Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lütfen yardım

Durum
    noctorual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

lütfen yardım

makatta yanma ve acı şikayetiyle doktora gittim,kolonoskopi yaptık 2 tane papillom çıktı doktor papillom acı vermez,yaksak yine çıkar zaten korkulacak biey değil dedi ve acı için başka ilaçlar verdi ama onlarda fayda etmedi o acı bazen gidiyo sonra gene geliyo kurtulamıyorum napmalıyım ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: lütfen yardım

evet makatta yaksanız da cıkabılırdı, ama aslında yakabılırdı onun orada durması ne kadar mantıklı bilemedim. baska bir doktora daha mı gözükseniz acaba?

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

kardeşim çok geçmiş olsun böyle doktor kılıklılarla vakit kaybetme kalk adam gibi bi hekime git onları yaksın temizlesin tekrarlarsa yine temizlenir böyle böyle atlatılır. bunlar gerçekten namus yoksunu ahlaktan bi haber haysiyetsiz varlıklar lanet olsun ki tıp fakültesi okuyup diploma almışlar yoksa doktor falan değiller. proktolog bi genel cerraha git şartlar koşullar uygunsa ve imkanın varsa. iyi haberlerini bekliyoruz korkma, atlatacaksın.

Durum
    noctorual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim çok geçmiş olsun böyle doktor kılıklılarla vakit kaybetme kalk adam gibi bi hekime git onları yaksın temizlesin tekrarlarsa yine temizlenir böyle böyle atlatılır. bunlar gerçekten namus yoksunu ahlaktan bi haber haysiyetsiz varlıklar lanet olsun ki tıp fakültesi okuyup diploma almışlar yoksa doktor falan değiller. proktolog bi genel cerraha git şartlar koşullar uygunsa ve imkanın varsa. iyi haberlerini bekliyoruz korkma, atlatacaksın.

tşk ederim dedğinin yapacam.acıyı papillommu veriyordur kardeş? papilomun acı vermediği söyleniyor ama yanma ile beraber acı var

Bu Konu için Etiketler