Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc temin etmek isteyenler ulaşsinlar bana

Durum
    Zigana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ahcc temin etmek isteyenler ulaşsinlar bana

Arkadaslar time health temin etmek isteyenler bana ulassin amacim yardimci olmak ben bunun ticaretini yapmiyorum almanyadan bir akrabam ingiltereden siparis veriyor ve gelincede bana gonderiyor sadece ek olarak kargo ucretleri ve gumruk falan eklenir bilgi

Durum
    Zigana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Ahcc temin etmek isteyenler ulaşsinlar bana

Ayrica gec geldigi icin isteyen arkadaslar şimdiden soylesinler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Sen kimsin oglum? Herifteki rahatlıga bak gelmiş siteye ticaret yapıyor. Bu sitede 50 defa ticaret yapılmayacak dedim. Getırdıgın ılacın ne oldugunu bıle bılmeden burda satabilecegını mı sanıyorsun? Kaldı ki ilac yasal oldu neredeyse. Kusura bakma köylü kurnazı ama sattıgın ılacın ıcerıgını bılmeden ve guvenmeden sana bunu sattırmam. Alan arkadaslarda baslarına bir sey gelırse negatif cıkamazlarsa yan etkılerı olursa beni ve sitemi asla ama asla ilgilendirmez bilginiz olsun.

Durum
    Admin

Sadece ek olarak gumruk falan eklenirmiş �� gümrük falan ne ? Ahahahaha sadece ek olarak biraz sizi kazıklıycam de daha acık olur götünden element uydurup masrafı olmayan seyleri masrafı gibi varmıs gibi gostermek de... tam bir köylü kurnazlıgı bu ınsanları salak mı sandın sen

Zaten banlandın eger bır daha denersen ip adresini de engellerim bir daha denersen daha etkili bir yol bulurum daha farklı bir sürprizde yapabilirim sana ama telefon numaranı keko gibi ortalığa saçmışsın. Neler yapabilecegimi aklın almaz sonuc olarak sattırmam koçum anladın mı ikile.

Durum
    Azad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Sen kendini ne saniyon hakaret ediyon banla engelle ama hakaret edemezsin yillarca ticaretini yapan sensin herkes biliyo o yaptigin hakaretler sebebiyle seviyene inmeyecem adli mercilerde hesaplasiriz arya

Durum
    Azad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Aryami nesin bir daha insanlara hakaret etme insanlar bilincli yada bilincsizce yaptigi seylerin bedeki hakaret degil kaldiki bayansin ama sen hakaret uzerine hakaret Turkiye de yasal ama gucu yeten varsa alsin

Durum
    Admin

Hakejsjsjshjshskskskks o yıllarca bide sen sanırım ıyı gozlemlemişsin ama o yıllarca degil aylarca olacaktı. Bana bak kocum senin kötü niyetli biri oldugun cok aşikar sen boyle zaten sinsi sinsi gozlemlemıssın. Ayrıca ortalıga sattıgın fiyatı da yazmıssn ben bu urun ıcın arkadaslarıma ınsanları yonlendırırken senin fiyatından kat be kat daha ucuz ve uzun surelıydı ayrıca butun herkes de negatif cıktı. Bu ısın ticaretinin yapılıp yapılmamasına yardımcı olurken sana mı sorucam ? Sen kimsin sen? Ben bu siteyi 2 yıl once actım biraz beynin calısaaydı da sen açsaydın. Sen kimsin ki benim neye izin verp vermeyecegime ya da neyin satısına kime yönlendireceğime karışıp da bana sanki cok onemli bir seymiş givi onume suruyorsun? Sen kimsin ki yıllarca bu ısın tıcaretini yaptın herkes bılıyo gibi seyler soyleyebılıyorsun. Sana bi cevap vereyım kapak olsun.

YAPARIM BENIM SITEM? SANA GİREN ÇIKAN NE?

Durum
    Admin

Adli mercilere giderken ahcc satısı yaptıgını da soylemeyı unutma yazılarının screen shotları elimde. Ben satıs yapmadıgım icin rahatım hahahaha burdaki herkes bilir ki ben satıs yapmıyorum ve sadece yonlendiririm.

Bu Konu için Etiketler