Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: önemlii..!!!

Durum
    ADSIZ06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: önemlii..!!!

bahsettıgın muhtemelen sıgıl. adet olarak bahsettıgınden soluyorum. sıgıllerı yaktırman en mantıklısı kardesım. benım bahsettıgım sey sunnet derısı. sunnet derısınde su son 2 ay da sekıl bozuklugumu desem anlam veremedıgım bı degısıklık olmaya basladı. doktora gosterıyorum normal herhangı bırsey yok dıyor. ben kendım gozlemledıgımden durumun gercekten degıstııgının farkındayım. sonuc ; bırsey yok dıyor doktor. ne yapıcagım hakkında bı fıkrım yok basa gelmıs sefası nasıl surulurse oyle ıste

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: önemlii..!!!

Alıntı ADSIZ06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahsettıgın muhtemelen sıgıl. adet olarak bahsettıgınden soluyorum. sıgıllerı yaktırman en mantıklısı kardesım. benım bahsettıgım sey sunnet derısı. sunnet derısınde su son 2 ay da sekıl bozuklugumu desem anlam veremedıgım bı degısıklık olmaya basladı. doktora gosterıyorum normal herhangı bırsey yok dıyor. ben kendım gozlemledıgımden durumun gercekten degıstııgının farkındayım. sonuc ; bırsey yok dıyor doktor. ne yapıcagım hakkında bı fıkrım yok basa gelmıs sefası nasıl surulurse oyle ıste
    Yok dostum siğil değil doktora defalarca gösterdim daha önce. Birde daha önce çıkan siğilleri biliyorum bunlar besbelli derimin yapısı olduğu şeffaf renkteler 2. Olarak siğil olsaydı 7 ayda bi gelişim büyüme çoğalma illakş gösterirdi. Ha 2 gün önce 2 adet başka yerimde yakaladım temiz temiz hemen yaktırdım yavaş yavaş atıyorum hastalığı eskiden her ay 15 20 tane siğil çıkartıyordum şimdi 2 ayda 1 tane falan çıkıyor ı yüzden sende sakin olmalısın. Birde tek doktorla sınırlı kalma başka bi doktorada göster bakalım o ne dicek hem için rahatlar

Bu Konu için Etiketler