilere takilmiyorum. 1 yildir duzenli bi iliskim var. Oda hpv gecmisimi biliyo destek olmustu. Kadinlar icin duzenli smear ve kontrollerle en az yilda 1 kez hayat yoluna giriyor. Lutfen olumlu dusunun

Durum
    yildiz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

deniz selam negatif olmak için önerilerin nedir neler yapabiliriz sen ne kadar sürede temizlendin

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba. Yani burdaki arkadaslar ne yapiyorsa bende benzer seyler yaptim. Yesil cay imutor kefir .. saglikli beslenmek . Ahcc hic kullanmadim. Temin edemedim. Kasim 2015te tanistim subat 2018te negatif sonucunu aldim. Ben sansliydim . Cunku tek bi kondilom vardi oda yakma dondurma yapmadan kendiliginden gecti. Ondan sonrada hic cikmadi. Tipleme hic yaptirmamistim o yuzden bilmiyorum.

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Tabii siz cok daha once negatif olabilirsiniz. Bilemiyoruz.
    Suruntu nereden alindi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

tabii ki tatsız bir anı olarak kalıyor, ama kendinle hesaplaşıyorsun ''ne kadar üzülmüşüm ne gerek vardı bak gecti gitti'' şeklinde, bazı anlara gülüyorsun vs.

negatif olduktan sonra cogu kişi hpv ile ilgili seylerden uzak kalır, site, yazı vs.
    ben de hemen olmasa da hpv negatif aldıktan 3-4 hafta sonra forumdan biraz çekildim, kendime hpvsiz günler yarattım. site sahibi olmasam ben de bu kadar girmezdim siteye elbette. cogu kişi bu konuda konuşup oturup uzun uzun anlatmak istemiyor. unutmak istiyor.

Durum
    Sevgiesintisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Aryacım öncelikle sana sonsuz tşkr ben 3 yıldır hpv 16 ile mücadele ediyordum bu siteden herşeyin okuyup uygulamaya çalıştım bana ve bi çok insana fayda sağladığın için Allah razı olsun. Bu sene gene tarama zamanı geldi çattı her yıl smear biyopsi vermekten ve acama kanser oldumu korkusu beni bitiriyordu 2 yıl alınan parçalarin biyopsisi temizdi o yüzden kurbanlar bile kestim. Bu yıl gene her yıl gittiğim araştırma devlet hastanesinde hpv DNA testimde saptanmadı smear de temiz o yüzden biyopside yapmadılar doktor bagisikligin yenmiş sigarada kulanmiyosun dedi busefer mutluluktan ağladım. Acaba başka bi hastaneyede baktirsammi iyice paranoyak oldum supede kalıyo insan ama her yıl çıkan bu yılda çıkardı demi.Yazın 2 paket time healt kulanabildim sigarada içmiyorum güzelde beslendim. Arkadaşlar çok dua edin inanın bagisikliginizi güçlü tutun sigara kesinlikle içmeyin basarirsiniz umudumuzu kaybetmeyin Allah büyük.şimdi sıra bebiş yapmakta 14 yaşında oğlum kardeş istiyordu bu hpv yüzünden yapmıyordum şükür Allah herkesi kurtarsın Aryacim seni kocaman öpüyorum yol gosterici melek 😘😘

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

3 yılda bunu atlatma ihtimalin yüzde 90larda bunu biliyosun o yüzden karamsarlıga kapılma ve bidaha tarama testi yaptırmana gerek yok bence..smearını tekrar düzenli yapmanı öneririm aksatmaman gerekir yılda bir en azından.. gecmiş olsun ..

Bu Konu için Etiketler