Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni üye eski hasta

Durum
    Hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yeni üye eski hasta

Öncelikle Merhaba sitenize yeni üye oldum. Yaklaşık olarak 4 senedir hpv. Hastasıyım erkek olduğumdan dolayı düşük kanser riski sebebiyle. Tip öğrenme işlemi yaptırmadım. Daha önce lazer tedavisi yaptırdım fakat nüksler tekrar başladı. Başka bir doktora gittiğimde aldara vermişti 8 haftalık kullanımda azalma yerine klasik artma işlemine devam etti ve bıraktım. Sonrasında kendi yöntemlerimle iğne ucunu ısıtarak siğilleri periyodik olarak yakmaya başladım 8 ayda bir kere bu işlemi yapıp iyileşene kadar. Batticon gibi dezenfektanlar ile temizliyorum. Ve sürekli nüksleri tekrar yaşıyorum. Sağlıklı beslenip spor yapıyorum fakat alkol ve sigaradan bir türlü kurtulamadım. Genel olarak özel ve devlet hastanelerinde Hpv başlıklı muaynelerimde doktorlar öcü gibi bakıyor. İstanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz doktor var mı ? ücret önemli değil maddi durumum iyi. Bu illetten acil kurtulmam lazım seks hayatım bitti resmen kadınlara yakınlaşamıyorum bile evlilik desen ömrünün sonuna kadar rafa kaldırmış durumdayım. Psikoloji gidik anlayacağınız yardım lütfen

Durum
    adaderiiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Yeni üye eski hasta

Paranız da varsa çözersiniz ya doktora gidildiğinde sadece siğilden o an için kurtulunuyor bence. Daha çok bağışıklık sistemi üzerinde durmak gerekiyor kendimden ve forumdakilerden anladığım kadarıyla. Ve doktor önerisi olan yazılar da var forumda istanbula yönelik. Forum kısmına tıklayıp orda doktorlarımız yazan yere tıklarsanız istanbulda çok var. Alkol sigara out, yeşilçay çörekotu kefir food supplement olan şeyler multivitaminler ve hatta ahcc in

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

hakan topalismailoğlu'nu önerebilirim. birden çok tip olabilir onun için bence yaptır tiplendirme. sigara ve alkolden mutlaka uzak durman lazım. bir de sen değil koter olması lazım.
    bu arada bu sürede hiç ilişki olmadı mı ?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı adaderiiin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paranız da varsa çözersiniz ya doktora gidildiğinde sadece siğilden o an için kurtulunuyor bence. Daha çok bağışıklık sistemi üzerinde durmak gerekiyor kendimden ve forumdakilerden anladığım kadarıyla. Ve doktor önerisi olan yazılar da var forumda istanbula yönelik. Forum kısmına tıklayıp orda doktorlarımız yazan yere tıklarsanız istanbulda çok var. Alkol sigara out, yeşilçay çörekotu kefir food supplement olan şeyler multivitaminler ve hatta ahcc in
    Yardımcı olacaksa ömrümün sonuna kadar içmem alkol’ü sigara konusuna gelince onlarca kez denedim başarılı olamadım touch one tarzı çok hafif tütün ürünleri kullanıyorum. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Ahcc bir supplement tarzı destek mi ? Temin edebileceğim kurum vs. Var mıdır ?

Durum
    Banlı Üye

alkol de yok sigara da sağlığın için denemelisin
    en azından 1 sene bırak

ahcc bir süplementç
    hakan hocaya git aynı zamanda iyi bir terapisttir

Durum
    Yeni Üye

O ismi daha önce araştırma yaparken duymuştum yakın zamanda randevu alalım o zaman kriyokoter mi yaptırmalıyım ? Siz bu hoca ile tedavi oldunuz sanırım.

Durum
    Yeni Üye

Bu arada bu süreçte ilişki oldu ilk zamanlarda hastalık konusunda cahil iken kondom ile ilişkim oluyordu. Sonrasında uzaklaştım

Durum
    Banlı Üye

Alıntı Hendrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada bu süreçte ilişki oldu ilk zamanlarda hastalık konusunda cahil iken kondom ile ilişkim oluyordu. Sonrasında uzaklaştım
    pinpon etkisi, siz beraber olduğunuz kişiye bulaştırdınız o da size.
    böyle gidip geldi.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Mrshadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pinpon etkisi, siz beraber olduğunuz kişiye bulaştırdınız o da size.
    böyle gidip geldi.
    Haklısınız belkide hiç negatif durumuna düşmedim sonuç olarak lezyonlar sıfırlanmış olsada bildiğim kadarıyla virüs pusuda bekliyor. Fırsatını bulduğunda bağışıklık zayıfladığında tekrar nüks ediyor.

Durum
    adaderiiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben bana yardımcı olduğunu düşünüyorum alkolsüz bir hayatın ama bu virüsten kurtulduğum gün mekanda kusana kadar içcem adağım bu ahcc bulmak zor biraz galiba ama burda imutor tüketiyorlar, propolis falan. Ahcc için biraz bekleyin bişeyler yapılıyormuş galiba yakında netleşir. Zaten 4 yıl beklemişsiniz bence destekleyici besinlerle toparlarsınız forumda çok güzel öneriler var

Bu Konu için Etiketler