Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İherb.com ile Ahcc temini ?

Durum
    Hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İherb.com ile Ahcc temini ?

Az önce iherb isimli siteden Ahcc konusunda temin edilebildiğini okudum böyle birşey mümkün mü ? Türkiye girişinde sıkıntı oluyor mu ? Hangi markayı ve kaç mg önerirsiniz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: İherb.com ile Ahcc temini ?

böyle bir şey çok mümkün olsaydı, ahcc ülkede sıkıntı olmazdı. basit düşünelim biraz.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir şey çok mümkün olsaydı, ahcc ülkede sıkıntı olmazdı. basit düşünelim biraz.
    Ahcc ismi ile yeni tanışıyorum. Haliyle türkiye distribütörlüğü var mı ? yok mu ? Gümrük prosedürleri nedir? konu hakkında birşey bilmiyorum özelden iherb.com ile temin edebileceğim konusunda mesaj geldi. Haliyle bende konu hakkında fikir almak istedim. Anladığım kadarıyla bunu sizde temin etmiş birisiniz. Böyle bir söylem yapıp bizi üzmek yerine, uçuk veya zor olsada tedarik konusunda bir yol gösterseniz çok mutlu olurdum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

tedarik konusunda bir yol yok maalesef, iherb'den deneyin belki 1 kutu gelir. Gelmezse ya paranız iade edilir ya da kalır.
    ahcc ülkede satılmıyordu son gelişmeye kadar. gümrükten de gecırtmıyorlardı. Bunu ben temin ettirmedim, eden kişiye yönlendirdim insanları, ordaki farkı atlamayalım çünkü ben satıcı değilim.

son gelişme ile ilgili forumda konuşuluyor. Abay Pharma denilen bir firma getiriyor ülkeye. normaldeki fiyatının 6 katı filan. 8.000 tl olduğu filan söyleniyor, bilgim bu kadar. umarım mutlu etmişimdir.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedarik konusunda bir yol yok maalesef, iherb'den deneyin belki 1 kutu gelir. Gelmezse ya paranız iade edilir ya da kalır.
    ahcc ülkede satılmıyordu son gelişmeye kadar. gümrükten de gecırtmıyorlardı. Bunu ben temin ettirmedim, eden kişiye yönlendirdim insanları, ordaki farkı atlamayalım çünkü ben satıcı değilim.

son gelişme ile ilgili forumda konuşuluyor. Abay Pharma denilen bir firma getiriyor ülkeye. normaldeki fiyatının 6 katı filan. 8.000 tl olduğu filan söyleniyor, bilgim bu kadar. umarım mutlu etmişimdir.
    Temin ettiniz derken satıcı olduğunuzu ima etmek istemedim kullanıp negatif olma başarınıza istinaden söyledim. Şu an izin dönemindeyim Yurtdışında gezici olarak çalışıyorum en kötü kış döneminde işe başladıktan sonra direkt olarak elden alırım ama iherb sitesini deneyeceğim. Paranın kalma riskini göze alarak. Yalnız sitede birkaç farklı marka gördüm. Siz kullanan birisi olarak hangisini önerirsiniz.?
    Son satırdaki yazdığınız firma çok uçuk fiyat veriyor gerçekten zor... ayrıca mutlu ettiniz müteşekkirim sağolun 🙏

Durum
    yildiz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba
    Abay Pharma ile sürekli iletişim halindeyim bu ayın sonuna doğru tüm eczanelerden sipariş ile temin edebilecekmişiz. 30 kapsüllük 500mg kutu fiyatı 250TL dendi.

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

3 gramdan 5 günlük ahcc kullanımı 250 tl olacak yani. aylık 1500 tl, 6 ay kullanayım desen 9000 tl. valla abay pharma turnayı gözünden vurmuş ya da satamayıp piyasadan çeker bi kaç aya. Türkiye için çok uçuk fiyatlar bunlar.

Durum
    Yeni Üye

Malesef hala başka bir yolu yokmu bu ahcc temininin ya ölelim mi bu psikolojiden burda offf

Durum
    Yeni Üye

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 gramdan 5 günlük ahcc kullanımı 250 tl olacak yani. aylık 1500 tl, 6 ay kullanayım desen 9000 tl. valla abay pharma turnayı gözünden vurmuş ya da satamayıp piyasadan çeker bi kaç aya. Türkiye için çok uçuk fiyatlar bunlar.
    Uzun vadede hpv belası ile uğraşmak daha masraflı olacaktır. Yaktırma, muayne ücretleri vs. İlaç tutulup rakip firmalarında radarına girmesi belki piyasasını biraz rahatlatır. Bu hastalıkla beklediğimiz her gün bir eziyet gibi biliyorum. 4 senedir bunla yaşıyorum insan istemese bile alışıyor. Umudumuzu kaybetmeyelim yeter ki sağlıklı günler

Durum
    Yeni Üye

4 senedir atlatamamak çok yorucu insanlar 6 ayda atlatabiliyor nasıl bu kadar sürdü

Bu Konu için Etiketler