Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn jel

Durum
    Miarelys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Deflagyn jel

Ben de kullaniyorum bu jeli sonucum ascus ciktigi icin doktorum onerdi. 3 ay kullanacagim kutunun tanesi 550tl GERCEKTEN BITTIM ARTIK 😂

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

10 ay önce çıkmış Avusturya da sanırım bundan dolayı doktorlar henüz bilmiyor.

Durum
    Kıdemli Üye

firmayı direk ararsanız 3 kutusunu 1200 tl' den toplu olarak veriyorlar. yani bir kutusu 400 TL' ye gelmiş oluyor.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mojo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum ki ben de bu gün sipariş verdim. Yarın gelecek elime. Bakalım.. 3 ay kullanılıyormuş. İnşallah işe yarar. Çünkü 1 aylık kutu fiyatı 550 lira ve bana baya koydu yani..
    firmayı aradığımda 3 kutu alırsak kampanya olduğu ve 1200 tl den satıldığını söylediler bana. Bende kullanmaya başlayacağım.. ayrıca erkekler de kullanabiliyormuş, jeli dış yüzeye sürerek.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Gençler aranızda bazılarınızın bunu kullanmasında bir mantık hatası var. Eğer bunu ahcc yerine kullanıyorsanız yanlış yapıyorsunuzdur. Ama ben size daha farklı bir fikir sunayım. Siz şimdi cin1 den vs geri dönmeye çalışıyorsunuz ya, kaçırdığınız bir şey var. Siz zaten ahcc kullandığınızda ve hpv negatif olduğunuzda cin1 gerilemesi çok olasıdır. Hatta test yaptırıp gerilediğini gören bile var ahcc sürecinde. Cin1'in gerileme ihtimali %60'tır. Bu cidden büyük bir orandır. Bütün yabancı kaynakları açın bakın, gerileme ihtimaliniz bu kadar yüksek yani. Sadece söylemek istedim Bunu tam olarak neden aldığınızı kendinize sorun ?

Birde şu an siteyi inceledim hpv konusunda şöyle bir şey diyor: ''DeflaGyn® Application Set’in HPV ’ye etkisi klinik çalışmalar sonucu kanıtlanmıştır.'' Bu ne? Yani kanıtlananın ne olduğu belli değil, hpv ye etkisi derken nasıl bir etki bu o belli değil, çalışma ortada yok...
    Klinik çalışma vardır diye o kısma tıkladım orda da hiçbir şey yok.
    Sizin yerinizde olsam bu önemli detayları sorarım. ''Hpvye karşı çok etkili'' diye bir şeyleri insanlara satmak bu kadar kolay olmamalı, siz de araştırın etkili olan ne? karşı olan ne? ne yapıyor ne gibi çalışmalar yapılmış...

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler aranızda bazılarınızın bunu kullanmasında bir mantık hatası var. Eğer bunu ahcc yerine kullanıyorsanız yanlış yapıyorsunuzdur. Ama ben size daha farklı bir fikir sunayım. Siz şimdi cin1 den vs geri dönmeye çalışıyorsunuz ya, kaçırdığınız bir şey var. Siz zaten ahcc kullandığınızda ve hpv negatif olduğunuzda cin1 gerilemesi çok olasıdır. Hatta test yaptırıp gerilediğini gören bile var ahcc sürecinde. Cin1'in gerileme ihtimali %60'tır. Bu cidden büyük bir orandır. Bütün yabancı kaynakları açın bakın, gerileme ihtimaliniz bu kadar yüksek yani. Sadece söylemek istedim Bunu tam olarak neden aldığınızı kendinize sorun ?

Birde şu an siteyi inceledim hpv konusunda şöyle bir şey diyor: ''DeflaGyn® Application Set’in HPV ’ye etkisi klinik çalışmalar sonucu kanıtlanmıştır.'' Bu ne? Yani kanıtlananın ne olduğu belli değil, hpv ye etkisi derken nasıl bir etki bu o belli değil, çalışma ortada yok...
    Klinik çalışma vardır diye o kısma tıkladım orda da hiçbir şey yok.
    Sizin yerinizde olsam bu önemli detayları sorarım. ''Hpvye karşı çok etkili'' diye bir şeyleri insanlara satmak bu kadar kolay olmamalı, siz de araştırın etkili olan ne? karşı olan ne? ne yapıyor ne gibi çalışmalar yapılmış...
    tabikide hepsini ve daha fazlasını da düşündüm ama paramın ve zamanımın yanmasını göze alarak bu ilaca başlamaya karar verdim, ne olacaksa olsun napayım artık

zaten çok yeni bir ilaçmış ilk olarak Avusturya da 10 ay önce çıkmış aynı zamanda Türkiye de de çıkmış. dolayısıyla çalışmaları esnasındaki oluşan veriler dışında, Türkiye de yüksek oranlı gerçek kullanıcı verileri oluşmamıştır.. ama bana söylenen 3 ayda 100 hastadan 93' ü nde hpv negatif olduğu. ( 10 aylık süreçte kaç hasta kullandıysa artık) ve evet internet siteleri çok yetersiz, kısa süredir piyasada gibi konular güven sağlamayabilir ama yine de denemeye değer buldum.

cin1' im ve siğilim yok zaten doktor 6. ay 1. yılda kontrol edecek, 3. aydan sonra geçmezse ahcc deneyeceğim.
    en azından hiç maddi olanağı olmayan insanlar için iyi yada kötü bir yorum yapmış olurum.. gerçi en ufak bir ağrı kesici için bile iyi gelip gelmeyeceği bir çok faktöre bağlı, kişiden kişiye değişkenlik gösterir ama olsun bakalım ne olacak sonuçları yazarım..

ayrıca ahcc kana karışarak bağışıklığı yükseltip hpv' yi yenmeye olanak sağlarken, bu jeli direk içe göndererek virüslere temas ettirip oradaki lezyonların o jele yapışıp vucuddan atılmasını sağlıyor. yani ilacın mantığı böyle çalışıyormuş. immun 44 dedikleri kapsülle de destekleniyormuş ama ben 3 ay ahcc ile deflagyn kullanmak istiyorum aslında ama etkileşim vs durumları olur mu bir doktordan bilgi almak isterim.

