Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc Günlük Doz Hk

Durum
    otoburcicek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc Günlük Doz Hk

..........

Durum
    yenihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Ahcc Günlük Doz Hk

Nereden getirttin?havaalanından nasıl gecirecek?herkes günlük 3gr kullanıyor.sonrasında azaltarak kullanan var mı soru işareti

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Barisb33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler herkese öncelikle

Çalışmaların tümü, günde 3 gr’lık dozun 1 ya da 2 hafta içinde NK hücre aktivitesinde önemli artışa neden olduğunu göstermiştir. Günde 1 gr. kullanıldığında ise bu düzeye ancak 4 haftada ulaşılabileceği belirtiliyor. Bu yüzden uygun doz 3 gr. olarak belirlenmiştir. Doz, 1 gr. a çekildiğinde bile hücre aktivitesinin yükselmeye devam edeceği araştırmacılar tarafından ifade ediliyor.

Yani buna göre ilk 2-3 hafta 3 mg kullanıp daha sonra azaltırsam gene yararı olur mu acaba? Bilgisi olan varsa lütfen bizi yeşillendirsin
    Bu bilgileri edindiğin kaynağı öğrenebilir miyim? Eğer kaynağın Judith Smith ya da başka bir Clinic Trial ise 1 gr da deneyebilirsin. Bu kullanım gr'mını belirlemede etken çok fazla. Bağışıklık sistemin zaten iyi mi? Nasıl besleniyorsun? Sigara kullanıyor musun? Alkol kullanımın ne durumda? Çok kilolulu musun? Kinik denemede maksimumu deniyorlardır diyebilliriz yine de. İnsanların deneyimlerinden anladığımı söyliyeyim minimum 2 ay (ahcc kullanarak), maksimum 24 ay sürüyor bu virüsle boğuşmak. 24 ayı aşan, 3-5 seneyi gören var mı, var. Ama sanırım daha özel durumlar söz konusu bu aşan kişilerde. Ahcc şart mı dersek, değil. Bir şekilde kendinize iyi bakarsanız vücut bu virüsü yener. Nasıl bu kadar kesin konuşuyorsun derseniz, virüsle tanışanın bu forumda ya da başka bir forumda bir daha gelmemesi derim. Belki forum moderatörü hpv de gelmez bir süre sonra, belki sevgili çatlak admin Arya da Onlar benimsemişler forumu, kalırlar belki Ama kesin olun ben bir daha uğramam işim bitince, bunu da belirtirim merak etmeyin bye bye diye.

Günde 10 adet sigaranın üzerinde sigara içiyorsanız, hele 2-3 paket falan HPV ile yakınlaşın az daha. Her gün 4-5 kadeh içiyorsanız da yakınlaşabilirsiniz. Unutmayın HPV'yi bağışıklık ve onarım sisteminiz yenecek. Onları başka elzem zararla meşgul etmeyin ki HPV'yi def etsinler. Sigara konusuna gelirsek, sigarayı HPV ile ilişkilendirmek sigaraya hakaret olur, kendisini bırakmanız için HPV gibi bir gerekçeye gerek yok Alkolü de en azından bir gün için bir gün içmeyin.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

3 gr dan şaşmayın derim bence çünkü 3 gr kullanıpta bu illeti yenenler gırla ki bende ahcc kullanmaya başladım nerdeyse 1 ay oluyor normalde her ay 3 4 adet siğil çıkartırım bu ay 1 adet tekrarladı bende 6 aylık tedarik ettim bitsin gidip test yaptırıcam ki büyük ihtimal o zamana negatifi görürüm diye tahmin ediyorum bu hastalıkta gözlemlediğim en önemli şey stres acaip etki ediyor (8 aylık hpvliyim) ne zaman kafama taksam 1 hafta içinde nur topu gibi siğilim oldu hep. Daylona katılıyorum bende bununla ömür boyu uğraşan görmedim forumlara uğramayan bir sürü insan var hepsi bu hastalığı yenmiş ki en büyük örnek Arya ne zaman umudumu yitirsem hep Aryanın ahcc ile negatif olduğu konuyu açıp baştan okuyorum ve tekrar mücadeleye başlıyorum. Belki bugün değil ama elbet birgün bitecek.

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

6 aylık için kaç paket gerekiyor? Hangi marka?

Bu Konu için Etiketler