Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güncel AHCC Deneyimim

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Güncel AHCC Deneyimim

Merhabalar arkadaşlar, önceki konularımda da belirtmiştim yaklaşık 11 ay önce şüpheli bir ilişki sonucu molluskum ve hpv kaptım. HPV teşhisi yaklaşık 3 ay önce kondu. Tip 6 ve Tip 56. Yaklaşık olarak 1 ay 10 gündür AHCC kullanıyorum, nüks sayımda tahminimce azalma mevcut. İlk koterimde 15 iken en son 20 gün önce doktora gittiğimde 9 adet yakıldı. Sonrasında ben yeni siğiller keşfettim ve diğer doktora gitme süreme kadar yaklaşık 7 adet siğilim mevcut. Nüks sayısı git gide azalmakta, klasik yorumlar gibi şeyler yapmayacağım ancak sorularınız varsa alabilirim.

Edit: Evet arkadaşlar şuan 3 aydır ahcc kullanıyorum. Geçen doktor kontrolümde 5 tane şüpheli nokta yakıldı. Siğil değillerdi belliydi ancak yaktırdık. Yaklaşık 1 buçuk aydır siğil oluşumu gözlemlemedim, ayın 12 si gibi doktora gideceğim orda varsa anlaşılır ancak olduğunu düşünmüyorum. Güncellemek istedim iyi günler.

Durum
    nicola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Güncel AHCC Deneyimim

Alıntı Berke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar, önceki konularımda da belirtmiştim yaklaşık 11 ay önce şüpheli bir ilişki sonucu molluskum ve hpv kaptım. HPV teşhisi yaklaşık 3 ay önce kondu. Tip 6 ve Tip 56. Yaklaşık olarak 1 ay 10 gündür AHCC kullanıyorum, nüks sayımda tahminimce azalma mevcut. İlk koterimde 15 iken en son 20 gün önce doktora gittiğimde 9 adet yakıldı. Sonrasında ben yeni siğiller keşfettim ve diğer doktora gitme süreme kadar yaklaşık 7 adet siğilim mevcut. Nüks sayısı git gide azalmakta, klasik yorumlar gibi şeyler yapmayacağım ancak sorularınız varsa alabilirim.
    Merhaba ben hpv ile 4 ay önce tanıştım 3 kere yaktırdım AHCC yi nereden temin edebilirim bana bir yol gösterebilir misiniz?
    Hangi marka , ne kadar kullanıyorsunuz?

Durum
    Banlı Üye

Merhabalar, öncelikle tiplendirme yapmanızı tavsiye ederim çok gerekli değildir ancak profesyonel bir yaklaşım olması açısından önemlidir. Benim elimde Kinoko, Swanson ve Time health mevcut. Marka olarak herhangi bir tavsiyede bulunamam çünkü AHCC patentli bir üründür sahtesi mevcut değildir. Ancak dikkat etmeniz gereken alacağınız ürünün içeriğidir. Örneğin içerikte AHCC 300 mg sonrasında bilmemne shiitake 200 mg falan yazar burda AHCC 300 mg dır ancak tablet atıyorum 750 mg dır. Siz 750 mg AHCC değil 300 mg AHCC almış olursunuz bunlara dikkat etmenizi tavsiye ederim. Temin konusuna gelecek olur isek ben kuzenim aracılığıyla temin ettim. Türkiyeye gelme durumu söz konusu site vermem yanlış olur ancak türkiye ahcc gibi kelimeler ile aratırsanız ilgili kuruluşa ulaşmış olursunuz şirket ismi abay pharma.

Durum
    nicola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim bilginiz için sağ olun..

