Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık dayanamıyorum

Durum
    Uzgunkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Artık dayanamıyorum

Arkadaslar merhaba.. kisaca hikayem den bahsedeyim 1 senelik bir iliskim var ve sözlumden once kimseyle beraber olmadım yakinlasma dahi olmadi.. gecen yil temmuzdan beri iliski yasiyoruz hicbir sikintimiz yoktu ki yilbasina kadar.. yilbasinda sozlumun agzinda ucuk vardi ama geçmişti ve bizde bu konularda bilgisiz olduğumuzdan oral yapti bana ve iki gun icindr heryerim ucuk yara oldu doktora gittim herpes dedi kasik lenflerim sisti cok acılar çektim hem fiziksel hem duygusal atlattim derken gecen gun makatimda sigil farkettim doktora gittim hpv dedi.. başka doktora gidip kolposkopi ve biyopsi yapildi sonucunu bekliyoruz.. sozlumde hicbir sigil yok genitalinde ucukta yok.. iki kez elisa testi yaptirdi sukur bişey cikmadi.. gecen hafta benim agzimda dilimde aft gibi yaralar cikti bal falan surdum gecti bu arada yesilcay ve immuneks kullaniyorum. Derken dun gece yataga girdim once sirtim yanmaya basladi sonra usume boyle ikisi bi arada bugun surekli usume ve titreme yasadim.. korkuyorum aids miyim diye ya allahim basima oda gelmiş olabilir mi bi insanla beraber oldum basima gelmeyen kalmadı temmuzda dugunumuz var.. gecen ay elisa testi yaptırdım sükür bisey cikmadi ama icim icimi yiyor.. tekrar yaptırmalı miym? Sizce basit bi soguk algınlığı mi yoksa aids mi nolur yardim edin

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Artık dayanamıyorum

uzgun kedi eliza testinde hıv negatif cıktıysan aidmiyim diye düşünmene gerek yok.elisa testinde herpese de bakılıyor...ayrıca agızdaki ucukla genitaldeki ucugun tipi farklı diye biliyorum ben...esinizin ucuk problemi olmuyormu genitalinde sizde olduysa ondada olması lazım..herpeste virüsü vücudunuzdan atamazsınız hpvyle farklı bi olaydır.ataklar oluyor diye biliyorum ve ucuk varken ilişkiye girmemek gerekir..

Bu Konu için Etiketler