Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ankaradan yazıyorum hpv günlüğüm

Durum
    adaderiiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ankaradan yazıyorum hpv günlüğüm

Merhaba,
    Ben 3 aydır siğil belasıyla tanışıyorum.

İlk olarak şiddetli vajina kaşıntısıyla 20 mart 2018 tarihinde mantar olduğunu düşünerek doktora gittim. Nitekim doktor da mantar olduğunu düşünerek krem verdi. Kremi düzenli olarak kullandığım sıralarda sivilceye benzer bir şey gördüm ve tereddüt etmeksizin patlattım. Birkaç gün içerisinde sağ ve sol tarafta toplam 15 tane olmak üzere küme halinde çıktı.

13 Nisan 2018 tarihinde yaktırdım. Ankarada Sami Ulus Kadın Doğum Hastanesine gidiyordum. Smear baktı temiz çıktığını söyledi. tip taraması çubukları olmadığı için tip taraması yapamadıklarını ama KETEM'de yaptırabileceğimi söyledi 30 yaşından küçük olduğum için KETEM'de ilgilenmiyormuş. Her neyse koter yanıkları 10 günde falan geçti, ama daha sonra yeniden çıkmaya başladı bu sefer eskisi kadar çok değildi ama çıktı.

17 Mayıs 2018 tarihinde yine aynı hastanede yeniden yaktırdım. Bu arada 10 Mayıs itibariyle günde 20 damla propolis ve 2 kapsül Solgar kullanmaya başladım. Bunlar haricinde yeşilçay ekinezya çayı çörek otu falan da ara ara tüketiyordum. Alkolü bıraktım 2 buçuk aydır hiç içmiyorum. Yanık iyileşme aşamasındayken 3 tane falan siğil çıktı. Daha sonra Yenimahalle Yıldırım Beyazıt Hastanesine gitti 10 Haziranda. HPV tip taraması yaptı ve sonucun 1 ay sonra çıkacağını söyledi bekliyorum şimdilik. Çıkan siğillerin üzerlerine propolis sürüyordum ancak iki gün önce makat mı desem anüs mü desem ne lanetse yani canım popomda bir tane siğil gördüm. birkaç bişey okudum ama internetteki heeeerrr şey o kadar olumsuz ki neyse onları hiç dikkate almamaya karar verdim.

25 haziran 2018 tarihine genel cerrahtan randevu aldım popom için içinde de olabilir falan diye. Bakalım şimdilik buraya yazmamın iyi hissettireceğini düşünüyorum. Bi de aklımda deli sorular acaba solgar 2 tane çok mu az diye merak içindeyim. bu siğil işi artarsa ahcc bulmak için seferber olacağım.

Evveett. Uğradığım şoka rağmen tabiiki günlüğümü yazmaya devam edeceğim. Yaklaşık 1 ay yapılan hpv tip testim sonuçlandı bugün itibariyle. Bugün 30 haziran 2018. Yaz aylarında genel bir depresyon yaşarım ama yılların en kötü yazı bu sanırım. Hpv 16,56,59,66 çıktım. Bir siyaset bilimi mezunu olarak ilk kez rakamlarla bu kadar muhatap oldum hatta random gülüyorum ksksks. Şu an regl olduğum için p.tesi doktora gidemicem sonucu internetten öğrendim. Yaklaşık 2 aydır 20 damla propolis ve 2 kapsül solgar reishi kullanıyorum. Yeniden smear baktırır ve sonucu yine günlüğüme yazarım. HER ŞEY GÜZEL OLACAK MI CİDDEN ARYAAA ��

03\07\2018. Hpv 16ya sahip olduğumu öğrendikten sonra hemen yenimahalle yıldırım beyazıt hastanesi genel cerrahi ve kadın doğumdan randevualdım. Genel cerrah Alp YILDIZ cidden çok tatlı bir doktor ilgileniyor ve hpv konusunda bilgi sahibi. Makatta ve vajinada siğil olmadığını bunun iyi birşey olduğunu ama rektoskopi yapması gerektiğini söyledi 10 temmuzda yapılacak. Kadın doğumda kolposkopik biyopsi yapılması gerektiğini ama onların yapmadığını söyledi. Ünüversite hastaneleri ya da doğumevleri yapıyormuş. Gazi hastanesinde yaptırmaya karar verdim ama sıra beklemek falan onlar olmasın diye hocadan randevu aldım. Ne kadar para ödediğimi yazarım yaptırınca. Bunlar haricinde şu anda sadece AHCC istiyorum bir Karadenizli olarak inatçıyım ama aklıma çözüm gelmiyor

Hpv 16 olduğumu öğrendikten sonra bütün kapılar hızlıca açılmaya başladı bütün doktorlar ilgilenmeye karar verdi. Öncelikle popomda olduğunu düşündüğüm için Yenimahalle Yıldırım Beyazıt hastanesinde Genel Cerrah Alp YILDIZ`a gittim kesinlikle tavsiye ediyorum çok iyi bir doktor. Sonra kolposkopi yaptırmam gerektiği için Gazi Hastanesinden özel randevu alacaktım ama hastaneyi arayıp Hpv 16 olduğumu söyleyince doktor muayene için gerek olmadığını söyleyip direk kolposkopiye gün verdi ve şu anda biyopsimi verdim. Koterle kanayan yeri yaktı sanırım bi tek o esnada acı oldu ama çok değil. Bi de idrardan HPV bakıyorlarmış çalışmamız var dedi şu an hastanede çişimin gelmesini bekliyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: ankaradan yazıyorum hpv günlüğüm

geçmiş olsun popo içinde çok sık görülen bir şey değil genelde hemcinsiyle ilişki yaşayan erkeklerde olabiliyor. Benim de popo/makas cevresinde hatta giriş kısmına bayağı yakın 3-4 sigilim vardı ilk öğrendiğimde ama temizlediler ve sonra da o civarda hiç çıkmadı

siğiller konusunda sabırlı olmanı kendine en az 6-7 ay verip bağışıklığını guclendırmenı diliyorum

