Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koter sonrası zorluklar?

Durum
    gezal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Koter sonrası zorluklar?

Merhaba arkadaşlar bir kaç haftadır hpv olduğumu öğrendim ve doktorum koter yaptırmami söyledi. Daha önce bu işlemi yaptıran varsa yaptırdıktan sonra günlük yaşantıya devam etme durumu nasıl oluyor? Çok zorluk çektiniz mi ?

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Koter sonrası zorluklar?

Hoşgeldin gezal. Koter sonrası günlük yaşantına devam edebilirsin herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Durum
    gezal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Birinden bir kaç gün yatmak gerektiğini zor ve çok acılı olduğunu duydum da çalıştığım için sorma gereği duydum teşekkürler .

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı gezal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birinden bir kaç gün yatmak gerektiğini zor ve çok acılı olduğunu duydum da çalıştığım için sorma gereği duydum teşekkürler .
    bölge olarak neresi acaba onu belirtirsen yardımcı olabilirim tabi lezyon büyüklüğü vs de önemli.

Durum
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Biraz canın yanar, geçer, endişelenecek bir durum yok

Durum
    Symsglk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Genital bölgede yer alan sayısı fazla degıl 3 tane siğil için ayın 25 ınde koter yapılacak. Devlet hastanesine gittim ve genel anestezi verecekler.
    Sizde de bu sekılde mı yapıldı. Her seferinde anestezi mı alacagım dıye soruyorum kendıme.
    Yayılma olmadı oynamıyorum hiç, dıkkat edıyorum umarım gittikten sonra bı daha cıkmaz.
    Son olarak koterden sonra iz kalıyor mu

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Symsglk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genital bölgede yer alan sayısı fazla degıl 3 tane siğil için ayın 25 ınde koter yapılacak. Devlet hastanesine gittim ve genel anestezi verecekler.
    Sizde de bu sekılde mı yapıldı. Her seferinde anestezi mı alacagım dıye soruyorum kendıme.
    Yayılma olmadı oynamıyorum hiç, dıkkat edıyorum umarım gittikten sonra bı daha cıkmaz.
    Son olarak koterden sonra iz kalıyor mu
    siğiller vajina içindeyse koter etkilidir dısardaysa kriyoyu deneyebilirdiniz kotere gerek olmayabilir anesteziye yani

Durum
    Yeni Üye

İçerde yok sanırım benım gordugum dışarıdaydı, doktor konuyla alakalı birşey demedi. Kadın doğuma gıttıgım ıcın belkıde koter yapılıyor dıger ıslemı cıldıye bolumu tercih ediyor sanırım

Durum
    Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba.
    Bugun koter işlemi yapıldı. Bazı yerler yuzeysel bazı yerler bıldıgın kan var. Ikı krem verdı bırısı uyusturucu etkılı bırısı antibiyotik. Ben bunları sabah aksam süreceğim fakat uzerını kapamam mı lazım, bilginiz var mı. Doktorlar cıkmıstı asıstanlar da soracak kımse bulamadım. Nasıl yol ızlemelıyım, onerınız var mı.
    Bır de anlamadığım, popoma yakın bı yere dıkıs atmışlar ve goruntusu ıyıleşınce bıle puturlu duracak gıbı aklım ona da takıldı. Dıkıs kendı dusecekmış ama bılemedım.
    Cevap konusunda yardımcı olursanız cok sevinirim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bence üstünü kapatmazsan hava alır ve daha kolay iyileşir, sadece iç çamaşırını günde 2 kez değiştirirsen faydalı olur diye düşünüyorum.

Ama sen yine de bir doktora sor. Ben noter oldugumda yara olan yerleri kapatmadım 2 hafta sonunda da iyileşme konusunda iyi bir verim almıştım.

Bu Konu için Etiketler