Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yanlış bilgilendirilmek

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Unhappy Yanlış bilgilendirilmek

Merhaba herkese en son mayıs ayında buralardaydım. Neler oldu biraz anlatayım dertleşeyim dedim. Mayıs ayında hemoroid ile genel cerrahiye gittim ve kondilom olabilme olasılığı ile yüzleşip, bağırsak incelenmesine yollandım. Oradaki doktor, Dış Hemoroid olduğunu söyledi tabi benim o anki mutluluğum... Neyse içime sinmedi ve yetersiz geldi bana. Bugün yine genel cerrahiye gittim ve bu hemoroid değil kondilom dedi. Cildiyeden randevu al orada baksınlar dedi. Kısaca benim moralim şuan nötr. Ve biraz karışığım. Neyse ki daha önceden psikolojimi biraz alıştırdığım için o kadar da kötü değilim. Bir kaç adet sorularım var.
    1-İstanbul da ücreti ideal olan cildiye hastane önerileri istiyorum. (Yaşım 18 ağlayacağım az kaldı...)
    2-Makat siğilim var, birisinin bu virüsü kapması için makatımla mı temas etmesi mi gerekiyor? Ten teması ve öpüşme ile geçer mi?
    3-Cildiyeye gittim, genel cerrahi kondilom dedi dediğimde, bana ne yapıcak, yani ne tür testler?

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Yanlış bilgilendirilmek

Tabii bu durumda ozel muayenelere gidemezsin diye dusunuyorum ekonomik gerekcelerle.
    Ben gitmedim ama vahem kose surp pırgic dermatolog onu oneriyolar. Randevu alip oraya gidebilirsin istanbuldaysan.

Merak etme, sadece makatindaysa virus makatinla temas etmesi gerekiyor, ama oral hikayen varsa agizda da olabilir ( benim var maalesef) dudak dudaga ya da daha fazla temas olmadan gecmez diye okuyorum.

Doktora gittigin zaman test yapmayacak kondilomsa donduracak ya da yakacak daha sonra kullanman icin krem verebilir. Tekrsrlarsa yine ayni islem. Taa ki sonlanana dek.

Burada bircok ek takviye oaylasildi bunlari kullanirsan virusu vucudundan daha hizli atarsin
    Canini sikma

Durum
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Makat bölgemde siğil ile öğrenmiş oldum fakat ağzımın içinde herhangi bir siğil yok yani ağzımda da hpv olma olasılığı var diyorsun. Bu arada öneri ve cevap için teşekkür ederim.

Durum
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Bu arada Vahem Kose Muayane ücreti 85TL, kontrole gitsem mi yoksa devlet hastanesinden randevu almaya mı beklesem...

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

maddi imkanlarınızı bilemiyorum. ben sadece iyi olduğunu duyduğum için sordum. sgk'nız var mı bilmiyorum. devlet hastanesindeki randevuyu da bekleyebilirsiniz.
    hem iyi bir dr ise devletteki aranızı iyi tutarak bazen randevusuz da gidip hallettirebilirsiniz

Bu Konu için Etiketler