Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkek arkadaşlar bir bakarmısınız?

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Erkek arkadaşlar bir bakarmısınız?

Merhaba penis başıyla sapının birleştiği yerde büyük kitleler var 2 farklı doktora gösterdim biri normal değil dedi ne olduğunu çözemedi diğeri penisimin kendi yapısının böyle olduğunu, korkulcak birşey olmadığını söyledi ancak bende çözemedim bunları kistmi yoksa hpv kaynaklı başka bir şeymi. Siğile benzemiyolar ama birşey varsa diye tırsmaya başladım ufaktan. Acaba başkasındada böyle birşey olan varmı ?

Durum
    Özel Üye

Cevap: Erkek arkadaşlar bir bakarmısınız?

Edit: 3. Doktorada gösterdim oda kendi yapısı olduğunu normal olduğunu söyledi

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

gösterdiğin doktorların uzmanlık alanı nedir acaba? hepsi dermatologsa bi de üroloğa göstermeni eğer hepsi ürülogsa bi dermatoloğa göstermeni tavsiye ederim umarım korkulacak bi durum değildir. ben de bugün gitmeye çalışacağım renk değişiminden ötürü tip 16 da olunca insan tırsıyor tabi. kadınlar erkekler de kötü sonuçlar doğurmadığını düşük ihtimal olduğunu düşünüyor fakat bu düşük ihtimalin bize denk gelmeyeceğini düşünmekte biraz saçmalık oluyor maalesef. ara ara kontrol ettiricez artık hayatımızın rutini haline geldi, gelmek zorunda da. gelmiş geçmiş olsun.

Durum
    Özel Üye

2 ürolog ve 1 dermatologa gittim. Ürologlardan biri normal olmadığını ama ne olduğunuda bilmediğini söyledi patoloji istedi. Diğer 2 doktor penisimin kendi yapısı olduğunu birşey olmadığını söyledi.

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

bunlar özel muayenesi olan tecrübeli uzmanlar mı? ki bazıları bence değil yoksa devlet hastanesi polikliniği mi? eğer öyleyse bi de araştırma ya da üniversite hastanesine git dostum eğer için hala rahat değilse. iyi haberlerini bekliyorum.

Durum
    Özel Üye

Aslında durum şöyle bunları ben 7 ay önce hpv hastalığına yakalandığım zaman incelerken gördüm bunları herhangi bi büyüme yada çoğalma göstermediler 7 ayda içim rahat aslında birşey olsa 7 ay içinde illa büyür veya çoğalırlardı diye düşünüyorum ama bayramdan sonra birde üniversite hastahanesine bi gitmeyi düşünüyorum bakalım kapı kapı geziyoruz

Durum
    Özel Üye

Edit3: bugünde araştırma üniversitesi hastanesinde bir profosör dr. Dermatoloğa gösterdim oda kendi yapısının olduğunu bunlara inci tanesi denildiğini söyledi yüzde yüz eminim bunlar kesinlikle siğil değil dedi. Artık daha fazla kurcalamam 4 farklı doktora gösterdim 4üde siğil dedi herhalde haklılardır 😂

Bu Konu için Etiketler