Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ve Türkiye

Durum
    Zigana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ahcc ve Türkiye

Arkadaşlar ahcc ile ilgili olarak getirecek olan ilac firmasi ile telefonda gorustum cok pahalliydi 60 lik kutusuna sanirsam 500 tl dedi yani umutlanmayin bize bir faydasi olmayacak ayrica yogun sigil cikaranlar ahcc kullandikca sigil cikarma yavaslarmi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc ve Türkiye

Acıkcası sevindim yasal olmasına. Ama zamanında arkadaslara ahcc temin ederken 1 aylık kür için 300 tl yi fazla bulup iftira atanlara müstehak olsun. Kim sizi kazıklıyor görün bakalım. (lafım tamamen o tip insanlara yanlıs anlamayın dostlar, hepinize yardım etmek ısterım ve ahcc konusnda cok fazla ınsana yardımcı olduk cok mutluyum ancak su an maalesef ahcc temın edemıyoruz. Eğer temin edersek forumdan duyuracağım, o zamana kada lütfen ahcc yardımı konusuyla ilgili elimden bir sey gelmez cevabım degişmeyecektir. Mesaj kutumda 100den fazla mesaj var hepsine yazamıyorum kusura bakmayın burdan toplu cevap vermıs olayım.)

Durum
    Banlı Üye

Ahcc insallah kurtarir degilmi bizi arya ve ne kadar sureden sonra faydasini gormeye baslariz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Valla tip 16 ve 18 biraz sıkıntılı onların 6 aydan daha fazla suruyor ahcc kullanması cunku zor ve dirençli bir virüs tipi ama orta derece veya yuksek derece olup az kanser etkisi olan tipler icin 6 ay genelde yetıyor kurtarması senın psikolojine ve hayat tarzına da baglı ama gordugum kadarıyla 100de 80 kurtulunuyor tıpkı ben gibi. Ama duydum ki bayagı bır pahalıymıs 7000 tl den fılan bahsedıyorlar ki zaten boyle olacagı az cok belliydi bu ılacı ustune hayvan gibi vergi ekleyerek yasal satacaklar ama o kadar para vermek o kadar mantıksız ki...

Durum
    Banlı Üye

Benim demek istedigim hani vucut bunu defedecek ya ahcc kullandiktan ne kadar sure sonra sigil tekrari azalir

Bu Konu için Etiketler