Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yanlýþ bilgilendirilmek

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Unhappy Yanlýþ bilgilendirilmek

Merhaba herkese en son mayýs ayýnda buralardaydým. Neler oldu biraz anlatayým dertleþeyim dedim. Mayýs ayýnda hemoroid ile genel cerrahiye gittim ve kondilom olabilme olasýlýðý ile yüzleþip, baðýrsak incelenmesine yollandým. Oradaki doktor, Dýþ Hemoroid olduðunu söyledi tabi benim o anki mutluluðum... Neyse içime sinmedi ve yetersiz geldi bana. Bugün yine genel cerrahiye gittim ve bu hemoroid deðil kondilom dedi. Cildiyeden randevu al orada baksýnlar dedi. Kýsaca benim moralim þuan nötr. Ve biraz karýþýðým. Neyse ki daha önceden psikolojimi biraz alýþtýrdýðým için o kadar da kötü deðilim. Bir kaç adet sorularým var.
    1-Ýstanbul da ücreti ideal olan cildiye hastane önerileri istiyorum. (Yaþým 18 aðlayacaðým az kaldý...)
    2-Makat siðilim var, birisinin bu virüsü kapmasý için makatýmla mý temas etmesi mi gerekiyor? Ten temasý ve öpüþme ile geçer mi?
    3-Cildiyeye gittim, genel cerrahi kondilom dedi dediðimde, bana ne yapýcak, yani ne tür testler?

Durum
    Mrshadow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

Cevap: Yanlýþ bilgilendirilmek

Tabii bu durumda ozel muayenelere gidemezsin diye dusunuyorum ekonomik gerekcelerle.
    Ben gitmedim ama vahem kose surp pýrgic dermatolog onu oneriyolar. Randevu alip oraya gidebilirsin istanbuldaysan.

Merak etme, sadece makatindaysa virus makatinla temas etmesi gerekiyor, ama oral hikayen varsa agizda da olabilir ( benim var maalesef) dudak dudaga ya da daha fazla temas olmadan gecmez diye okuyorum.

Doktora gittigin zaman test yapmayacak kondilomsa donduracak ya da yakacak daha sonra kullanman icin krem verebilir. Tekrsrlarsa yine ayni islem. Taa ki sonlanana dek.

Burada bircok ek takviye oaylasildi bunlari kullanirsan virusu vucudundan daha hizli atarsin
    Canini sikma

Durum
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Makat bölgemde siðil ile öðrenmiþ oldum fakat aðzýmýn içinde herhangi bir siðil yok yani aðzýmda da hpv olma olasýlýðý var diyorsun. Bu arada öneri ve cevap için teþekkür ederim.

Durum
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Bu arada Vahem Kose Muayane ücreti 85TL, kontrole gitsem mi yoksa devlet hastanesinden randevu almaya mý beklesem...

Durum
    Mrshadow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

maddi imkanlarýnýzý bilemiyorum. ben sadece iyi olduðunu duyduðum için sordum. sgk'nýz var mý bilmiyorum. devlet hastanesindeki randevuyu da bekleyebilirsiniz.
    hem iyi bir dr ise devletteki aranýzý iyi tutarak bazen randevusuz da gidip hallettirebilirsiniz

Bu Konu için Etiketler