Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gardasil 9'lu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Gardasil 9'lu

Alıntı dunyali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır 9lu versiyonundan oldum ben, eczacılar yurtdışından getirtiyor
    Aaa ben eczacıların yurtdışından getirttiğini bilmiyordum o yüzden tahmin edemedim 9luyu getirmiş olabileceğini, çok pardon @dunyalı

Durum
    Kdrslgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba Gardasil 9 getirten bir klinikle görüştüm ama ne kadar güveniyorum bilmiyorum . Siz olduysanız telefon numarası paylaşabilir misiniz ? Çok büyük arayıştayım

Durum
    Coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 hafta önce siğil yaktırma işlemi için gittiğim doktor siğilleri yaktığı sırada siğillerden parça alıp biyopsiye gönderdi ve biyopsi sonucu olarak HPV 31 ve 11 pozitif olduğumu öğrendim. Sonrasında Timehealth AHCC başladım. Sabah 6 adet içiyorum ve 1 hafta önce Gardasil 9 aşısının ilk dozunu oldum. İyileştirici etkisi olacağını düşünmüyorum fakat diğer tiplerden korunmak için olmak gereklidir diye düşünüyorum. Yan etki konusunda bende ilk gün kol ağrısı haricinden herhangi bir yan etki yapmadı.

Durum
    Ruzgargulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar ben de aranıza yeni katıldım. Bugün ilk doz gardasil 9’u oldum. Aşı esnasındaki acı hariç bir şikayetim yok.

Durum
    Admin

Alıntı Ruzgargulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben de aranıza yeni katıldım. Bugün ilk doz gardasil 9’u oldum. Aşı esnasındaki acı hariç bir şikayetim yok.
    Geçmiş olsun

Durum
    gzm
    gzm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Kdrslgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Gardasil 9 getirten bir klinikle görüştüm ama ne kadar güveniyorum bilmiyorum . Siz olduysanız telefon numarası paylaşabilir misiniz ? Çok büyük arayıştayım
    Merhaba ben de 1 hafta önce siğil yaktırma ve Gardasil 9 lu aşıyı yaptırdım İzmir Medical Point hastanesinde yaptırdım aşıyı hastanenin oradaki bir eczaneden aldım sanırım yeni gelmiş Türkiye ye

Durum
    Benn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı gzm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben de 1 hafta önce siğil yaktırma ve Gardasil 9 lu aşıyı yaptırdım İzmir Medical Point hastanesinde yaptırdım aşıyı hastanenin oradaki bir eczaneden aldım sanırım yeni gelmiş Türkiye ye
    Merhaba, ne kadar ücret ödediniz? Ve bu 9lu aşı da 3 periyod da mı olması gerekiyor?

Durum
    Sunshine9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Benn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ne kadar ücret ödediniz? Ve bu 9lu aşı da 3 periyod da mı olması gerekiyor?
    Merhaba, şu an 1900 tl gibi bir ücreti var. 3 doz olunuyor 2. Doz 2 ay sonra 3. Doz 4 ay sonra olacak şekilde toplam 6 ayda tamamlanıyor.

Durum
    Admin

Alıntı Sunshine9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, şu an 1900 tl gibi bir ücreti var. 3 doz olunuyor 2. Doz 2 ay sonra 3. Doz 4 ay sonra olacak şekilde toplam 6 ayda tamamlanıyor.
    Merak ettim tek dozu mu 1900 ? Öyleyse fiyatlar epey yüksekmiş. Gerçi hpv aşıları her zaman yüksekti.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evet tek doz 1900. Bir de bu eczane fiyati en kötü klinik 2 bin ha bir de hpv icin gittigim doktoruma yaptırayım falan dersen 3 bin. Malum arastirip gidiyoruz onların muayene ücretleri gibi hpv aşısı fiyatlarıda uçuk. Bittik yaaaa hpv hepimizin ekonomisini alt üst etti.

Bu Konu için Etiketler