Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatiflik sonrasi hayat

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Negatiflik sonrasi hayat

Alıntı Sevgiesintisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aryacım öncelikle sana sonsuz tşkr ben 3 yıldır hpv 16 ile mücadele ediyordum bu siteden herşeyin okuyup uygulamaya çalıştım bana ve bi çok insana fayda sağladığın için Allah razı olsun. Bu sene gene tarama zamanı geldi çattı her yıl smear biyopsi vermekten ve acama kanser oldumu korkusu beni bitiriyordu 2 yıl alınan parçalarin biyopsisi temizdi o yüzden kurbanlar bile kestim. Bu yıl gene her yıl gittiğim araştırma devlet hastanesinde hpv DNA testimde saptanmadı smear de temiz o yüzden biyopside yapmadılar doktor bagisikligin yenmiş sigarada kulanmiyosun dedi busefer mutluluktan ağladım. Acaba başka bi hastaneyede baktirsammi iyice paranoyak oldum supede kalıyo insan ama her yıl çıkan bu yılda çıkardı demi.Yazın 2 paket time healt kulanabildim sigarada içmiyorum güzelde beslendim. Arkadaşlar çok dua edin inanın bagisikliginizi güçlü tutun sigara kesinlikle içmeyin basarirsiniz umudumuzu kaybetmeyin Allah büyük.şimdi sıra bebiş yapmakta 14 yaşında oğlum kardeş istiyordu bu hpv yüzünden yapmıyordum şükür Allah herkesi kurtarsın Aryacim seni kocaman öpüyorum yol gosterici melek ����
    çok teşekkür ederim canım ve senin adına cok sevındım

Durum
    Sevgiesintisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Negatiflik sonrasi hayat

Çok sağolun herşey için tşkr herkez Birgün bunu yenebilir yeterki isteyin usanmadan dua edin inanın başarırız.

Bu Konu için Etiketler