Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Condomlu

Durum
    Emrem72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Condomlu

Arkadaşlar Prezervatifle ilişki yaşadım ama hpv bulaştı. Böyle birşey olabilir mi ya partnerimde siğil yoktu şaşırdım gerçekten bunun açıklaması var mı lütfen bilgilendirin yeniyim . Kriyoterapi oldum .

Durum
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Condomlu

Çok temel bir bilgi bu, gerek forumda gerek youtube da milyon tane bilgi var. Yine de cevap verelim evet bulaşır. Ten teması ile geçer.

Durum
    Yeni Üye

Neden kimse ses vermiyor . Neden yanlış bilgilendirme yapılıyor condom madem koruma sağlıyor ben neden siğil çıkardım tek ilişkiden ! Ayrıca partnerimde hiçbir şekilde siğil yokken neden cevap lütfen

Durum
    Yeni Üye

Anladımda ama sitede bulası olamayacağı yönünde bilgi var hemde % 90 gibi bir oran .

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Carlsberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok temel bir bilgi bu, gerek forumda gerek youtube da milyon tane bilgi var. Yine de cevap verelim evet bulaşır. Ten teması ile geçer.
    ???????????????

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

sitede öyle bi bilgi yok dostum geçmiş olsun. sitede prezarvatife rağmen bulaşır diye bilgi var. umarım en kısa zamanda atlatırsın.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

siteyle alakalı bilgi değil bu haberin olsun. bu sitede böyle bir bilgi var nasıl olur vs diye carlamana gerek yok. Biz bilgiyi götümüzden uydurmuyoruz, bilinen bir şeydir bu zaten. İstediğin kadar araştır. Bilimsel içerik olarak kabul ettiysen bu senin sorunundur bizim değil.

Ama şöyle söyleyeyim: prezervatif korur. hangi doktora gidersen git, büyük bir yüzde ile koruduğunu söyler hem de hpv değil butun hastalıklar icin geçerli.
    Ama partnerinde gözle görülür olmayan küçüklükte siğil oluşumu varsa ve prezervatifin korumadığını bir bölgedeyse geçmiş olsun. Sadece prezervatif takılan bölgeyi korur.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Emrem72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Prezervatifle ilişki yaşadım ama hpv bulaştı. Böyle birşey olabilir mi ya partnerimde siğil yoktu şaşırdım gerçekten bunun açıklaması var mı lütfen bilgilendirin yeniyim . Kriyoterapi oldum .
    Ben bildiğim kadarıyla aktarayım. Birincisi ne zaman kaptığını bilemezsin. Aylık olarak gidip, hatasız sürüntü testi veriyorsan bilebilirsin evet ama kimse yapmıyordur heralde böyle bir manyaklık. Yani 2 sene önce de olabilir, 2 ay da Partnerinde siğil olmaması bir şeyi değiştirmez. Siğilleri vardır tedavi görmüştür, bir süredir yoktur. Siğilleri hiç olmamıştır, bağışıklık sistemi siğil çıkaracak kadar düşmüyordur ama savaş devam ediyordur.

Gelelim prezervatif kısmına. Tüy temizliği, ilişkiden mümkünse 1 hafta, en azından 3 gün önce yapılmalı. Jiletle ya da makineyle sabahına temizlik yapıp, akşamına ilişkiye girerseniz penis kök kısmından HPV'yi kaparsınız, baya yüksek bir oranla. Çünkü bu virüs gözle göremediğiniz, her traş sonrasında onlarca oluşan kılcal yaralara yerleşiyor.

Sorgulamayı bırakın. Sonuç itibariyle HPV kapmışsınız. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için gerekeni yapın, siğilleriniz çıktıkça yok ettirin. Bu süreci ne kadar iyi yönetirseniz o kadar kısa sürede bu iş biter.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

dagon hakikaten çok faydalı bir üyesin forum için. çok sagoll guzel aktarımların icin. kelimesi kelimesine katılıyorum.

jilet kesinlikle yapılmamalı mikroskobik çatlaklar oluşturur. hpv iseniz jileti unutun.

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Negatif olunca jilete basladiniz mi

Bu Konu için Etiketler