Durum
    Yeni Üye

Foruma üye olmadan da çok kez paylaşımlarını okumuştum hem bilgilendirici hem de umut verici olması çok hoş teşekkür ederiiiimmm

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

rica ederim

Durum
    Arı Maya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı adaderiiin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ben 3 aydır siğil belasıyla tanışıyorum.

İlk olarak şiddetli vajina kaşıntısıyla 20 mart 2018 tarihinde mantar olduğunu düşünerek doktora gittim. Nitekim doktor da mantar olduğunu düşünerek krem verdi. Kremi düzenli olarak kullandığım sıralarda sivilceye benzer bir şey gördüm ve tereddüt etmeksizin patlattım. Birkaç gün içerisinde sağ ve sol tarafta toplam 15 tane olmak üzere küme halinde çıktı.

13 Nisan 2018 tarihinde yaktırdım. Ankarada Sami Ulus Kadın Doğum Hastanesine gidiyordum. Smear baktı temiz çıktığını söyledi. tip taraması çubukları olmadığı için tip taraması yapamadıklarını ama KETEM'de yaptırabileceğimi söyledi 30 yaşından küçük olduğum için KETEM'de ilgilenmiyormuş. Her neyse koter yanıkları 10 günde falan geçti, ama daha sonra yeniden çıkmaya başladı bu sefer eskisi kadar çok değildi ama çıktı.

17 Mayıs 2018 tarihinde yine aynı hastanede yeniden yaktırdım. Bu arada 10 Mayıs itibariyle günde 20 damla propolis ve 2 kapsül Solgar kullanmaya başladım. Bunlar haricinde yeşilçay ekinezya çayı çörek otu falan da ara ara tüketiyordum. Alkolü bıraktım 2 buçuk aydır hiç içmiyorum. Yanık iyileşme aşamasındayken 3 tane falan siğil çıktı. Daha sonra Yenimahalle Yıldırım Beyazıt Hastanesine gitti 10 Haziranda. HPV tip taraması yaptı ve sonucun 1 ay sonra çıkacağını söyledi bekliyorum şimdilik. Çıkan siğillerin üzerlerine propolis sürüyordum ancak iki gün önce makat mı desem anüs mü desem ne lanetse yani canım popomda bir tane siğil gördüm. birkaç bişey okudum ama internetteki heeeerrr şey o kadar olumsuz ki neyse onları hiç dikkate almamaya karar verdim.

25 haziran 2018 tarihine genel cerrahtan randevu aldım popom için içinde de olabilir falan diye. Bakalım şimdilik buraya yazmamın iyi hissettireceğini düşünüyorum. Bi de aklımda deli sorular acaba solgar 2 tane çok mu az diye merak içindeyim. bu siğil işi artarsa ahcc bulmak için seferber olacağım.
    Yenimahalle Yıldırım Beyazıt Hastanesi'nde kadın doğum bölümünde Dr.Ülker Gümüş var. Çok ilgileniyor ve takip ediyor, gereken tüm testleri yaptırıyor, elinden geleni yapıyor ve insanı doğru yönlendiriyor, tip taraması da yaptırıyor. Gerekli olması halinde o doktora görünebilirsin. Bazen de yine Batıkent'te bulunan semt polikliniğinde bulunuyor.

Durum
    Yeni Üye

Tufan arslanca diye bir doktora tesadüfen gittim o da hemen tip taraması ve birkaç cinsel yolla bulaşabilecek hastalığa baktı bir ay sonra gel dedi. Yarın o hastaneye bir daha gideceğim sizin bahsettiğiniz doktora da yarın giderim. Çok teşekkür ederim

Durum
    Yeni Üye

Size bişey danışmam lazım. Ahcc'nin temin edilemediğini yazmışsınız bir değişiklik olmadı sanırım. Ama biriyle konuştum timehealth 120 kapsül olanını 300 tl'ye temin edebileceğini söyledi. Sizce uygun mu fiyat yada siz bile temin edemiyorsanız bu kişinin ettiği güvenilir midir ?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Şimdi temin edilme-edilmeme mevzusu sanırım şu şekilde. Daha önceden İngiltere'ye sık gelip giden birilerini organize etmişler ya da kargolatmanın bir yolunu bulmuşlar. %25-30 civarı alım fiyatının üzerine ekleyip insanlara ulaştırmışlar. Şimdi bu gelip giden kişilerdeki düzenlilik ortadan kalkmış veya kargolatılamıyor. Size 300 TL'ye satacağını söyleyen kişi de kabaca %40-45 kar eklemiş ve muhtemelen orijinaldir. Ama sürekliliği olur mu bilinmez.

Durum
    Yeni Üye

Yenimahalle yıldırım beyazıtta ülker gümüş diye bir doktor göremiyorum da acaba ülker özer olabilir mi sadece o ismi gördüm

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Canım ben de Ankara’dayım oturup sohbet edelim haberleşelim morale ihtiyaç var😂

Bu Konu için Etiketler