Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni üye eski hasta

Durum
    Hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Yeni üye eski hasta

Alıntı adaderiiin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bana yardımcı olduğunu düşünüyorum alkolsüz bir hayatın ama bu virüsten kurtulduğum gün mekanda kusana kadar içcem adağım bu ahcc bulmak zor biraz galiba ama burda imutor tüketiyorlar, propolis falan. Ahcc için biraz bekleyin bişeyler yapılıyormuş galiba yakında netleşir. Zaten 4 yıl beklemişsiniz bence destekleyici besinlerle toparlarsınız forumda çok güzel öneriler var
    Forumu henüz keşfettim bu konuda nasıl bu kadar geç kaldığıma şaşırıyorum. Sabahtan beri forum içeriklerine bakıyorum dediğiniz gibi gerçekten güzel bilgiler var. Hepsini tek tek gözden geçireceğim

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

yav millet ahcc olmadan atlatıyodu eskiden mucizeymiş gibi görmeyin bazı şeyleri çok rica edicem. lezyonları temizletin, seks yapmayın, alkol sigara tüketmeyin, sağlıklı beslenin, uykunuzu alın, spor yapın, kan testlerinizi yaptırın eksik olanları takviye edin atlatırsınız.
    seks yaparsanız, alkol sigara fast food tüketirseniz, uyku düzeniniz olmazsa ve gereksiz takviyeler alırsanız atlatamazsınız tabi. acelece alınmış kararlar sizi daha kötü yerlere sürekler bana inanın o nedenle güzel bi planlama yapıp sabırla o yolda ilerleyin atlatırsınız. en başta lazım olan şey "irade".

Durum
    adaderiiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben öğreneli 3,5 ay oldu hpv olduğumu. İki kere yaktırdım. İlk yaktırmadan sonra her gün en az 3 bardak yeşilçay içtim çörekotu yemeye çalıştım, solgar reishi diye bişey buldum onda da ahccdeki mantarlardan falan var onu kullanıyorum propolis günlük 15 damla imutor bi de. Onun haricinde 8–5 çalışıyorum ister istemez düzenli bir hayatım var alkol sigara bıraktım meyve falan yiyorum ve en son mayıs 17de yaktırdım onda da az siğil vardı. Şimdi siğil yok. Bence bu şekilde bi tüketim programı yaparsanız halledersiniz. İnternette de bağışıklık güçlendirme deyince doğal çok fazla şey çıkıyor.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav millet ahcc olmadan atlatıyodu eskiden mucizeymiş gibi görmeyin bazı şeyleri çok rica edicem. lezyonları temizletin, seks yapmayın, alkol sigara tüketmeyin, sağlıklı beslenin, uykunuzu alın, spor yapın, kan testlerinizi yaptırın eksik olanları takviye edin atlatırsınız.
    seks yaparsanız, alkol sigara fast food tüketirseniz, uyku düzeniniz olmazsa ve gereksiz takviyeler alırsanız atlatamazsınız tabi. acelece alınmış kararlar sizi daha kötü yerlere sürekler bana inanın o nedenle güzel bi planlama yapıp sabırla o yolda ilerleyin atlatırsınız. en başta lazım olan şey "irade".
    Gerek iş yaşamı gerek hayatın koşuşturmacası derken insan bahsettiklerinizi nizami bir şekilde yapamıyor. Ahcc gerçekten bağışıklık sistemini güçlendiren bir takviye ise hpv konusuna çok yardımcı oluyorsa, takviye olarak alınması zarar getirmez herhalde bu tıpkı alkol bırakmak veya sigaradan uzak durmak gibi yardımcı bir eylem olur. Virüs bazlı hastalıkların zaten kesin çözümü diye birşey mucizevi bir şekilde söz konusu değil. Öyle olsa hpv forumlarında şu an konuşuyor olmazdık. Teşekkürler bilgiler için

