Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc yan etki

Durum
    Emrem72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc yan etki

Arkadaşlar Çok Önemli
    Bugün Ahcc için Çok seçkin hemen hemen her ilacın satıldığı bir eczaneye gittim e malum yeni katıldım aranıza henüz siğil mevcut ama çok ufak kriyo yaptım. Adam Ahcc tyi sipariş verebilirim dedi hatta o kadar istek var bu gıda takviyesiyle ilgili ama kimseye önermiyoruz müthiş yan etkileri var . İnsanlar diyalize bağlayacak kadar zarar veriyor dedi ben şok 😰. Ve olarak yan etki söyledi ki kol uyuşması bayılma vs ve tanıdık bir eczacı kötülüğümü istiyor diycem ama ne alaka şaşırdım lütfen bilgilendirin vazgeçtim geçicem resmen .

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Ahcc yan etki

Bitkisel suplement bu, japon mantari, kimsayasal degil ki

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Mrshadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitkisel suplement bu, japon mantari, kimsayasal degil ki
    Neden bu şekilde korkuttu beni peki ama bazı bitkisel ilaçların da yan etkileri. Var

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Yan etki gozlemlenmemis yapilan klinik calismalarda

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahcc, kemoterapi gören hastalarda böbrek ve karaciğer hasarını azaltmak ve onarımı hzılandırmak için denenen bir takviye. Şu ana kadar bir tane bile yan etkisini duymadım desem yeridir. Diğer bir taraftan bakacak olursak da çok paranız olsa bile HPV negatif olduktan sonra hala günlük 3 gr kullanılmasını tavsiye etmem. Tek hap (600 mg) almaya devam etmenin insanı dinç ve sağlıklı tutacağını düşünüyorum.

Durum
    national27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet arkadaşlar aramızda kullanıp yan etkisini görmeyen hpv den kurtulan varmı ?lütfen tecrübenizi paylaşın. Benim düşüncem bitkisel olan bi gıda takviyesinin bu denli yan etkili olacağını sanmıyorum bu tüt ilaçlar deneysel ve sağlık bakanlığın testleri sonucu piyasaya sürülüyor bi etkiyi yok ederek başka bi etken yaratmayalım bende sipariş verdim ama yan etkilerini duyunca kullanmakta kararsız kaldım.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı national27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar aramızda kullanıp yan etkisini görmeyen hpv den kurtulan varmı ?lütfen tecrübenizi paylaşın. Benim düşüncem bitkisel olan bi gıda takviyesinin bu denli yan etkili olacağını sanmıyorum bu tüt ilaçlar deneysel ve sağlık bakanlığın testleri sonucu piyasaya sürülüyor bi etkiyi yok ederek başka bi etken yaratmayalım bende sipariş verdim ama yan etkilerini duyunca kullanmakta kararsız kaldım.
    Forumda AHCC ile negatif olanlar diye başlık bile var. Forumlarda arama butonu önemlidir.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı daylon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc, kemoterapi gören hastalarda böbrek ve karaciğer hasarını azaltmak ve onarımı hzılandırmak için denenen bir takviye. Şu ana kadar bir tane bile yan etkisini duymadım desem yeridir. Diğer bir taraftan bakacak olursak da çok paranız olsa bile HPV negatif olduktan sonra hala günlük 3 gr kullanılmasını tavsiye etmem. Tek hap (600 mg) almaya devam etmenin insanı dinç ve sağlıklı tutacağını düşünüyorum.
    3 gr mı alıcam sımdı 600 mg mı

Durum
    Kıdemli Üye

HPV tedavisi için 3 gr. İyileştikten sonra dilerseniz elinizdeki tek kapsül miktarı ne kadarsa 300-600 mg olarak devam edebilirsiniz.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı daylon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HPV tedavisi için 3 gr. İyileştikten sonra dilerseniz elinizdeki tek kapsül miktarı ne kadarsa 300-600 mg olarak devam edebilirsiniz.
    Peki Hangisini almalıyım tam olarak Ahcc nin

Bu Konu için Etiketler