Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif olanlar gerçekten var mı ?

Durum
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Negatif olanlar gerçekten var mı ?

8 ay oldu çok sık tekrar ediyor lezyonlar ve benim artık gücüm kalmadı, negatif olduğu söylenenler var, negatif olan var mı gerçekten varsa negatif olan direkt kendinden mümkünse gerçek hayatta duymak istiyorum çünkü artık hiç gücüm kalmadı ..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Negatif olanlar gerçekten var mı ?

Valla Carlsberg bey, biz götümüzden atıyorduk ama siz bayağı zeki çıktınız negatif olan yok, hepimiz sıramız geldiğinde ''ehe ehe ben negatif oldum'' diyip, yeni gelen hpv'li arkadaşları rahatlatma politikası güdüyoruz. Yoksa kimse kurtulmuyor yani...

Kardeşim, koskoca forum, aç bak, hpv negatif olanlar diye bir konu bile var, ahcc kısmına bir oku. Benim de ve birkaç arkadaşın da koymuş olduğumuz LABORATUVAR RAPORLARI ortada, laboratuvar raporuna da gerek yok ayrıca kimse kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değil. Ama evet gerçekten negatif olanlar var...... Ha ama kimse senle gerçek hayatta görüşüp ''ben negatif oldum'' demek gibi bir zorunluluğu yok! Gerçek hayatta duymak istiyormuş... Kardeşim ben negatifim mesela, ama sen kimsin? Organ mafyası mısın? Sapık mısın? Sıradan vatandaş mısın? Kim senle neden ne amacla gercek hayatta hpv negatif oldugunu kanıtlamak icin buluşsun?

Araştırma kapasiteniz varsa eğer, foruma bakınmanızı öneririm. Eski hpvsitesi adlı sitede bile hiç eski üyeler yok, neden? çünkü herkes negatif oluyor zamanla ve hayatına bakıyor. Bütün kaynaklarda da %90 2-3 yıl icinde genelde negatif olunduğu da yazar. Biraz taşıdığınız hastalığa karsı bilgi sahibi olsanız fena olmaz.

dilimin keskinliği için kusura bakmayın, zekasızlığa tahammülüm yok, bilen biliyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

Soruyu ve cevabını bir defa daha oku, bir umutsuzluk yaşıyorum, sadece geçtiğine inanabilmek istiyorum. Evlilik hayalimi yok etme korkusuyla yaşıyorum.
    Bu kadar basit bir soruya böyle paranoyakça hakaretlerle saldırarak cevap vermek de ne oluyor, iyi bir niyet göremiyorum.

Durum
    Admin

Açıkçası böyle bir platformda, sitede ahcc ile negatif olanlar ve ahccsiz de negatif olan insanların actıkları baslıklar ve yorumlar varken, üstelik benim ve bazı arkadasların da kanıtlı laboratuvar raporları varken bunların hiçbirine inanmamayı tercih edip, ''gerçek hayatta duymak istiyorum vs'' demen de inan bana hiç iyi niyet gibi gelmiyor. Zaten ben de iyi niyet görmek zorunda değilsin açıkçası, görebilenler çoktan gördü ve mantıklı/atka yatkın her soruya/her yardıma dokunuyoruz elimizden geldiğince.

Herneyse beyfendi, açınız okuyunuz negatifle ilgili birçok yazı var. İnancınız pekişir umarım. Ha ama hala ''yok ben ille de reel hayatta görüşmek ve duymak istiyorum'' dersen bak işte o çok iyi bir iyi niyet değil. Amacın dertleşmek olsa, bak arkadaşlarımıza WhatsApp grubu kuruldu, konuşuyorlar orda yardımcı oluyorlar, ya da çok defa buraya ''konuşmaya ihtiyacım var'' diyen olup da mesajlaştığı belli derdini anlattığı, telefonlastıgı insan oldu. Amacın iyi niyetliyse çözüm basit.. Arkadaslar gibi sen de kurulmuş WhatsApp grubuna katılabilirdin.

Sen benim bu forumdaki mantalitemi anlamadıysan daha da anlamazsın, bu forum yazan kişileri korumak, yanlış bilgi verilmemesini sağlamak, forumda yazan insanlara ne olduğu belli olmayacak şekilde ''ben de ahcc var vs'' diyenlere sattırmamak, forumun imajını ve gittiği yönü korumak benim kendi inancım ve bu yönde de gidiyorum hep.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

carlsberg biri seni hpv yüzünden kabul etmiyecekse saten etmesin hiç birlikte olma yüzyüze bakma o kişiyle evlilik hayalini neden bitiriyorsun anlamadım............suan siğillerin var kötü durumdasın ama siğillerin bitince sende buraya ugramıycaksın..bu kadar tekrar ediyorsa sorun sende yani degiştirmen gereken seyler var demekki..bunları da en basından beri söyledik tecrübemizze dayanarak ..saglıklı beslen..cinsel ilişkiden uzak dur 1.5 senedir nerdeyse ilişki yasamıyorum ben ya ahahahsh ben abarttım belki ama siğiller bitince istedigini yap ama suan cogalmasının sebebi bu olabilir

Durum
    Admin

hpv çok doğrular söylüyor. bak bu donemde tek yapman gereken sabretmek ve bıtecegıne ınanmak. alkole abanmak veya ağlayıp sızlamak degıl dengeli ıyı ve saglıklı beslenmek, umut etmek, psikolojini bozmamak ve her çıkan sıgılde yıkılmamak.. sigil cıkacak sete belki 1 sene cıkacak. Ama bir gün bitecek, yıllarca sürmeyeceksin emin ol.

Blogumda zamanında yaptıgım ankete göre ve katılım oranı da bayağı yüksekti belki 100 kişi filan yanıtlamıştı. insanlar genelde 1 yıl sigil çıkartıp sonra duzelıyor. ben bile 7-8 ay sığıl çıkarttım, 1 yıl neredeyse.

Durum
    Tecrübeli Üye

Polemiğe girip işi kavgaya dökmek istemiyorum, kötü bir niyetim yok, kimse ile buluşalım demedim.

Forumdan arkadaslarla konuşuyorum zaten sadece negatif olan bir arkadaşla da konuşabilmek isterdim tek fark bu, bu kadar basit.

Organ mafyası değilim.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Biz ne dedikk sen ne diyosun ? Bir tesekkur edebilirsin mesela bu kadar zor olmamali insanlarin seni motive etmeye calisiyor

Durum
    Admin

Biz negatifiz, burdan sorularını da cevaplıyoruz. Nasıl bir tatmin istiyorsun anlamadım? Adam böyle bir site bulup, bu kadar hpvli insan ile konuşma şansı yakalıyor, hala... Kimse sokağa çıkıp ''ben hpvliyim'' demez, cinsel yolla bulasan bir hastalık bu, hepimiz herkes gibi gizledik. burda her soruna cevap alıp, istediğin kişiyle dertleşebiliyorsun. Neyse bizim tavsiyeler senin icin yeterli değil, kendi içinde fotosentez yaparak kendini avutabilirsin. Kolay gelsiiiiin.

Bu Konu için Etiketler