Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aldara Krem

Durum
    Travma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Aldara Krem

Arkadaslar 2019 yili itibariyle 206 tl ye aldim kremi. Kriyoterapi yaptiriyorum ayni zamanda. Kriyoterapinin 2. Seansindan sonra basladim kreme. Acikcasi kriyoterapide degismeyen sigil gorunumleri kremden sonra baya degisti. 3. Kriodan sonra durum baya iyiye gidiyor. Bu arada aldara yara yapiyor sanirim. Kriyoterapide yapiyor olabilir ikisini ayni anda yaptirdigim icin hangisi emin degilim. Ama sjnu belirteyim aldarayi gece suruyorum. Sabah sabunla yikiyorum. Hamazinc ve fucidin krem suruyorum sabah aksam. Yaralarin iyilesmesini sagliyor. Doktorum tavsiye etti faydasi oluyor.ama bana aldara kriyoterapiden daha etkili gibi geldi. Ayrica yayilmasini engelliyor. Sigil olan bolgenin 1 cm disina tasarak kullaniliyor. Sigillerden kurtuluyor gibiyim. Sayilamayacak kadar cok sigilim vardi simdi sayilabilir seviyeye dustu.sigillerden kurtulacaz o belli. Simdi sirada ahcc kullanimi var. Insallah virustende kurtulurum. Arkadaslar hepinize saglikli gunler dilerim. Tecrubem yok diyebilirim ama merak ettiginiz bildigim birsey varsa cvplamaktan mutlu olurum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Travma, evet tahriş yapan şey aldara haftada 3 gün kullandıgında tahriş yapıyor.

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhabalar, Aldara kremi ben de kullanıyorum ancak bende bir çok kişinin yaşadığı yanma, batma, tahriş olma vs hiç biri olmadı

2. haftayı bitirdim haftada 3 gün kullanıyorum hatta sabah kalkınca yıkamıyorum bile :/

Aldarayı kullanmadan önce adaçayı ile siliyorum genital bölgeyi, internette adaçayının viral yükü azalttığına dair bir bilgiye eriştim o yüzden böyle yapıyorum. Adaçayı ile sildikten sonra kremi sonra uyguluyorum acaba ondan olabilir mi?
    Hpv öldürmez, güçlendirir...
    Her şey çok güzel olacak...

Durum
    kaan bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Aklımabirseygelmiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Aldara kremi ben de kullanıyorum ancak bende bir çok kişinin yaşadığı yanma, batma, tahriş olma vs hiç biri olmadı

2. haftayı bitirdim haftada 3 gün kullanıyorum hatta sabah kalkınca yıkamıyorum bile :/

Aldarayı kullanmadan önce adaçayı ile siliyorum genital bölgeyi, internette adaçayının viral yükü azalttığına dair bir bilgiye eriştim o yüzden böyle yapıyorum. Adaçayı ile sildikten sonra kremi sonra uyguluyorum acaba ondan olabilir mi?
    bende başta öyleydim 3. haftadan sonra birdenbire yanma kızarıklık oldu size tavsiyem yıkayın.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

İlk baslarda hic bi zarar vermiyormus gbi oluyor zaten ama benimki zarar veresiye kalmamisti iki haftadan sonra birakmistim cunku mevcut sigillerim birdenbire artmıştı. Ben gozle gorulmeyen kucukleri de acaba cikartiyormu, once cikartip sonra mi yok ediyor diye düşündüm sonra korktm biraktim. Boyle bi durumla karsilasan var mi acaba aranizda?

Durum
    Grkn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Aldara kremi kriyo yapıldıktan sonra kullanmamı söyledş doktor. Peki daha önce dondurduğu yerlere orada siğil çıkmadıysa da sürmeli miyim? Yoksa sadece yeni çıkan 1 siğil var oraya mı sürmeliyim?

Bu Konu için Etiketler