Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İsveç şurubu ve Propolis

Durum
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İsveç şurubu ve Propolis

Ahcc temin edene dek (tabii böyle bir şey mümkünse) bu ikisine başlıyorum, nasıl kullanmam gerektiğini net bilmiyorum ama deneyimlerimi belirli aralıklarla gelişmeler oldukça bu başlık altında yazacağım.

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: İsveç şurubu ve Propolis

İki ay olsun diye bekledim, tam olmadı ama olsun her gün 2 bira ve yarım paket sigara kullandığım, depresif biri olduğum veya başka bir nedenle mi ilgili bilmiyorum ama pek de bi işe yaramıyor, ahcc kullanacağım 4 veya 8 ay. Galiba bitmesi imkansız bunun arkadaşlar, arya beni banlama. 10 ay oldu lezyonsuz 1 ayım bile geçmedi. Sigara içmeyin arkadaşlar.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Carlsberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki ay olsun diye bekledim, tam olmadı ama olsun her gün 2 bira ve yarım paket sigara kullandığım, depresif biri olduğum veya başka bir nedenle mi ilgili bilmiyorum ama pek de bi işe yaramıyor, ahcc kullanacağım 4 veya 8 ay. Galiba bitmesi imkansız bunun arkadaşlar, arya beni banlama. 10 ay oldu lezyonsuz 1 ayım bile geçmedi. Sigara içmeyin arkadaşlar.
    belki baska bir hastalık yüzünden bagısıklıgın bu virüsü baskılayamıyordur buna biz ne desek boş kan degerlerin nasıl? ben imutor ve propolis kullanmıstım sıfır alkol sıfır sigara ve saglıklı beslenerek baskıladıgımı düşünüyorum ,,bunları bıraktıgında ve bagısıklıgın için birşeyler yaparsan bişeylern degiştigini görebilirsin sürekli psikolojini bozarak iyi bişey olmaz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alkolü haftada 2 güne indirdim ve ahcc ye başladım, her gün süt içiyorum, gelişmeleri buraya yeniden eklerim

Durum
    yenihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Süt tüketimini eskiden sağlıklı diye bilirdik fakat son zamanlardaki suni gübre kullanımı,laktozun bagırsaklardaki tahribatı dolayısıyla içilmemesi gerektiğine dair bilgiler var.onun yerine kefirdanem(hazır olan) ya da evde mayaladıgınız kefiri içine zerdaçal,karabiber,zeytinyagı katarak ara öğün niyetine içmeniz daha faydalı olacaktır.zerdaçal(karabiber ve yağla emilimi sağlanır)bağışlklık için tüketilmeli.Hint mutfagında baharat kullamından dolayı kanser oranının cok düşük oldugu söyleniyor

Durum
    Tecrübeli Üye

Tam 3 haftadır lezyonsuzum, farketmediğim bir yerde yoksa tabii. Krio sonrası direkt 3 hafta sonrasına randevu alırdım, çok sık tekrar ederdi. 10 gün daha lezyon olmazsa burada güncelleme yapacağım.

Durum
    Tecrübeli Üye

Benim klinik seyrime göre gayet iyi ve çok umut verici bir ilerleme, bugün tam bir ay oldu ve tespit edebildiğim herhangi bir lezyonum yok.

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet bir buçuk ay olmuş durumda ve bu süreçte bir de birkaç defa denize girdim, belki o da etkili olabilir, şimdilik iyiyim.

Bu Konu için Etiketler