Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Umudum ahcc

Durum
    Werwain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Umudum ahcc

Nerden başlıyacağım bilmiyorum ama bu yıl 2018 e iyi girmediğim kesin. Bundan dört buçuk yıl önce kendimi hamileliğe hazırlarken tanıştım Smear testi ile, doktorum talep etti ben de yaptırmıştım ve sonuç temiz geldi. Tabii bunun üzerinden dokuz ay geçen gebelik süresi, zorlu geçen normal doğum sonrası için gidilen kontroller, doğum sonrası halaa öksürürken,hapşururken devam eden idrar kaçırmalarım, bi ara beş günden onbeş güne çıkan adet düzensizliği vs.. Anlıyacağınız bir ayağı devamlı Jinekolog da olan biri olarak taa ki bu yılın Şubat ayına kadar hiç mi fark edilemedi bende ki rahim yarası hiç mi fark edilemedi doku değişikliği? Şubat ayında mantar şikayetim ile gittiğimde öğrendim tesadüf herşeyi. Smear testi yapalım gelen sonuca göre yakarız yaranı dediler ve Sonuç Ascus 🤔 Tabii ne anlama geldiğini bildiğimden değil, mantar şikayetimin o on günlük tedavi surecinde geçmedi diye gittim tekrar Doktora, gitmişken de sonucuda eline verdim. İlk darbeyi o an aldım, sonuç pek iç açıcı gelmemiş diyerek beni Hpv tiplendirmesi için Ketem e yönlendirdi yirmi gün sonra gelen sonuç tip 16 ve 51 😔😔😔 dört beş hafta önce Kolposkobi yapıldı ve biyopsi için tarih verildi ancak öksürük ve üst solunum yolu şikayetim olunca Anestezi Doktoru iyi olmadan onaylamadığı için bir sonra ki haftaya atıldı şimdi de adet dönemi girdiği için bir hafta daha ertelendi. Bunda da bir hayır var diyerek bekliyoruz bakalım. Bu arada araştırmalarımız sonucu Ahcc yi keşfettik. Tesadüf o hafta Moskova dan tatil için gelecek 4 kişilik aile tanıdığımız vardı rica ettik Ahcc Kinoko Platinum
    Markadan dan ilk sekiz kutusunu getirttik yani toplam dört aylık yapıyor. Bu arada Ahcc Moskava da Eczanede reçete ile satılıyormuş Onkolog tanıdık Doktor arkadaşlarına yazdırmışlar reçeteyi ve durumumu anlatmışlar kesinlikle tavsiye ederim diye yanıtlamiş. Havaalanından 1 kişi en fazla 2 adet geçirebiliyormuş o yüzden 8 adet getirttirrebildik. Ramazandan iki gün önce elime ulaştı (ilk kutusu bitti bile şimdi ikinci şişeye geçtim ) Diğer kalan 4 kutusunu da Kardeşim İngiltere de ki Arkadaşından rica etti o da bu hafta kargo ile elime ulaştı. Şu an 6 aylık ihtiyaca sahibim. Her ihtimale karşı 4 kutu da uygun fiyata İsveç de bulduk bunların tablet sayısı elimdekilerden fazlaymış toplam on, onbir aya tamamlanıyor sanrım. Evet bunu temin edecek imkan,durumumuz, çoğu Avrupa ülkesinde tanıdığımız ahbablarımız dostlarımız var ama keşke bunlara hiç gerek kalmasaydı. Şu dört aydır yaşadıklarımı Bir Allah bir de sizler anlarsınız. Yatıyorum kalkıyorum hep aklımda Hpv.. kafamda bir sürü deli sorular... nasıl oldu neden oldu ne zamandır var eşimden mi geçti ilk evliliğinden mi geçti biyopsi sonucu ne çıkacak bi şey bilmiyorum. Güya stresten uzak durmak gerekmiş ya bu eldemi sizce? Rabbimin izni ile bu Ahcc şifa olur inşallah bizlere🙏 inşallah bir altı ay sonra negatifim diye bilmekte kısmet olur burda sizlere. Sanırım biraz uzun ve detaylı oldu yazdıklarım, hikayeme nereden başlayım derken bu şekilde dökülü verdi yüreğimden satırlara. .. Bu arada onbeş yıldan fazladır sigara kullanıcısıydım Hpv li olduğumu öğrendiğim günden beri yani 2 aydır içmiyorum pat diye kestim, İnanın kendime sormuyorum bile canın çekiyormu diye çünkü buna hakkım yok işin şakası yok tek dileğim bu illetten kurtulmak. Keşke g.. korkusuna gerek kalmadan bırakabilseymişim. Önümde uzun bir yol var. Ahcc den olumlu sonuç alırsam tedavi sırası eşime geçecek. Bu arada cinsel perhiz devam edecek öyle kondom falanda ikna edemez beni, gözünüzünde gördüğü yok zaten umrumda bile olmuyor. Her ne kadar ikinci çocuk düşünüyor olsamda bu yaz şimdilik öteledik bu istegimizide. Bir de Doktorum herşeye rağmen aşılanmamı önerdi 🤔 Herkese acil şifalar diliyorum 🙋👋

