Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn jel

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Deflagyn jel

Hpv negatif olmak ütopya gelmesin. Sana en basitinden her şeyi sil at şöyle bir örnek vereyim. Bu forumda en çok yazan insanlar fix 5 kişidir tamam mı. Başı ben çekerim zaten. Geri kalan en çok yazan 5-10 kişi de her 6-8 ayda bir değişir. Neden biliyor musun Çünkü negatif olup gidiyorlar. Bu forumda şu anda 950 tane üye var, gerçekten inanmayabilirsin ama bu böyle. 950 kişi de hala hpv olsaydı forum patlardı hahaha herkes yazardı. Yani birileri negatif oluyor, gidiyor ve gelmiyor.

Ayrıca ahcc gibi bir seçenek varken sen neden umutsuzluğa kapılıp ütopya olduğunu düşünüyorsun. Denemediysen en azından denemeni öneririm. Derdine çözüm olacağını düşünüyorum

Durum
    Bitsedegitse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Leep yaptırdıktan sonra kullan dedi bana da doktor ama kullanmadım. Cerrahi sınır negatifti gerek duymadım.

Durum
    Mehtap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar. Bu ilacı 2 sene önce smearimde ascus biyopsimde cin1 çıkınca kullandım. Bana da çok saygın onkolog bir profesör önermişti. 3 ay sonunda çok şükür hicbir şey kalmadi. Bu ilaç tedavi amaclı. Benim en büyük sorunum ilişki sırasında korkunç bir acı ve sonrasında kanamaydı. Leep vs olmadan bu ilaç ile 3 ayda çok şükür her şey normale döndü. Bu bir tedavi. Bağışıklık vs için değil. Sonrasındaki smearimin temiz ama hpv gene pozitifti. 1 yıldır gov yaptırmadım. Ahcc bugün başladım covid.e de etkisi olur diye

Durum
    zeynep1213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

merhaba, özelden adını da verebileceğim Türkiye'deki en kıdemli ve hatta ahcc'yi bile ülkeye ilk sokmuş olan onkolog jinekolog doktorum ahcc ile ilgili yapılan çalışmaların çok az olduğunu ve hiçbir şekilde kanıtlanmış bir etkisi olmadığını söyledi.

kendisi deflagyn'i tavsiye etti. en azından daha fazla kişi üzerinde denendiğini, yine kesin olmasa da etki etme şansının daha fazla olduğunu söyledi.

hikayem ise şöyle; cin3 tanısı ile leep olduktan ve sınırlarım temiz çıktıktan 6 ay sonra tekrar cin1 ve hpv pozitif çıktım. o arada bahsettiğim doktora gittim ve tavsiysiyle deflagyn kullandım. bu süreçte bir de yabancı kaynaklardan kadın üreme sistemini yenilediğini okuduğum selenyum hapını kullandım. 6 ay sonra tekrar kontrole gittiğimde hem hpv negatif hem de smearim temiz çıktı. bağışıklık sistemim kendi kendine de atmış olabilir tabi ama bence deflagyn'in de etkisi vardır.

ahcc'nin satışı için bu sitede reklamının yapıldığını düşünüyorum açıkçası. zaten 30 yaşından küçükseniz büyük oranda 2 sene içinde bünyeden atılıyormuş hpv. ahcc'nin başarısı olduğunu sanmam. admin olarak geçen kişilerin hastalığı atlattıktan sonra yıllarca bu platformda neden satışını yaptıklarını bi düşününce çok da iyi niyetli gelmiyor.

Durum
    Admin

Bu muhabbetleri tekrar tekrar yaşamak istemiyorum. Bizi bilen biliyor, kimseye zorla ahcc önermiyoruz herkes 2 sene içinde atamayabiliyor. İnsanlar kendileri bilgi edinmek istiyorlar ve birçok kişiyi negatif yapan, benim de bu sayede negatif olduğum ürünü (sonuçta ben kullanırken reklam yapmak için kullanmadım kendimi hpv'den kurtarmak için kullandım) önermemin ne sakıncası var senin için bilmiyorum ama herkesin görüşünü değiştiremeyiz neye inanıyorsan benim için sorun değil.
    Doktorunuza dr judith smith'in çalışmasını ve covid'e karşı italya'nın yaptığı ahcc çalışmasını okumasını öneririm.
    Ben site kurucusu olarak buradayım bunu düşünebilirsin sanırım yani forumu bırakıp gitmem gibi bir şey söz konusu olamaz, foruma girdiğimde insanlara sadece ahcc konusunda mı yardımcı olduğumu düşünüyorsun? Biraz forumu kurcalamanı öneririm @yeni üye zeynep.

Deflagyn hücre bozukluğunu gideriyor, ahcc ve deflagyn arasında ciddi bir fark var. Deflagyn hpv'yi yenmek için değil, rahim içinde oluşan hpv'nin hasarını düzeltmek için var. Buda türkiye'nin en bilinen jinekologlarından birinin yorumu

Durum
    Hpvli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bizde AHCC kullanmadan 3 ay deflagyn kullandık 1 ay bekledik 1 ay sonunda hpv tipleme yaptırdık ve sonucu bugün aldık hpv negatif sonuç

Durum
    zeynep1213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

ben şunu anlamıyorum; madem bunu öneriyorsunuz neden temin edilmesi için bir cep telefonu numarasını da sürekli paylaşıyorsunuz? bunun iyi niyetli olma ihtimalini okuyanların takdirine bırakıyorum. bana kalırsa kendinize güzel bir iş kurmuşsunuz ve insanları burada da kendinizin olan ya da olmayan deneyimleri üzerinden onların umutsuzluklarını kullanarak kar elde ediyorsunuz. keza bir çok yazdığınızı okudum ve insanlara da ahcc kullanmanın yüzde seksen hpv'yi geçirdiğini söylüyorsunuz, buna ilişkin kesinlikle bir çalışma yok. etki ettiğinin kanıtı da yok. yabancı kaynaklardan daha detaylı bir araştırma yapmanızı öneririm.

ha bir de kendiniz doktor değilken profesör onkolog jinekolog doktorumun çalışma okumasını istemeniz de komik geldi.

Durum
    Admin

Ne diyorsun kardeşim, sitemizi bilmezsin etmezsin. insan gibi neden cep numarası paylaştınız deseniz açıklardım zaten neden önceden cep numarası verdigimi ve simdi de böyle yazdığımı bilen biliyor. dr. judith smith'in çalışmalarını oku araştır sizin önünüze tepsiyle sunamam.

seninle ugrasmak istemiyorum senin gibi işgüzar tipler her şeyde bir art niyet arıyor. güle güle.

Durum
    BuwJuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

2 sene önce demişsiniz; ilaç max 1 yıllık.. sanırım yanlış yazıldı..

Durum
    Zeyynepso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

27 yaşındayım, 5 senedir pozitif, son 9 aydır cin3üm. 2 senede atılmıyor o öyle. Her hikaye mutlu bitmiyor aldanmayın.

Bu Konu için Etiketler