Sayfa 6 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gardasil 9'lu

Durum
    Narsist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Gardasil 9'lu

Ben gardasil 4 yaptırdım bu ayda 27 son asim... Doktorum bana ocak gibi gelicek demisti... Ben eylul ayinda basladim.. Gardasil 9 yaptrmayi düşünüyorum... Benim doktrum soyle bir aciklama yapti, 13 yasindaki bir hastam vardi dedi annesi getirdi nasil olmuştur dedi lazer agda vs islerde bulasiyor dedi... Ben bakireyim smear testi yaptrmadim 1 belli belirsiz cikti ve sağlıkçı biriyim... Size sunu soylemek isterim bağışıklık sistemini yuksek tutmalıyız imuneks, stres den sigaradan uzak ve 6 aya bir rutin kontrol... Sukur ben eylulden beri tekrarlamadi ve erkek arkadasmda asi oldu... Herkesin basina gelir, utanilacak vs bisi yok vee yenicez bunu... Iyi akşamlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet tek doz 1900. Bir de bu eczane fiyati en kötü klinik 2 bin ha bir de hpv icin gittigim doktoruma yaptırayım falan dersen 3 bin. Malum arastirip gidiyoruz onların muayene ücretleri gibi hpv aşısı fiyatlarıda uçuk. Bittik yaaaa hpv hepimizin ekonomisini alt üst etti.
    Aşının fiyatının klinik ve doktora göre değişmesi de ilginçmiş. Bu fiyatlara niye şaşırıyorum bilmiyorum belki de önceden gardasil 4lünün tek dozunun 200 olduğunu bildiğim içindir Ücreti artmayan hiçbir şey kalmadı valla

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hala aşı yaptırmadım. valla tırsıyorum. tek eşli oldugum için de gerek duymadım. çok sayıda partneri olan arkadaslar yaptırmıyorlarsa bale mutlaka korunmalı. bence herkes hpv süresi dahil ve hpvden sonra da hep korunmalı. göze alınacak şey değil, tekrardan hpv sahibi olmak
    Arya çok özür dilerim anlayamıyorum kaptık şimdi bu hastalığı şuan aktif bı cinsel hayatım da yok haliyle korkuyorum yinede aşı yaptırmalımıyız yani hastalığın ilerlememesi açısından bir artısı olucak mı ben ahcc kullanamıyorum malesef başka kronik hastalığım var doktor müsade etmedi 😓

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar İstanbul’da aşı yaptıracağım güvenilir yer arıyorum(saklama koşulları sıkıntısı vs diyip eczanelerden çekindim açıkçası) bir de extra doktor muayene ücreti vermek istemiyorum direk aşıyı olayım çıkayım istiyorum?

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul’da aşı yaptıracağım güvenilir yer arıyorum(saklama koşulları sıkıntısı vs diyip eczanelerden çekindim açıkçası) bir de extra doktor muayene ücreti vermek istemiyorum direk aşıyı olayım çıkayım istiyorum?
    Climed klinik= muayene ucreti yok, e nabiza islemiyor, guvenilir. Kendine yakin olan subeyi secebilirsin

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Climed klinik= muayene ucreti yok, e nabiza islemiyor, guvenilir. Kendine yakin olan subeyi secebilirsin
    Onuda düşündüm birde ideayı buldum sizce nasıl?

Durum
    Tecrübeli Üye

Ne kadar ücreti acaba biliyor musunuz?

Durum
    Tecrübeli Üye

İdea hiç duymadım orası nasıl acaba

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İdea hiç duymadım orası nasıl acaba
    Asi yapmayi bilsinler yeter arkadaslar ben ideaya 100 lira fark var diye gitmemistim en son climed 2 bin idea 2100 dü

Durum
    Tecrübeli Üye

Yok ondan değil saklama koşulları vs çok önemliymiş o yüzden güvenilir yer olsun diye demiştim, çok teşekkür ederim🙏

Bu Konu için Etiketler