Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: önemlii..!!!

Durum
    ADSIZ06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

önemlii..!!!

sevgili arkadaslar herkeze merhaba , oncelikle forumda yeniyim. Bende sigillerimi yaktirdim su an bi sikintim yok fakat sunnet derisinde ufak kabarciklar gibi deride buzulme gibi bi durumla karsilastim. Ve bunu ızledıkce sekıl degıstıgını gordukce canım sıkılıyor , nasıl anlatılır bılmıyorum kabarıklık gibi. Ankara gata da hastaneye gittigimde birseyin olmadigini solediler daha dogrusu ilgilenmediler. Aldara kullandim buna devam etmelimiyim yoksa baska bir kremlemi sunnet derisine uygulamaliyim. Ben bu ahcc hapini buldum. Ingiltereden fakat bu konu hakkinda bana detayli bilgi verebilecek biri varmidir. Kullanim konusunda takviye konusunda. Tesekkurler herkeze

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: önemlii..!!!

AHCC yi günde 3 gr yani 3000 mg olarak alacaksın, aldığın tabletler kaç mg ise atıyorum 750 mg dır 4 tane içersin. Aynı sorun bende de var artık umursamıyorum virüsten dolayı deforme olmuştur diyorum. çünkü onlar siğil değil ona emin oldum.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Ben bi kadinim ama ayni sey erkek arkadasimda da var. Onceki haliyle simdiki arasinda cok fark oldugunu dusunuyor derisinin yapisi bozulmus dedigine gore..cizgi cizgi duruyor diyor. Hepsi koterden dolayi sanirim..

Durum
    Yeni Üye

Öncelikle cevap icin tesekkür ediyorum. Anlam veremiyorum evet 750 mg ama arkasında 1.5 gr yazıo hapın . Bu işin hapı bile entresan , pskolojim bozuldu resmen , gün aşırı değişmesini izliyorım resmen oturmus. Yok mudur bunun icin bi krem , yada aldara ya mı devam etmeliyim . Sünnet derisi oldugundan hassas mı olur , sıyırdım sıyırıcam

Durum
    Yeni Üye

Arastırdınız mı peki , bunun bi kremi yada basla bir cagresi varmıdır. Ben ameliythane kapattırdım utancımdan özel olarak yaktırdım 4 tane vardı. Yaktırmadan önce yoktu . Şimdi neden böle bisi olmaya basladı anlam veremiyorum.

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Şöyle bir durum tıbbi bir açıklaması yok bence olamaz da çünkü biz farkedebiliyoruz sadece doktorlar farketmiyor çünkü tıbbi bir durum söz konusu değil. Bence kafaya takılacak da birşey değil.

Durum
    Yeni Üye

Sünnet derisini yaktırma gibi bir işlem varmıdır peki ? Bi video da izledim ama ne derece bununla alakalı bilmiyorum

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

izleme güzel kardeşim o bölgedeki siğil değilse ve hpv ilintili bi lezyon değilse bırakacaksın yoksa kafa yanıyor uçuyor gidiyor rezil rüsva oluyor hayat.
    ha diyeceksin sen nasıl bu kadar rahat konuşuyorsun aslında bende hiç rahat değilim benimde koterden sonra peniste bi ton terslik oldu derisinde orasında burasında ama akıl sağlığına da ihtiyacımız var. öyle sakin ol derken ben çok sakinim kafama takmıyorum sende ol diyenlerden değilim sadece çok güvendiğin bi hekime git son bi kez daha göster teşhisini al ve bırak yoksa bu işin sonu yok inan bana yok. çok geçmiş olsun iyi haberlerini bekliyoruz.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Dagon çok haklı kardeşim o dediğin şeylerden bendede var hatta bi 5 tane kadar ama kendimi bildim bileli onlar orda var. İkide birde kontrol etmiyorum ettikçe insan dahada paranoyak oluyo o yüzden sakin ol ve sabırlı ol düzenli olarak doktor kontollerine git göster. Koterden sonra bendede bi dünya iz kaldı kahverengi nokta şeklinde hiç bakmıyorum bile oralarıma bu paranoyaklığımız daha önce hiç psikopat şekilde bu denli genital bölgemizi incelemediğimizden doğdumuzdan beri varolan derimizin kendi yapısı olan şeyleri yeni keşfediyor olmamız. Geçmiş olsun.

Durum
    Yeni Üye

Haklısın belkıde . Ama ınan bı yerde ucurum gıbı hıssedıyorsun.

Bu Konu için Etiketler