Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaşıntı ve Elektronik Sigara

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Kaşıntı ve Elektronik Sigara

Arkadaşlar merhabalar önceden de belirtmiştim bende HPV Tip 6 ve Tip 56 mevcut. Erkek bir bireyim. Ancak bende bazen aşırı derecede kaşınma mevcut. İlla kaşı beni diyor sizde de kaşıntı oluyormu ? Önceden Molluskum geçirmiştim şiddeti molluskum kadar olmasa da gene kaşıntım mevcut. Ayrıca Kinoko AHCC kullanıyorum arada yeşil çay içiyorum falan başka tavsiyesi olan ?

Bu arada elektronik sigaraya geçecek olanlar asla ve asla elektroniksigara.net diye bir siteden satın almasın ben cebimdeki son 325 tl yi verdim bana hıyar gönderseler daha mutlu olurdum hiç yoktan yerdim yani. İşe yaramaz alakasız birşey gönderdiler.

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kaşıntı ve Elektronik Sigara

kaşıntı bende de oluyor fakat siğille bi bağlantısı var mı yok mu orası yine her hpv ile ilgili bilgideki gibi muamma. bazı kişilerde siğil çıkarmadan önce kaşıntı oluyor bazılarında olmuyor. bende makineyle kılları temizledikten sonra uzama safhasında oluyor ya da siğil çıkıyodur bilmiyorum olabilir yani hangi bilgi doğrudur bilemiyorum artık.
    ahcc ve yeşil çay dışında düzgün beslenme uyku düzeni ve düzenli egzersiz hiç olmazsa yürüyüş tavsiye edebilirim.
    ayrıca sigara kahverengiyse elektronik sigara laciverttir. ha diyebilirsin şimdi sen bunları yaptın da noldu. koca bir hiç. kafana göre de takılabilirsin belki atlatırsın hiç bişey yapmasan bile. ahcc kullanmayıp sigara ve alkolün dibine vurup atlatanlar gördüm ben. geçmiş olsun tekrardan.

Durum
    Banlı Üye

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaşıntı bende de oluyor fakat siğille bi bağlantısı var mı yok mu orası yine her hpv ile ilgili bilgideki gibi muamma. bazı kişilerde siğil çıkarmadan önce kaşıntı oluyor bazılarında olmuyor. bende makineyle kılları temizledikten sonra uzama safhasında oluyor ya da siğil çıkıyodur bilmiyorum olabilir yani hangi bilgi doğrudur bilemiyorum artık.
    ahcc ve yeşil çay dışında düzgün beslenme uyku düzeni ve düzenli egzersiz hiç olmazsa yürüyüş tavsiye edebilirim.
    ayrıca sigara kahverengiyse elektronik sigara laciverttir. ha diyebilirsin şimdi sen bunları yaptın da noldu. koca bir hiç. kafana göre de takılabilirsin belki atlatırsın hiç bişey yapmasan bile. ahcc kullanmayıp sigara ve alkolün dibine vurup atlatanlar gördüm ben. geçmiş olsun tekrardan.
    Ben sana söyleyeceğimi söyledim zaten. Asla seni yargılama vb durumlara girecek biri değilim asla da girmem, sen atlatırsan kendim atlatmış gibi sevinirim dostum.

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Berke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sana söyleyeceğimi söyledim zaten. Asla seni yargılama vb durumlara girecek biri değilim asla da girmem, sen atlatırsan kendim atlatmış gibi sevinirim dostum.
    eyvallah sağolasın. bende herkesin atlatmasını istiyorum düşmanımın başına gelmesin gerçekten maddi manevi çökertiyor insanı hayattan soğutuyor.
    artık bi ara tedavisini sunsalar da tam manasıyla kurtulsak. yani gen haritalarının çıkarıldığı şu dönemde bilinen virüs türlerini etkisiz hale getirebilecek tedavi yöntemlerinin bulunmadığını düşünmek bana çok saçma geliyor. üzerimizden güzel rant sağlıyorlar o nedenle hala bu hallerdeyiz.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Berke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar önceden de belirtmiştim bende HPV Tip 6 ve Tip 56 mevcut. Erkek bir bireyim. Ancak bende bazen aşırı derecede kaşınma mevcut. İlla kaşı beni diyor sizde de kaşıntı oluyormu ? Önceden Molluskum geçirmiştim şiddeti molluskum kadar olmasa da gene kaşıntım mevcut. Ayrıca Kinoko AHCC kullanıyorum arada yeşil çay içiyorum falan başka tavsiyesi olan ?

Bu arada elektronik sigaraya geçecek olanlar asla ve asla elektroniksigara.net diye bir siteden satın almasın ben cebimdeki son 325 tl yi verdim bana hıyar gönderseler daha mutlu olurdum hiç yoktan yerdim yani. İşe yaramaz alakasız birşey gönderdiler.
    kaşıntının sadece siğille olacagını düşünmüyorum.. tükettiğin gıdalardan dolayı bunlar olabiliyor,,baharatlar vs sana iyi gelir sandıgın seye alaerjen etki gösterebiliyor vücudun genitalde kasıntı olabilen bi durum ayrıca sabun vs kullandıgın hijyenik ürünlere dikkat et bence..

Durum
    Banlı Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaşıntının sadece siğille olacagını düşünmüyorum.. tükettiğin gıdalardan dolayı bunlar olabiliyor,,baharatlar vs sana iyi gelir sandıgın seye alaerjen etki gösterebiliyor vücudun genitalde kasıntı olabilen bi durum ayrıca sabun vs kullandıgın hijyenik ürünlere dikkat et bence..
    Cevabınız için teşekkürler

Durum
    Banlı Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle bir sıkıntı var HPV den önce molluskum geçirdim molluskum kaşıntı yapıyordu hala ara ara kaşıntılarım oluyor, hpv teşhisinden bir hafta önce ise akteriyel bir enfeksiyon geçirdim genital bölgede o da kaşıntı yapıyordu, hayır anlamış değilim bu enfeksiyonlar nerden geliyor herşeye dikkat ediyorum.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Elektronik sigara seçerken ya da satın alırken Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu adresi dışında bir yere bakmayın. O forumda 5-6 saat harcamadan bir şey de almayın. Forumda hem bilginiz artar hem de kazık yemezsiniz.

Bu Konu için Etiketler