Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbul avrupa yakasi doktor önerileri ve deneyimleri

Durum
    kurutulus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    istanbul

Istanbul avrupa yakasi doktor önerileri ve deneyimleri

SEVGİLİ ARKADASLAR ne yazık ki, Etik çalışan ve en önemlisi kendını sürekli yenı bılgılerle guncelleyen ve benı tam anlamı ıle aydınlatıp kendımı ona teslım edebılecegım istanbul'da bır doktor ıle karsılamadım.özel muayeneler, özel hastaneler , prof. ler çoğu faiş muayene ucretleri ve koter ucretlerı alıyorlar.
    Bu ıs tek seferlık degıl kı neyse deyıp verıp kurtulasın.. Halı ıle bu durum ıcınden cıkılmaz bır hal alıyor..
    Ayrıyeten dermatologa mı yoksa jınekologamı gıdecegız onuda sasırıyoruz zaman zaman..

Bugune kadar kısmen zıyaret ettıgım veyahut arastırmalarım sonucu buldugum DOKTOR listesını asagıda yayınlayacagım.. Lütfen yenı bır doktor ısmı eklemek ısteyen veyahut mevcut Eklı doktor lardan herhangıbırsı ıle olumlu - olumsuz deneyımlerını bızımle paylasmak ısteyenlerin bu konu altında yorumlarını beklıyoruz. Muayene sonrası her KONTROL Seanslarında bile PARA ODEMEKTEN ŞAHSEN BEN BIKTIM...
    ( hAKIKATEN bu ıste mahır , bılgılı ve etık calısan bır doktor ıse lutfen bızım ıle paylassın)

ARKADAŞLAR HERKES TÜM DR MUAYENE ÜCRETİ - KOTER ÜCRETİ DENEYİMLERİNİ PAYLAŞSIN Kİ BİRBİRİMİZE FAYDAMIZ DOKUNSUN...
    BELKİ HEP BİRLİKTE EN DOĞRU DOKTORLARIMIZI BULABİLİRİZ.

-BAKIRKÖY LEPRA HASTANESİ ( ZUHREVI HASTALIKLAR HASTANESI)( RANDEVU ALMAK BIRAZ ZOR)

-Yedikule Surp Pirgiç Ermeni hastahanesinde Vahem Köse.

-Hakan ve Nevra Topalismailoğlu Çifti ( ŞİŞLİ )

-Kartal Umut Hastanesi Dermatolog Sertaç Sever

-Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan (NİŞANTAŞI - JİNEKOLOG)

-Formumuzda bulunan Dr. Levent Türk

- Ateşehir' de Dr. Ektan Demir

- Prof. Orhan BARANSU ( İNTERNATIONAL HOSPITAL FLORYA - CILDIYE)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Istanbul avrupa yakasi doktor önerileri ve deneyimleri

Arkadaşlar bilginiz olsun.

Kriyoyu dermatolog ve ürolog yapar.
    Koteri hem dermatolog hem ürolog hem de jinekolog yapar.
    Kriyo yapan jinekolog gormedim simdilik bilgim yok.

Eğer sigil oldugunu dusunuyorsanız ilk etapta dermatologa gitmenizi onerırım cunku cılt konusnda onlar uzmandır. Kadın ısenız akabınde jınekologa gorunmelısınız cunku rahım ıcınde degısıklık olmus olabılır vs bunlar ıcın muayane olmalı ve pap smear testi yaptırmalısınız.

Not: 5-6 sigili yakmak veya dondurmak için 400-500 tl ısteyen yerlere gitmeyin.
    Hpv oldugum zamandan tecrubem var. Bunun ortalama fiyatı 100-350 arasıdır ve bu fıyat kaç sigiliniz olduguna gore değişir. 2 sigile kriyo yapılırsa 150 tlyi gecmez.

Koter yaptırdıgınızda lokal veya direkt anestezi olursunuz ugrasmalı bır sey o nedenle ben hep kriyoyu tercıh ettim ve koter daha agrıkıdır ıyılesme suresı daha uzundur ve net iz kalır.

Durum
    Hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı kurutulus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SEVGİLİ ARKADASLAR ne yazık ki, Etik çalışan ve en önemlisi kendını sürekli yenı bılgılerle guncelleyen ve benı tam anlamı ıle aydınlatıp kendımı ona teslım edebılecegım istanbul'da bır doktor ıle karsılamadım.özel muayeneler, özel hastaneler , prof. ler çoğu faiş muayene ucretleri ve koter ucretlerı alıyorlar.
    Bu ıs tek seferlık degıl kı neyse deyıp verıp kurtulasın.. Halı ıle bu durum ıcınden cıkılmaz bır hal alıyor..
    Ayrıyeten dermatologa mı yoksa jınekologamı gıdecegız onuda sasırıyoruz zaman zaman..