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Umudum ahcc

Alıntı Werwain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerden başlıyacağım bilmiyorum ama bu yıl 2018 e iyi girmediğim kesin. Bundan dört buçuk yıl önce kendimi hamileliğe hazırlarken tanıştım Smear testi ile, doktorum talep etti ben de yaptırmıştım ve sonuç temiz geldi. Tabii bunun üzerinden dokuz ay geçen gebelik süresi, zorlu geçen normal doğum sonrası için gidilen kontroller, doğum sonrası halaa öksürürken,hapşururken devam eden idrar kaçırmalarım, bi ara beş günden onbeş güne çıkan adet düzensizliği vs.. Anlıyacağınız bir ayağı devamlı Jinekolog da olan biri olarak taa ki bu yılın Şubat ayına kadar hiç mi fark edilemedi bende ki rahim yarası hiç mi fark edilemedi doku değişikliği? Şubat ayında mantar şikayetim ile gittiğimde öğrendim tesadüf herşeyi. Smear testi yapalım gelen sonuca göre yakarız yaranı dediler ve Sonuç Ascus �� Tabii ne anlama geldiğini bildiğimden değil, mantar şikayetimin o on günlük tedavi surecinde geçmedi diye gittim tekrar Doktora, gitmişken de sonucuda eline verdim. İlk darbeyi o an aldım, sonuç pek iç açıcı gelmemiş diyerek beni Hpv tiplendirmesi için Ketem e yönlendirdi yirmi gün sonra gelen sonuç tip 16 ve 51 ������ dört beş hafta önce Kolposkobi yapıldı ve biyopsi için tarih verildi ancak öksürük ve üst solunum yolu şikayetim olunca Anestezi Doktoru iyi olmadan onaylamadığı için bir sonra ki haftaya atıldı şimdi de adet dönemi girdiği için bir hafta daha ertelendi. Bunda da bir hayır var diyerek bekliyoruz bakalım. Bu arada araştırmalarımız sonucu Ahcc yi keşfettik. Tesadüf o hafta Moskova dan tatil için gelecek 4 kişilik aile tanıdığımız vardı rica ettik Ahcc Kinoko Platinum
    Markadan dan ilk sekiz kutusunu getirttik yani toplam dört aylık yapıyor. Bu arada Ahcc Moskava da Eczanede reçete ile satılıyormuş Onkolog tanıdık Doktor arkadaşlarına yazdırmışlar reçeteyi ve durumumu anlatmışlar kesinlikle tavsiye ederim diye yanıtlamiş. Havaalanından 1 kişi en fazla 2 adet geçirebiliyormuş o yüzden 8 adet getirttirrebildik. Ramazandan iki gün önce elime ulaştı (ilk kutusu bitti bile şimdi ikinci şişeye geçtim ) Diğer kalan 4 kutusunu da Kardeşim İngiltere de ki Arkadaşından rica etti o da bu hafta kargo ile elime ulaştı. Şu an 6 aylık ihtiyaca sahibim. Her ihtimale karşı 4 kutu da uygun fiyata İsveç de bulduk bunların tablet sayısı elimdekilerden fazlaymış toplam on, onbir aya tamamlanıyor sanrım. Evet bunu temin edecek imkan,durumumuz, çoğu Avrupa ülkesinde tanıdığımız ahbablarımız dostlarımız var ama keşke bunlara hiç gerek kalmasaydı. Şu dört aydır yaşadıklarımı Bir Allah bir de sizler anlarsınız. Yatıyorum kalkıyorum hep aklımda Hpv.. kafamda bir sürü deli sorular... nasıl oldu neden oldu ne zamandır var eşimden mi geçti ilk evliliğinden mi geçti biyopsi sonucu ne çıkacak bi şey bilmiyorum. Güya stresten uzak durmak gerekmiş ya bu eldemi sizce? Rabbimin izni ile bu Ahcc şifa olur inşallah bizlere�� inşallah bir altı ay sonra negatifim diye bilmekte kısmet olur burda sizlere. Sanırım biraz uzun ve detaylı oldu yazdıklarım, hikayeme nereden başlayım derken bu şekilde dökülü verdi yüreğimden satırlara. .. Bu arada onbeş yıldan fazladır sigara kullanıcısıydım Hpv li olduğumu öğrendiğim günden beri yani 2 aydır içmiyorum pat diye kestim, İnanın kendime sormuyorum bile canın çekiyormu diye çünkü buna hakkım yok işin şakası yok tek dileğim bu illetten kurtulmak. Keşke g.. korkusuna gerek kalmadan bırakabilseymişim. Önümde uzun bir yol var. Ahcc den olumlu sonuç alırsam tedavi sırası eşime geçecek. Bu arada cinsel perhiz devam edecek öyle kondom falanda ikna edemez beni, gözünüzünde gördüğü yok zaten umrumda bile olmuyor. Her ne kadar ikinci çocuk düşünüyor olsamda bu yaz şimdilik öteledik bu istegimizide. Bir de Doktorum herşeye rağmen aşılanmamı önerdi �� Herkese acil şifalar diliyorum ����
    gec miş olsun öncelikle ne desek bos gercekten ..günümüzün doktorlarından mı bahsetsek hpv umursamazlıgı mı desek ne desek...yara oluşumu yeni olabilir o yüzden farkedilmemiştir cünkü sonuc ascus olarak degişmiş.. bilemiyorum sigarayı bırakmanız saglıgınız için iyi bi secim olmus..sizin cok esli olmanıza gerek yok ,,esinizin gecmişinde belki cok esliydi belki degildi tek kişi bile etkiler yani..yapmanız gereken ahcc yi almıssınız inş faydalı olacaktır ..

