Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc - sabah ac karnina kullanilan troid hormon ilaci ile birlikte kullanilabilir mi?

Durum
    kurutulus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    istanbul

Ahcc - sabah ac karnina kullanilan troid hormon ilaci ile birlikte kullanilabilir mi?

AHCC - SABAH AC KARNINA KULLANILAN TROID HORMON ILACI ( EUTHYROX 50 MG) ILE BIRLIKTE KULLANILABILIR Mİ?

ARKADAŞLAR diyelimki AHCC Yİ TEMIN ETTİM...

BU GIDA TAKVİYESİ SABAH AÇ KARNINA 1 SAAT ONCE 3 GR OLARAK KULLANILMASI GEREKIYOR..

FAKAT BEN ZATEN HAŞİMATO HASTASI OLARAK SABAH AÇ KARNINA 1 SAAT ONCE euthyrox 50 MG günlük Troid Hormon ilacım var.
    ve bu troid hormon ılacı yuksek oranda C VITAMINI VE DEMİR İÇEREN URUNLERLE AYNI ANDA KEISNLIKLE KULLANILMAMASI GEREKIYOR. YOKSA
    İLACIN EMILİMİNİ ETKIYOR..

SIMDI AHCC ILE TROID HORMON ILACI AYNDA ANDA NASIL KULLANICAM VEYA KULLANILABILIR MI_?

BUNU HANGI UZMAN DOKTORA SORMAM GEREKIYOR.. ,Doktorların daha AHCC den haaberi yok..
    Endrokronologuma sordum AHCC ıle ılacı kullanabılırmıyım dedım.. ilacın ıcerıgıne ( AHCC nin içerigini kast ettı ) bır bakmam lazım dedı
    kesin bıse solemedı yanı.. anlıyacagınız muallaktayım...

AL SANA BASKA BIR SORUN DAHA ...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc - sabah ac karnina kullanilan troid hormon ilaci ile birlikte kullanilabi

Bu konuda kesinlikle doktoa danısmanızı oneririm.

Durum
    Slnmrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc - sabah ac karnina kullanilan troid hormon ilaci ile birlikte kullanilabi

Selam bende aynı durumdayım yeni bir bilgi varmı .Benim endokrin doktorum Amerikaya yerleşti kime nasıl danışıcam bilmiyorum.Kafam çok karışık ahcc kullanıp birde hashımatoyu daha da etkilmk en büyük korkum

Durum
    Slnmrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu arada siğilleri yakan doktoruma danıştım sabh troid ilacı alıyorsan ahcc yi öğlen aç ve akşm açken al dedi

Durum
    ereya45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Slnmrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada siğilleri yakan doktoruma danıştım sabh troid ilacı alıyorsan ahcc yi öğlen aç ve akşm açken al dedi
    Bende hasimato hastasıyım negatif olabildiniz mi siz acaba

Durum
    Admin

Hashimato hastaları ahcc kullanamıyor diye biliyorum yani sonradan öyle duymuştum emin değilim, yine de bir soruşturun.

Durum
    Neslihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hashimato hastaları ahcc kullanamıyor diye biliyorum yani sonradan öyle duymuştum emin değilim, yine de bir soruşturun.
    Bu kesin bilgi mi acaba ?
    Ben de haşimatoluyum

Durum
    Şanssız2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpvde beslenme nasıl olmalı ki?

Durum
    Admin

Alıntı Şanssız2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpvde beslenme nasıl olmalı ki?
    forumda sağ üstte arama butonu var, belki 10 başlıktan 1ine nasıl beslenilmesi veya ne tip şeyler tüketilmesini yazıp yazıp anlatmışımdır.
    Arama butonuna hpv beslenme gibi şeyler yazarsan yazdıklarım çıkabilir. ama genel olarak öğün atlamadan ve saglıklı beslenmek gerekiyor. bol şekerli pasta tarzı şeylerden uzak durmalı, brokoli, karnabahar, yesil çarliston biber (en çok c vitamini onda), kivi vb yiyeceklere yönelmelisin + yeşil çay içmeyi unutma mesela. pancar, turp falan da iyidir bu arada.

Bu Konu için Etiketler