Durum
    Banlı Üye

Yaklaşık olarak 2 aydır hiç lezyonum yok. Ayın 27 sinde İstanbula gidip işinin ehli bir doktora randevu aldım, eğer o da lezyon gözlemlemez ise test yaptıracağım. Negatif çıkmak istiyorum işin açıkçası. AHCC kullanmaya başlayalı 4 ay oldu. Umarım size negatif raporunu paylaşmış olurum. İyi günler

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yaklaşık olarak 2 aydır hiç lezyonum yok. Ayın 27 sinde İstanbula gidip işinin ehli bir doktora randevu aldım, eğer o da lezyon gözlemlemez ise test yaptıracağım. Negatif çıkmak istiyorum işin açıkçası. AHCC kullanmaya başlayalı 4 ay oldu. Umarım size negatif raporunu paylaşmış olurum. İyi günler
    İnşallah bakalım. Ben de Almanya’dan kuzene time Health marka 5 tane sipariş verdim. Gelecek Eylül’de. Bununla beraber başka birşey kullanılabilirmi?

Durum
    Banlı Üye

Alıntı Azproduct Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah bakalım. Ben de Almanya’dan kuzene time Health marka 5 tane sipariş verdim. Gelecek Eylül’de. Bununla beraber başka birşey kullanılabilirmi?
    Tavsiye etmiyorum. Propolis ve Yeşil çay harici herhangi bir immün sistem düzenleyici kullanmak işleri ilerleyen zamanlarda zora sokabilir. Sonuçta bağışıklık sistemine yükleniyorsunuz. Ne kadar fazla yüklenilirse o kadar sorun çıkma ihtimali doğar. İlerleyen zamanlarda bağışıklık sistemi rahatsızlığı çekmek istemezsiniz sanırım.

Durum
    Tecrübeli Üye

Tavsiye etmiyorum. Propolis ve Yeşil çay harici herhangi bir immün sistem düzenleyici kullanmak işleri ilerleyen zamanlarda zora sokabilir. Sonuçta bağışıklık sistemine yükleniyorsunuz. Ne kadar fazla yüklenilirse o kadar sorun çıkma ihtimali doğar. İlerleyen zamanlarda bağışıklık sistemi rahatsızlığı çekmek istemezsiniz sanırım.
    Sizin şu anda negatif oldu mu? Bir de time Health marka Aldım 600 mg. Bunu nasıl kullanacağım? Aç karınla mı? Kaç tablet aynı anda mı içeceğim?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Azproduct Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin şu anda negatif oldu mu? Bir de time Health marka Aldım 600 mg. Bunu nasıl kullanacağım? Aç karınla mı? Kaç tablet aynı anda mı içeceğim?
    Günde aç karına 3 gr alacaksınız. Yani sizin kapsüllerden 5 adet, aynı anda. Aç karınadan kasıt, bir şey yemeden 1 saat önce, ya da bir şey yedikten 2 saat sonra. En güzeli sabah uyanır uyanmaz alıp, aç karına 1 saat beklemek. Yoksa yemek sonrasında 2 saat bekliyorsun, kapsülü aldıktan sonra da 1 saat bekliyorsun, iyice zorlaşıyor uygulaması.

Bir de en az 3-4 ay kullanmanız lazım. Bu sürekliliği sağlayamayacaksanız almaya başlamayın. Mesela elinizde 2 aylık ahcc var. 3 ay kesintisiz kullanabileceğinizi garantiye aldıktan sonra kullanmaya başlayın. Yani aralıksız en az 3 ay, mümkünse 6-7 ay kullanın.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı daylon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde aç karına 3 gr alacaksınız. Yani sizin kapsüllerden 5 adet, aynı anda. Aç karınadan kasıt, bir şey yemeden 1 saat önce, ya da bir şey yedikten 2 saat sonra. En güzeli sabah uyanır uyanmaz alıp, aç karına 1 saat beklemek. Yoksa yemek sonrasında 2 saat bekliyorsun, kapsülü aldıktan sonra da 1 saat bekliyorsun, iyice zorlaşıyor uygulaması.

Bir de en az 3-4 ay kullanmanız lazım. Bu sürekliliği sağlayamayacaksanız almaya başlamayın. Mesela elinizde 2 aylık ahcc var. 3 ay kesintisiz kullanabileceğinizi garantiye aldıktan sonra kullanmaya başlayın. Yani aralıksız en az 3 ay, mümkünse 6-7 ay kullanın.
    Elimde şu anda 5 kutu var. Yenisini geştirtebilirim eylül ayında.

Bu Konu için Etiketler