Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 10 - 12 yıldır çekiyorum... yeter artık

Durum
    10.yıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

10 - 12 yıldır çekiyorum... yeter artık

Defalarca dondurdum, yaktırdım fakat yine ve yine tekrarladı... bıktım... lanet olsun diyerek bıraktım... işin kötüsü kişisel temizlik yaparken çoğalması... temizligide bıraktım tabiki dönem dönem... ama öylede olmuyorki arkadaş... yeni tanışan arkadaşlar inanın çok şanslı... niye biliyormusunuz... çünkü ben internetten araştırma yaptığım dönemde yazılanlar sadece bundan kurtulamayacağız dı... Yaklaşık 3 ay önce lan 2018 e kadar geldik belki yeni bi tedavi yöntemi çıkmıştır bi bakayım dedim... Karşıma ilk çıkan ibrahim saracoğlu propolis tedavisi oldu... bi kaç videosunun altında kurtuluyorum gibi yazılar okudum ve gaza gelerek ilk girdigim attardan bir şişe suda çözülür propolis aldım... Yerel bi ürün... Yaklaşık iki aydır kullanıyorum... suda dağılıyor suyun üzerinde boya lekesi gibi dağılıyor ve suyun rengi krem rengine dönüşüyor. Bardağı dairesel hareketlerle çalkalıyorum, üzerinde kalan damarlı altım sarısı malzeme toparlanıyor... başlangıçta toparlanan kısmı içmiyordum... sonra denemeye kadar verdim... tırnaklarımın kenarlarındaki deriler ufak tefek yara izlerimdeki deri tahrişleri büyüdü ve deriler döküldü... sonra da toparlandı ve eski haline döndü... ölü derileri attığını düşünerek çok umutlandım fakat ikinci ay bitmek üzere ve varsa bir faydası bile çok yavaş olmakta... gözle görünür bir fark göremiyorum açıkçası... bu arada benim siğil sayım 8-10 tane fakat ciddi besili diyebilirim... boyut olarak en geniş olanından yeşil mercimek boyutlarında... sadece üzerine uyguladığım zamanlarda sertleşip kuruduğunu hissediyorum fakat ertesi gün tekrar uygurlarken sanki hiç bir fark göremiyorum... sizden ricam konuyu başarı ile sonuçlandıran arkadaşlardan tavsiyeler istiyorum... tekrar vazgeçmek istemiyorum... eksik yaptığım bir şeyler olabilir... yardımlarınızı bekliyorum ve herkeze geçmiş olsun diyerek yazıma son veriyorum...

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 10 - 12 yıldır çekiyorum... yeter artık

öncelikle çok geçmiş olsun. ne kadar yıldırıcı olduğunu iyi kötü anlayabiliyorum. bu on yıl içerisinde cinsel hayatınız nasıldı acaba? yani yeniden başka türünü/türlerini kapmış olma ihtimaliniz olabilir. eğer on yıl cinsel perhize rağmen atılamıyorsa demek ki vücuttan atma diye bir şey yok demektir. umarım en kısa zamanda atlatırsınız. Rusya'da allokin alpha diye bi aşı varmış virüsler için etkili olduğu söyleniyor bi araştırırsanız belki işinize yarar. saygılar.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba geçmiş olsun. siğilinizin büyük oldugunu söylemişsiniz bence kriyo yöntemi uzun sürede etki eder, lazer tedavisi uygulamanız sonuç verebilir. sonra küçük çıkanları dondurmaya devam edersiniz.

bu sayfadaki beslenme önerilerini inceleyip dikkat etmenizi öneririm.

