Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV Pozitif Oldugunu Bilmenin Avantaji

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

HPV Pozitif Oldugunu Bilmenin Avantaji

Merhabalar arkadaşlar,
    Bir konuda fikrinizi almaya ihtiyacım var.

Eğer kişi HPV taşıdığını bilirse buna uygun immun sistem cevabı daha hızlı mı verilir?
    Yoksa hiç haberi olmayan insanlar, bu immun sistem cevabını daha geç mi veriyorlar?

Bu konuda ne düşünürsünüz?

Durum
    mavii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV Pozitif Oldugunu Bilmenin Avantaji

Hpv olduğunu bilmek daha avantajlı. Çünkü önlemini alıyorsun. Bağışıklığını güçlendirmek için çalışıyorsun. Gerekli kontrollerini yaptırıyorsun.
    Hpv olduğunu bilmenin tek dezavantajı psikolojik. Onu da güçlü tutmak bizim elimizde.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

hpv pozitif oldugunu bilmeyen erkekler çok daha rahat bir şekilde kadınlara bulaştırıyor ama bilmediği için vücut hpv yi psikolojik sıkıntı olmadıgı icin daha kolay atabiliyor.

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Bilmemek suphesiz psikilojik olarak buyuk destek ama
    Bilince acaba vucut bagisiklik elemanlari viruse karsi dha mi duyarli oluyor, aslinda bunu merak edoyorum

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

öyle bir şey yok. haberin olsa da olmasa da virüs yükün, virüs tipin, senin genetik yapın, deri tipin ... vb. bir sürü biyolojik kriter belirleyecek bunu öyle taşıdığını ya da taşımadığını bilince değişen bir şey yok.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hpv pozitif oldugunu bilmeyen erkekler çok daha rahat bir şekilde kadınlara bulaştırıyor ama bilmediği için vücut hpv yi psikolojik sıkıntı olmadıgı icin daha kolay atabiliyor.
    canım bilenlerde gayet bulaştırıyor bunu bile bile ben sahidim buna allahın belaları yine karmaya baglıyorum ben ahahha

Durum
    Talya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben kafayı yedim nasıl bizim elimizde

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Başlığı açan kişi aslında mantıklı sorular atıyomuş ortata ana ban yemiş neden merak ettim🙂 hpv varlığını bilmek yeni yük almamak açısından avantaj ama benim gibi hassas yapıdaki kadınlar için dünyanın sonu hayat kalitesi düşmesi demek. Arka planda çalışan bilgisayar programı gibi enerji yemesi verim düşürmesi demek. Ama şöyle bir şey de mantık dışı geldi virüs varlığını biliyorum sistemime komut veriyorum telafi dilerim gerekeni yapsın☺ Umarım vardır aslında o tarZ bir spiritüel komutla sisteme komut vermek😄

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığı açan kişi aslında mantıklı sorular atıyomuş ortata ana ban yemiş neden merak ettim🙂 hpv varlığını bilmek yeni yük almamak açısından avantaj ama benim gibi hassas yapıdaki kadınlar için dünyanın sonu hayat kalitesi düşmesi demek. Arka planda çalışan bilgisayar programı gibi enerji yemesi verim düşürmesi demek. Ama şöyle bir şey de mantık dışı geldi virüs varlığını biliyorum sistemime komut veriyorum telafi dilerim gerekeni yapsın☺ Umarım vardır aslında o tarZ bir spiritüel komutla sisteme komut vermek😄
    Bilmem hatırlamıyorum? Forumda pek çok kişi oluyor yapmıştır bi sıkıntı hareket.

Bu Konu için Etiketler