Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İç Genital Bölge Aldara Kullananlar

Durum
    Melek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İç Genital Bölge Aldara Kullananlar

Hpv mağduru olarak imdat diye bağırmak istiyorum.Bu siğillerin nasıl gideceğini bilmiyorum bana akıl verecek yardım edecek kimse yok mu?Benim siğillerim iç genital bölgede küçük pütürtü şeklinde ve çok fazlalar.Bakire olduğum için koter vb.tedavilerden korktum.Bende propolise başladım yaklaşık bir aydır içiyorum ve sürüyorum ama faydasını görmüş değilim Aldarayı kullanmak istiyorum.İç genital bölgede uygulayan var mı?Sürsem gecer mi zarar verir mi?Bu siğillerden kurtulmak istiyorum artık.

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: İç Genital Bölge Aldara Kullananlar

Alıntı Melek61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv mağduru olarak imdat diye bağırmak istiyorum.Bu siğillerin nasıl gideceğini bilmiyorum bana akıl verecek yardım edecek kimse yok mu?Benim siğillerim iç genital bölgede küçük pütürtü şeklinde ve çok fazlalar.Bakire olduğum için koter vb.tedavilerden korktum.Bende propolise başladım yaklaşık bir aydır içiyorum ve sürüyorum ama faydasını görmüş değilim Aldarayı kullanmak istiyorum.İç genital bölgede uygulayan var mı?Sürsem gecer mi zarar verir mi?Bu siğillerden kurtulmak istiyorum artık.
    Öncelikle hoşgeldin melek. Siğil diye düşündüklerinin kesinlikle siğil olduğuna emin misin? Birden fazla doktora sorabilirsin. HPV tiplendirmesi yaptırabilirsin. Ki bence HPV tiplemeni kesinlikle yaptırmalısın. Smear testi verdin mi ? Bakire olduğunu söylemişsin smearden çekindiğini yaptırmak istememen çok normal bu konuda sana birşey söyleyemem ancak bir erkek olarak fikrimi belirtmek isterim ki eğer taktığın konu bakirelik ise takma. Sağlığın emin ol birinin senin vajinandaki et parçasına verdiği önemden milyonlarca kat daha değerli.

Durum
    Melek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hoş bulduk Berke.Siğil olduğuna eminim çünkü biyopsi yaptırdım.Ama daha sonrasında tedavi amaçlı hiç gitmedim.Zaten biyopsiden sonra iki tane olan siğil çoğaldı birden.O yüzden hiç iyi değilim.Şuan kullandığım sadece propolis var.Bende aldara kullanmak almak istiyorum ama benim siğillerim iç bölgede olduğu için kullanmaya çekindim açıkçası o yüzden yardımcı olacak birilerini arıyorum.

Durum
    melekGul1999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

merhaba bende bakireyim ve kizlik zarimin tam uzerinde sigiller var icerde neler oluyor bilemiyorum tabi😢buda yetmez gibi bogazimda da var ve uc yil onceki iliskimde aldigim virusu yeni farkettim cok zor durumdayim. yasim 19 henuz

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Melekler uzulmeyin, korkmayin. Allah yardımcımız olsun.

Durum
    Artemis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba melek. Her şeyden önemlisi sağlığın bunu sakın unutma. Virüsü üç yıl önce aldığından emin misin daha yakın bir tarih olma ihtimali hiç yok mu? Bir de bu virüs bulaştıysa ve bakireysen rahim ağzında hücresel değişiklik olması çok düşük bir ihtimal diye biliyorum. Seni takip eden bir doktorun varsa bunu sormakta fayda var. Eğer doktora gitmediysen hiç kimseden utanma güçlü ol ve bir doktora git. Doktor seni dinleyip içini rahatlatmana yardımcı olacaktır

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim de ic bölgede siğillerim bana da kullanmam icin aldara verildi. Ama henüz baslamadım. reglm bitince baslayacağım. Detaylı yazarım

Durum
    melekGul1999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

merhaba doktora gittim fakat uc yil once oldu demedim o siralar 15 16 yasindaydim universtede okuyorum oradaki doktorlar bile fazla ilgilenmedi ozelede gidemiyorum

Bu Konu için Etiketler