Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzler

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

İzler

Merhabalar yaklaşık 7 aydır hpv tedavisi görüyorum son 2 aydır lezyon gözlenmedi. Sorum şu daha önce siğillerim için uhu gibi olan ilacı kullandım adını vermek istemiyorum reklam olmasın. Siğillerim geçti ama efsane izler kaldı böyle bildiğiniz şiş et parçası gibi ve bazılarıda siyah siyah bugün doktoruma kontrole gittim insan paranoya olduğu için gördüğüm en küçük şeye bile siğil şüphesiyle yaklaşıyorum ve o yerleri her gösterdiğimde bana iz olduğunu söylüyor kesinlikle lezyon değil diyor. Sorum şu daha önce böyle başına gelen varmı ? Varsa bu izlerden kurtulmak için neler yapabilirim ?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: İzler

Uhu gibi olan ilaç Verrutol'dur heralde. İlaç olarak satılan ucuz şeyleri yazmaktan çekinmeyin. Ben de Verrutol kullandım ve bende de siyah lekeler oluştu ama çok yeni. Biraz süre geçince Rossman'da satılan çay ağacı yağıyla lekeleri azaltabileceğimi düşünüyorum. Bir lekenin üzerine deneyin derim.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

cay agacı yagını kullananlar siğilleri artıtdıgını söylemişti bilgin olsun

Durum
    Kıdemli Üye

Tamam kullanmayalım o zaman.

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

işte yine hpv hakkında enteresan tezatlıklardan biri daha bana da bi uzman dermatolog çay ağacı yağının derinin bağışıklığını geliştirdiğini virüs ile mücadele için yardımcı olduğunu söylemişti. buyur burdan yak.

Durum
    Kıdemli Üye

Forum çok kullanışsız şu anda. Gerçi bugün yenileniyor gibi. Zaten hepi top 15-20 tane kullanılan gıda takviyesi, merhem, asit, yağ var gibi. Her bir öğe için tek başlık açılsa altında anlaşılır bir tartmışma yapılabilir.

Bu Konu için Etiketler