Bugune kadar kısmen zıyaret ettıgım veyahut arastırmalarım sonucu buldugum DOKTOR listesını asagıda yayınlayacagım.. Lütfen yenı bır doktor ısmı eklemek ısteyen veyahut mevcut Eklı doktor lardan herhangıbırsı ıle olumlu - olumsuz deneyımlerını bızımle paylasmak ısteyenlerin bu konu altında yorumlarını beklıyoruz. Muayene sonrası her KONTROL Seanslarında bile PARA ODEMEKTEN ŞAHSEN BEN BIKTIM...
    ( hAKIKATEN bu ıste mahır , bılgılı ve etık calısan bır doktor ıse lutfen bızım ıle paylassın)

ARKADAŞLAR HERKES TÜM DR MUAYENE ÜCRETİ - KOTER ÜCRETİ DENEYİMLERİNİ PAYLAŞSIN Kİ BİRBİRİMİZE FAYDAMIZ DOKUNSUN...
    BELKİ HEP BİRLİKTE EN DOĞRU DOKTORLARIMIZI BULABİLİRİZ.

-BAKIRKÖY LEPRA HASTANESİ ( ZUHREVI HASTALIKLAR HASTANESI)( RANDEVU ALMAK BIRAZ ZOR)

-Yedikule Surp Pirgiç Ermeni hastahanesinde Vahem Köse.

-Hakan ve Nevra Topalismailoğlu Çifti ( ŞİŞLİ )

-Kartal Umut Hastanesi Dermatolog Sertaç Sever

-Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan (NİŞANTAŞI - JİNEKOLOG)

-Formumuzda bulunan Dr. Levent Türk

- Ateşehir' de Dr. Ektan Demir

- Prof. Orhan BARANSU ( İNTERNATIONAL HOSPITAL FLORYA - CILDIYE)
    Hakan ve Nevra çifti yaklaşık olarak 15 siğil için (boyutları küçük) 700tl yakma ücreti alıyor. Üstelik yaktırma işleminden sonra mikro siğilleri yakmadığını farkettim (yaklaşık olarak 3-4 siğil atlamış) onları yaktırmam gerek illa ki fakat tekrardan gittiğimde bu sayı için ne ister bilmiyorum

Durum
    pandora78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Eskiden Macit Arvas ve Tugan Beşe gibi isimler revaçtaydı. Macit Arvas'ın hpv üzerine sanırım kitabı da var. Şimdilerde ne araştırsanız Hakan ve Nevra çifti çıkıyor. Sanki kendilerine bir pazar yaratmışlar gibi. Nevra hanımın hastayı çok bilglendirmediğinden ve soğuk birisi olduğundan bahsedilmiş. Nevra hanımın hastaları varsa yorumları duymak isterim.
    Ayrıca Amerikan hastanesinde tedavi olan varmı? Bu tarz üst hizmet verilen hastanelerde farklı yöntemler kullanılıyormu merak ediyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Kriyo ve noter gibi yakma ve dondurma gibi basit işlemler için lütfen pahalı kişilere gitmeyin, bir de kafanızda maddiyat konusu problem olmasın. enerjinizin tuttuğu, iyi referansları olan bir doktor yeterli olur. ben mesela 6-7 sigil için 300 tl den fazla vermedim zamanında. Gerek yok arkadaşlar yapmayın. ha dersiniz ki ben leep olacağım iyi bir doktor istiyorum araştırın, alanında iyileri bulun yaptırın ona karışmam ama kriyodur, noterdir yani bunlar o kadar da ''iyiiii en iyi doktooor'' diye yanmanıza sebep olacak işlemler değil.

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Süleyman engin akhan asit testi yaparak siğillere bakıyor mu?

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

hakan hocaya bir kez para ödüyorsun, ve sonrasında almıyor. bize öyle demişti enazından

Durum
    Cemil2234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar ben dün (05.03.2022) tarihinde doktor Levent Türk e muayeneye gittim ilk koter işlemi yapıldı daha sonra yakılan siğillerin altına d vitamini enjekte etti daha sonra ahcc kullanmamı önerip boy ve kilomu sorarak bir kaç tane daha ilaç yazdı beklediğimden iyi geçti ve ilgi gayet iyiydi

Durum
    Mucadele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktor Eralp başer 'e giden oldumu acaba hic

Durum
    bucelba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

avrupa yakasında beylikdüzü civarında hpv ile yakından ilgilenen ve açıklamarıyla ve tedavileriyle gerçek anlamda rahatlatan tek doktor KAMER TEZER ÖZER.. d
    tedavi sürecimde ben oldukça rahatlattı . başlarda çok panik yapıyordum ve korkuyodum ama bu hastalığın o kadarda yenilmeyecek bir şey olduğubnu tecrübeleriyle gösterdi. kendisine çok teşeşkür ediyorum

Bu Konu için Etiketler