Durum
    Yeni Üye

Ben öğreneli 3,5 ay oldu hpv olduğumu. İki kere yaktırdım. İlk yaktırmadan sonra her gün en az 3 bardak yeşilçay içtim çörekotu yemeye çalıştım, solgar reishi diye bişey buldum onda da ahccdeki mantarlardan falan var onu kullanıyorum propolis günlük 15 damla imutor bi de. Onun haricinde 8–5 çalışıyorum ister istemez düzenli bir hayatım var alkol sigara bıraktım meyve falan yiyorum ve en son mayıs 17de yaktırdım onda da az siğil vardı. Şimdi siğil yok. Bence bu şekilde bi tüketim programı yaparsanız halledersiniz. İnternette de bağışıklık güçlendirme deyince doğal çok fazla şey çıkıyor.
    Bahsettiğiniz takviyelerin içeriklerini bilmiyorum fakat alımları bıraktığımız zaman vücut dışarıdan alıma alıştığı için kendi başına kaldığında sadece besinlerden bağışıklığı güçlendiren vitamin sentezlemelerini yapma konusunda tembellik yaşar mı ?

Durum
    Yeni Üye

Bunun hepsi tek bir cümle dimi yaa ksjsjs dahiliye doktorum bana dışardan aldığın şeylere çok güvenme demişti ama şöyle bir durum varki zaten virüsü atana kadar bu takviyeleri kullanmanız gerekir. Virüsü attıktan sonra zaten vücut çok güçlenmiş olur bu sağlıklı şeyleri tükettiğinizde. Tembellik yaşamaz gibi geliyor bana yaşasa da virüslü olmaktan iyidir spor yaparak metabolizma hızını artırırsınız

Durum
    Yeni Üye

Bunun hepsi tek bir cümle dimi yaa ksjsjs dahiliye doktorum bana dışardan aldığın şeylere çok güvenme demişti ama şöyle bir durum varki zaten virüsü atana kadar bu takviyeleri kullanmanız gerekir. Virüsü attıktan sonra zaten vücut çok güçlenmiş olur bu sağlıklı şeyleri tükettiğinizde. Tembellik yaşamaz gibi geliyor bana yaşasa da virüslü olmaktan iyidir spor yaparak metabolizma hızını artırırsınız
    Haklısınız virüsü yok edip. Her sene 5 kere grip vs olmaya razıyım 😂 Neyse ben inanıyorum ki çok yakında kalıcı ve kesin bir çözümü bulunur. Hepimiz toptan kurtuluruz. Herşeyden önce sanırım mutlu olmamız gerekiyor. Çünkü T hücrelerimiz o şeklilde efektif olup. Kendilerini güçlendiriyorlar. 4 senedir bununla yaşıyorum lezyonsuz günlerde geçirdim. Sonra aniden çıkıp artan günlerde geçirdim. Dönüp baktığımda bu aniden çıkan lezyonlar hep aşırı stresli olduğum evrelerde çıktı meditasyon yapmaya başlayacağım yakında 😊

Durum
    Lili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Meditasyon demişken ben bi kaç gündür 528 hz frekanstaki müzikleri dinlemeye başladım. Yarım saat özellikle uyumadan önce. Bi de immun sistem için 10.000 hz olan bi müzik buldum. Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama biraz psikolojik olarak rahatlatıyor.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Lili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meditasyon demişken ben bi kaç gündür 528 hz frekanstaki müzikleri dinlemeye başladım. Yarım saat özellikle uyumadan önce. Bi de immun sistem için 10.000 hz olan bi müzik buldum. Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama biraz psikolojik olarak rahatlatıyor.
    Bahsettiğin frekanstaki sesler kullandığım meditasyon programında arka sesler olarak var aylık 11tl gibi bir ücreti var ama olsun sonuna kadar hakkediyor. Uyku telkinlerinde ve stres yok etme konusunda o kadar yardımcı oluyor ki anlatamam

Durum
    Yeni Üye

Çok çok geçmiş olsun vakit buldukça gelişmeleri yazın o da güzel bir motivasyon oluyor iyi ve mutlu günler diliyorum

Bu Konu için Etiketler