Durum
    ired - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gec miş olsun öncelikle ne desek bos gercekten ..günümüzün doktorlarından mı bahsetsek hpv umursamazlıgı mı desek ne desek...yara oluşumu yeni olabilir o yüzden farkedilmemiştir cünkü sonuc ascus olarak degişmiş.. bilemiyorum sigarayı bırakmanız saglıgınız için iyi bi secim olmus..sizin cok esli olmanıza gerek yok ,,esinizin gecmişinde belki cok esliydi belki degildi tek kişi bile etkiler yani..yapmanız gereken ahcc yi almıssınız inş faydalı olacaktır ..
    Ahcc temini ile ilgili gelecekte yardım istesek yardım edebilir misimiz ? Benimde hikayem biraz sancılı geçiyor. Ahcc yi geç keşfedenlerdenim ama bir o kadarda çok ihtiyacım var. Biyografide bahsettim biraz

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı ired Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc temini ile ilgili gelecekte yardım istesek yardım edebilir misimiz ? Benimde hikayem biraz sancılı geçiyor. Ahcc yi geç keşfedenlerdenim ama bir o kadarda çok ihtiyacım var. Biyografide bahsettim biraz
    ben hiç ahcc kullanmadım,,sanda siğilim de yok ..ahcc temini olmuyor maalesef suanda

Durum
    ADSIZ06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Öncelıkle gecmıs olsun. ama sunu belırtmek ısterım kı bence sız asırı kafaya takıyorsunuz bu olayı. ılk zamanlar bende boyleydım ama ınanın konunun detayına ındıgınızde ınanın buyuk bır olayın olmadıgını anlarsınız. bu bahsedılen ılac hakkında detauylı bır arastırma yaptım ben. oncelıkle bır hpv yı vucuttan atma suresı 1,5 yıl ortalaması. yanı bız bu hastalıgı yakalanıp ahcc hapını alıp kullanmaya baslayıp sonlandırdıgımızda otomatık olarak vucut kendı dırencıyle atmıs oluyor. bızler de zannedıyoruz kı ılac sayesınde. elbette kı ılacın etkın maddelerı var lakın bu durum aslında metebolık bır olay. ınanın ılacın ıcerıgıne kadar tek tek ezberledım ben. hpv herkezın tasıdıgı etkın maddenın dokunusuyla canlılık bulan bır vırus. yanı nasıl bulasmıs demeyın. sımdıden gecmıs olsun.

Durum
    Slnmrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı ired Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İherb sitesinden sipariş verin geliyor.gümrükte takıluyor önce ama reçete ve kimlik mail atıyorum hemen geliyor

Bu Konu için Etiketler