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı 10.yıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Defalarca dondurdum, yaktırdım fakat yine ve yine tekrarladı... bıktım... lanet olsun diyerek bıraktım... işin kötüsü kişisel temizlik yaparken çoğalması... temizligide bıraktım tabiki dönem dönem... ama öylede olmuyorki arkadaş... yeni tanışan arkadaşlar inanın çok şanslı... niye biliyormusunuz... çünkü ben internetten araştırma yaptığım dönemde yazılanlar sadece bundan kurtulamayacağız dı... Yaklaşık 3 ay önce lan 2018 e kadar geldik belki yeni bi tedavi yöntemi çıkmıştır bi bakayım dedim... Karşıma ilk çıkan ibrahim saracoğlu propolis tedavisi oldu... bi kaç videosunun altında kurtuluyorum gibi yazılar okudum ve gaza gelerek ilk girdigim attardan bir şişe suda çözülür propolis aldım... Yerel bi ürün... Yaklaşık iki aydır kullanıyorum... suda dağılıyor suyun üzerinde boya lekesi gibi dağılıyor ve suyun rengi krem rengine dönüşüyor. Bardağı dairesel hareketlerle çalkalıyorum, üzerinde kalan damarlı altım sarısı malzeme toparlanıyor... başlangıçta toparlanan kısmı içmiyordum... sonra denemeye kadar verdim... tırnaklarımın kenarlarındaki deriler ufak tefek yara izlerimdeki deri tahrişleri büyüdü ve deriler döküldü... sonra da toparlandı ve eski haline döndü... ölü derileri attığını düşünerek çok umutlandım fakat ikinci ay bitmek üzere ve varsa bir faydası bile çok yavaş olmakta... gözle görünür bir fark göremiyorum açıkçası... bu arada benim siğil sayım 8-10 tane fakat ciddi besili diyebilirim... boyut olarak en geniş olanından yeşil mercimek boyutlarında... sadece üzerine uyguladığım zamanlarda sertleşip kuruduğunu hissediyorum fakat ertesi gün tekrar uygurlarken sanki hiç bir fark göremiyorum... sizden ricam konuyu başarı ile sonuçlandıran arkadaşlardan tavsiyeler istiyorum... tekrar vazgeçmek istemiyorum... eksik yaptığım bir şeyler olabilir... yardımlarınızı bekliyorum ve herkeze geçmiş olsun diyerek yazıma son veriyorum...
    Merhaba, geçmiş olsun. Siğillerinizi yaktırmayı neden düşünmüyorsunuz, ayrıca AHCC de deneyebilirsiniz.

Durum
    Özel Üye

siğillerini defalarca dondurtmuş ve yaktırmış ama yine de tekrarlamış ya yeni bulaşı/bulaşılar oldu ya da bağışıklık ile ilgili problem var. bi immünoloji bölümüne gidebilirsiniz belki altta başka nedenler yatıyordur. bu arada şimdiki mevcut siğillerinizi lütfen gidip temizletin zira ya büyürler ya çoğalırlar maalesef kendi kendine geçmiyorlar. çok geçmiş olsun.

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siğillerini defalarca dondurtmuş ve yaktırmış ama yine de tekrarlamış ya yeni bulaşı/bulaşılar oldu ya da bağışıklık ile ilgili problem var. bi immünoloji bölümüne gidebilirsiniz belki altta başka nedenler yatıyordur. bu arada şimdiki mevcut siğillerinizi lütfen gidip temizletin zira ya büyürler ya çoğalırlar maalesef kendi kendine geçmiyorlar. çok geçmiş olsun.
    Bende şu anki siğilleri için söylemiştim, maalesef durdukça geçen şeyler değiller. Eğer imminoloji ye gitmeye çekiniyorsanız, doktorunuzdan lenfosit tahlillerini isteyebilirsiniz. O tahliller de size yardımcı olacaktır.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

siğilleri geçirmek için neler yaptınız ,rutininiz nasıldı yani? propolis konusunda ibrahim saracogluna güvenmiyorum öncelikle onu söyliyim nacizane fikrim daha cok arastırıp daha iyi bitanesini alabilirsiniz..büyük siğillerde kriyo etkili olmayabilir zaten bu tedavinin etkili olmadıgı durumda diger tedavileri deneyin gibi seyler de söylemişti doktorlar ..sizin yönteminiz lazer olabilir...yani dediginiz gibi büyük siğillerde yaptıran bi arkadasım vardı lazer ve kurtuldu hiç nüksü olmadı

Durum
    Özel Üye

ben hala bu 10-12 yıllık süreç içinde tekrar bulaşı olmasına sebep olabilecek cinsel aktivitelerde bulunup bulunmadığınızı merak ediyorum. eğer bulunduysanız o ilişkilerden bulaşı olmuş olabilir yok bulunmadıysanız muhtemelen bağışıklığınızla ilgili bi problem vardır. siğillerinizi temizlettirip bi immünoloji bölümüne gitmenizi tavsiye ederim. tekrar çok geçmiş olsun.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hepeve, ben Ibrahim saraçoğlu ndan aldim propolisi 3 ay kullandim ve gercekten etkisini gördüm . Peki güvenilir olan bildiğin propolis var mi önerebileceğin

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepeve, ben Ibrahim saraçoğlu ndan aldim propolisi 3 ay kullandim ve gercekten etkisini gördüm . Peki güvenilir olan bildiğin propolis var mi önerebileceğin
    Ben itunun urettigi beeo markasinin kullaniyorum

Bu Konu için Etiketler