Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV'den kurtulanlar

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

HPV'den kurtulanlar

merhaba arkadaşlar,
    hpv negatif olanlar, bu illeti vücudundan atanlar neden bunu yazmıyorlar?
    neden bişey yazmadan çekip gidiyorlar forumdan, yoksa bu da değişik bir psikoloji mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV'den kurtulanlar

sen hpv olmasan bu forumda ömür boyu kalacak mıydın?

burda hpv olmayan kişilerde var bu arada başta ben ve hepeve adlı yazar yenmiş insanlarız. ama bizim kalma sebebimiz foruma göz kulak olmak ve yardımcı olmayı devam ettirme amaclı.

ahcc ile negatif olanlar başlığı neden yeterli gelmiyor anlamadım... yani ne istiyorsunuz ki, ben hpv iken bunları okuduğumda icim umutla doluyordu.. anlamadım açıkçası. niye insanlar dursun ki? ben bile hpv negatif olduktan sonra haftada 1 uğradım foruma, simdi çok takılıyorum bakma ama hatta girip blogumdaki yazıya bakabilirsin ''hpv ile çok uğraştığım icin hpv siz gecen günlerim olması amacıyla biraz kendimi çekeceğim'' yazmışım. bunu bu siteyi kuran blog sahibi olarak söylüyorsam üyeler neden dursun ki.

insanlar yoruluyorlar, kafaları artık bu mesele ıle kurcalansın istemiyorlar, hepimiz büyük travmalar yasadık ınsanlar kakıyorlar artık üzerine her gün her gün konuşmak istemiyorlar atlattıkları bir şey icin bunu anlamak zor olmamalı..

Durum
    Banlı Üye

hayır desinler ki,
    biz yendik ve gidiyoruz, sonra gitsinler.

bu ciddi umut olurdu bizler için.

evet bu forumda sen gibi hepeve gibi negatif olsa da bulunanlar var ama, olumlu geri bildirimlerin sayısı ne kadar çoğalırsa umutta o kadar çoğalır düşüncesindeyim

Durum
    Admin

abi zaten ''biz yendik'' demişler, sen forumu hiç okumuyor musun?

aç bi bak allah askına o baslıklarda yazanların tümünü oku, bilip bilmeden baslık acılıyor paso son dönemin furyası da ''neden hpvsiz insanlar forumda yok'' oldu, inanılır gibi değil.

gidiyoruz diye haber vermesi mi gerek bu insanların, neden ve niye? ve de kime? yendik demiş kız zaten, adam zaten. kurtuldum demiş. ne diyebilir baska?

umudun çoğalması senin kendine içsel inancınla alakalı. bir sürü ''hpv negatifim'' yazısı varken bu sana yetmiyorsa, senin umudunu çoğaltmak icin kimse seferber olmaz ki? herkes kendi canını düşünüyor, işin doğrusunu istersen budur.

Durum
    Banlı Üye

haklısınız, sanırım bizler yaşadığımız travmanın sonucu olarak, bu hastalığa yakalanmış ve daha sonra hemen hemen herkesin kurtulduğuna dair umutlar/kanıtlar arıyoruz
    yaşadığımız travmaya verin lütfen

Durum
    Admin

valla kanıt konusuna cevap verdim 3-4 kişi burda laboratuvar görselini paylaştı. bu artık kanıt arama işinin cılkı cıktı gibime geliyor. biz yalancı mıyız? adam toplayıp negatifiz diye yazılar mı yazdırıcaz? bir süre sonra gurur yapıp beğenmiyorsa İnanmıyorsan girme bu siteye o zaman diycem o olcak...

bir şey demiyorum ama yeter yani. kaç gündür bu konu.

Durum
    Banlı Üye

Arya lütfen sinirlenme, burada negatif olduk diyenlerin tamamının negatif olduğuna eminiz, sorun o değil, forumun 800'e yakın üyesi var. daha çok insanın negatif olduğunu bilmek, umuda sarılmak anlamına geliyor
    yanlış anlamaya sebebiyet verecek bişey yazmışsam lütfen kusura bakma

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Mrshadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya lütfen sinirlenme, burada negatif olduk diyenlerin tamamının negatif olduğuna eminiz, sorun o değil, forumun 800'e yakın üyesi var. daha çok insanın negatif olduğunu bilmek, umuda sarılmak anlamına geliyor
    yanlış anlamaya sebebiyet verecek bişey yazmışsam lütfen kusura bakma
    negatif olanlar fakat hergün cogalan hpv tanısıda var yani .

Durum
    Banlı Üye

haklısın hepeve
    günden güne çoğalıyor, birisi yazmıştı. hpvyi öğrenmek pozitiflikle olmamalı diye
    keşke öyle olsaydı

ama önümüze bakmak lazım. yani 2 yılda ( ki bunun 6 ayı geçmiştir muhtemelen) negatif olacaksan %90, korkmaya gerek yok ama şuan yaşama enerjim, ,isteğim, amacım kalmadı açıkçası

Bu Konu için Etiketler