Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Küçük sarı noktalar ?

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Küçük sarı noktalar ?

Merhaba arkadaşlar, ben yaklaşık 7 aydır hpvliyim. Son 3 aydır falan gözle görülür siğil oluşumu yok. Ancak şu son 1 aydır bazı yerlerimde toz şeker tanesi büyüklüğünde sarı noktalar çıktı. Ben dayanamadım bunların birkaçını yoldum. Yolduktan sonrada geçtiler ne etrafında çıktılar nede tekrarladılar. 2 farklı doktora gösterdim biri iz onlar dedi diğeri siğil falan yok orda dedi ancak ben hala kuruntu yapıyorum siğil başlangıcımıdır acaba diye işin içinden çıkamıyorum bir türlü stres yaptım kendimi. Acaba bunlar derimin kendi yapısımı yoksa daha önce başkasında böyle başlayıpta siğile dönüşen oldumu ?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Küçük sarı noktalar ?

Bence fordyce spots. Bir zararı yok size veya başkasına.

Durum
    Özel Üye

İnternetten baktım dediğinize. Aynılar zaten penisimde mevcut hatta suratımdada var genetik birşey aynısı babamdada abimdede var. Ama bu son olanlar sanki pek ona benzemiyorlar ama şöyle bir ikilemede düştüm siğil olsa yolduğumda mutlaka tekrarlardı geçmezdi diye düşünüyorum

Durum
    menfis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

fordyce spots. bende de var. hpv den sonra oldu. tecrübesiz oldugum zamanlar cay agacı yagı batikon sürüyordum o bölgeye ve bi kaç kez tüy dökücüyle tras etmistim. bu 3ünden biri yüzünden oldu.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben yaklaşık 7 aydır hpvliyim. Son 3 aydır falan gözle görülür siğil oluşumu yok. Ancak şu son 1 aydır bazı yerlerimde toz şeker tanesi büyüklüğünde sarı noktalar çıktı. Ben dayanamadım bunların birkaçını yoldum. Yolduktan sonrada geçtiler ne etrafında çıktılar nede tekrarladılar. 2 farklı doktora gösterdim biri iz onlar dedi diğeri siğil falan yok orda dedi ancak ben hala kuruntu yapıyorum siğil başlangıcımıdır acaba diye işin içinden çıkamıyorum bir türlü stres yaptım kendimi. Acaba bunlar derimin kendi yapısımı yoksa daha önce başkasında böyle başlayıpta siğile dönüşen oldumu ?
    gercekten aynı soruları kendime sorup bende arastırmıstım arkadasların dedikleri dogru arastırmalarım sonucunda o sonuclara ulaştım bende benim dudaklarımda var sarı küçük noktalar

Durum
    Özel Üye

Evet galiba benimde öyle çünkü ne zaman yolsam hepsi geçti tekrarlamadı etrafınada yayılmadı zaten görünüş olarakta pek siğile benzemiyolar 6 ay kabus gibi geçtiği için psikolojikmen takıntı haline geldi. Tüy dökücü sebep oldu galiba onun dışında bir şey kullanmadım çünkü

Durum
    bitmeyendert33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok geçmiş olsun herkese. İstanbul da iyi bir doktor tavsiye edebilirmisiniz acaba. Benimde penis başının altında eskiden olmayan yeni oluşan onlarca pütürcük var. Ama bunlar deri renginde 3-4 tane doktora gösterdim siğil olmadığını söylediler. Çok ilgili gözükmediler aklımda şüphe var ne olduklarınla ilgili.

Durum
    Özel Üye

Alıntı bitmeyendert33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun herkese. İstanbul da iyi bir doktor tavsiye edebilirmisiniz acaba. Benimde penis başının altında eskiden olmayan yeni oluşan onlarca pütürcük var. Ama bunlar deri renginde 3-4 tane doktora gösterdim siğil olmadığını söylediler. Çok ilgili gözükmediler aklımda şüphe var ne olduklarınla ilgili.
    Merhaba dostum bahsettiğin şeyler büyük ihtimal inci tanesi erkeklerin çoğunda var daha önce fark etmemiş olabilirsin vücudun kendi oluşturduğu zararsız bir durum aynıları bendede var hemde baya fazla bazıları baya büyük doktora gösterdim oda inci taneleri olduğunu söyledi derimle aynı renkteler kabarık renkteler kendimi bildim bileli onlar var büyük ihtimal siğille alakası yoktur ama sen yinede iyi bir hekime göster için rahatlar hem çok geçmiş olsun

Bu Konu için Etiketler