Durum
    Admin

Üzgünüm ama ahcc ve hpv için bunca araştırma ve deneyler yapılırken, ne idüğü belirsiz bi ilaç gelip 3 ayda hpvyi yeniyoooz haa diyorsa azcık hpv alanını biliyorsam böyle bir şeye ne körü körüne inanırım ve ne de para dökerim. Sizlerin yerinde olsam biraz daha bu ilacın kendini kanıtlamasını beklerdim, üzerinde çalışmalar daha fazlalaştırılsın, denekler daha fazla kullansın vs gibi. Ek olarak bu jel ile lütfen ahcc'yi aynı kefeye koymayın. Ahcc'nin ciddi destekleyicisi ve forumda öncüsü olarak sadece üzülürüm, siz yine deneyin bakın tabii ki ama çok umutlanıp çok para akıtmasın bu işe 1200 tl diyeni görüyorum forumda da 1200 tl ye neredeyse 4 kutu ahcc alırsın, yazık etmeyin paranızı. Karar sizin

Durum
    Calamityjane446 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabaa
    Konuya bir açıklık getirmek istiyorum
    Tam okumadım ama defla gyn için hpv negatif olmak arasında bir bağlantı kurulmuş sanırım. Ama durumu şu şekilde biliyorum ben. Defla gyn hücresel değişiklikler iyileştirmek için var. Yanı smear sonucunuz üzerine etkilidir. Ascus'tan Cin 3 lezyonlara kadar önerilir. Ve kesinlikle kullanın. Doktorunuz bilmiyorsa da bahsedin böyle bir ilaç varmış diye bir fikrini alın ama doktor tavsiyesidir bana yapilan; mutlaka kullanın. Benim smear negatif ama ona rağmen kullanıyorum. Önceliğimiz kanserlesmeden korunmak olmalı. Leep kolposkopi bunlara ilerleyecek aşamalardan bizi koruyabilir. Hpv için ciddi bir pazar diyebilirim. Açıkçası neye inanacagimizi şaşırdık. Ama defla gyn için gerçekten tıbben desteklenen bir ilaç diyebilirim. Ama dediğim gibi hpv hegatif yapmak için değil hücresel değişikliği önlemek ve hatta geri almak için kullanılıyor. Beklentinizin bu yönde olması gereken bir ilaç

Durum
    Admin

Calamity, cok güzel özetlemişsin. Birçok kişi hpv negatif yapacak düşüncesine girebiliyor hayal kırıklığı olmasın kimse için. Bu ilaç zannımca sadece rahim içi ile ilgili. Cin1-cin2-cin3 önler veya geriletmeye yarar. Hpv den dolayı oluşan siğilleriniz çıkmaya ve hpv vücutta olmaya devam eder yani. Ama ilacın güzel yanı ise, kanser durumunu geriletebilmesi bana göre. Cunku kadınlarda hpvden dolayı olan kanser rahimde geliştiği için güzel bir yöntem başarılıysa sevindim bu da bir çözüm çünkü

Durum
    Calamityjane446 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Calamity, cok güzel özetlemişsin. Birçok kişi hpv negatif yapacak düşüncesine girebiliyor hayal kırıklığı olmasın kimse için. Bu ilaç zannımca sadece rahim içi ile ilgili. Cin1-cin2-cin3 önler veya geriletmeye yarar. Hpv den dolayı oluşan siğilleriniz çıkmaya ve hpv vücutta olmaya devam eder yani. Ama ilacın güzel yanı ise, kanser durumunu geriletebilmesi bana göre. Cunku kadınlarda hpvden dolayı olan kanser rahimde geliştiği için güzel bir yöntem başarılıysa sevindim bu da bir çözüm çünkü
    Evet aynen maddi boyutu büyük bir sorun hpv sanki devimizdeki yükü biraz azaltıyor gibi geliyor bana cerrahi yöntemlere ihtiyacı azalttığını düşünürsek
    Ben açıkçası bu hpv neg olayını biraz sorguluyorum;/ umutsuzluğa sürüklemek istemem ama siz beni umutlandirsaniz çok iyi olur)
    Artık şey gibi geliyor bana bağışıklık yenmiş olsaydı eğer zaten aktive olmayacaktı bu virüs ama bizde yenemedi ki semptomlarımız var :/ yanlış mi düşünüyorum yani hpv negatif olmak bana biraz şey gibi geliyor artık
    ütopya...
    Gerçekten hep kalacak gibi geliyor çünkü sadece taşıyıcı olanlara bir mantıklı açıklama bulamıyorum öteki şekilde onların neden immunsistemi yenemiyor ve yillarca bulastiriyorlar

Bu Konu için Etiketler