Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzmir için doktor tavsiyeleri

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

İzmir için doktor tavsiyeleri

Arkadaşlar İzmir içinde genital siğil muayenesi ve koterizasyonu yapan doktor biliyor musunuz?
    Zira ben aynı kişiye kazıklanmaktan (muayene 200, koterizasyon=tek siğil de 500, 10 siğil de 500 ytl) sıkıldım. Ayrıca bu güncellenmiş fiyatları da değil, İzmir'de yaşayanlar tahmin etmiştir az çok kim olduğunu. Gerçekten itinayla muayene ediyor hakkını vereyim fakat bu paraları ödeyebilecek gücüm yok, kalmadı. Çünkü sadece hpv ile savaşmıyorum.

Devlet hastanesi, araştırma/üniversite hastanesi, özel hastane veya özel muayenehanesinde muayene ediyor olması farketmez gerçekten ilgili ve benim ödediğim fiyatlardan daha ekonomik olup koterizasyon yapan bildiğiniz doktor varsa, paylaşırsanız sevinirim.

Herkese tekrar çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda bu illetten kurtulursunuz. Saygılar.

Durum
    chngrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: İzmir için doktor tavsiyeleri

Bende izmirde özel bir doktora gidiyorum.3 seans a 500+500+500 ödedim.Kredi kartı olmasa oda olmayacaktı..

Yardımcı olursanız sevinirim

Durum
    Özel Üye

arkadaşlar hiç mi izmirden bildiğiniz ettiğiniz bi işten anlayan doktor/doktorlar yok?

Durum
    yaprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba. Geçen sene Ekim sonunda Çankaya Tıp'ta Taner Bey vardı. Ama şu an yok sanırım. Hem çok ilgiliydi hem de fiyatları uygundu. İsterseniz orayı bir deneyin derim. Geçmiş olsun

Durum
    Özel Üye

Alıntı yaprak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Geçen sene Ekim sonunda Çankaya Tıp'ta Taner Bey vardı. Ama şu an yok sanırım. Hem çok ilgiliydi hem de fiyatları uygundu. İsterseniz orayı bir deneyin derim. Geçmiş olsun
    öcelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. özel çankaya tıp merkezinde kbb uzmanı var ona gidiyorum oradan biliyorum ama dediğiniz gibi "Taner bey" yok orada şu an. nette de araştırdım siz söyleyince bulamıyorum. acaba dermatoloji mi üroloji mi branşı nedir acaba? soyadını hatırlayabiliyor musunuz? tekrar teşekkür ederim.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba dagon. İzmir değilde manisadan önerebilirim zira oda çok uzak değil izmire. Kendisi dermatolog ama koterizasyon tedavisi uyguluyor uzm. Dr. Oğuz Tosun düşünürsen bir bak derim

Durum
    Özel Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba dagon. İzmir değilde manisadan önerebilirim zira oda çok uzak değil izmire. Kendisi dermatolog ama koterizasyon tedavisi uyguluyor uzm. Dr. Oğuz Tosun düşünürsen bir bak derim
    teşekkür ederim bi araştırıcam.

Bu Konu için Etiketler