Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv Atlattım mı ?

Durum
    himura1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv Atlattım mı ?

merhaba arkadaşlar forumu araştırma şansım şuan daha tam olmadı kusura bakmayın yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.
    Bundan 2 yıl önce şüpheli birlikteliğim oldu ve penis üst kısımlarında 1-5 adet siğil cıktı devlet hastanesinde yaktırdım. 2 seans ta bitti ve o günden beri 1 kez olsun siğil cıkmadı. Bir veya 2 kere sivilce gibi birşey çıktı oda kendiliğinden geçti o sivilceyide kıl kökü ters dönmüş olabilir diye düşündüm. Şuan öyle bir durum yok fakat öylesine gezinirken yine şüphelerim doğdu. Hpv testi için ne yapmam gerekiyor ankarada hangi hastaneler yapar fiyat aralığı nedir bende sigil yok ise dna testi ile mi bakılcak bunların türüne ileride çocuk sahibi oldugumda onada bulaşırmı eşimde siğil yoksa bile menide azda olsa buluyor olabileceğini düşünüyorum yardımcı olabilirseniz gercekten cok mutlu olucam

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv Atlattım mı ?

Ne kadar zamandır siğiliniz çıkmıyor ?

Durum
    Yeni Üye

Şimdi sisteme girdim baktım 25.11.2016 dan beri

Durum
    Özel Üye

%90 negatifsinizdir o tarihten beri çıkmadıysa yani kafaya takılcak durum yok bence. Ama eğer çok kafanıza takıcaksanız hastahanelerde erkeklerede test yapılabiliyo penis ucundan içeri girilip sürüntü örneği alıp bakılabiliyo. Ayrıca gardasil aşısını duymuşsunuzdur evlendiğiniz zaman eşinize yaptırabilirsin bazı tiplere karşı koruyo ayrıca duyduğuma göre doğum esnasında çocuğa siğil bulaşması çok nadir görülen bir olaymış. Kısacası kafanıza takmayın derim eğer 2 sene boyunca hiç siğil çıkartmazsanız tıbben bu hastalıktan kurtulmuş sayılıyorsunuz.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %90 negatifsinizdir o tarihten beri çıkmadıysa yani kafaya takılcak durum yok bence. Ama eğer çok kafanıza takıcaksanız hastahanelerde erkeklerede test yapılabiliyo penis ucundan içeri girilip sürüntü örneği alıp bakılabiliyo. Ayrıca gardasil aşısını duymuşsunuzdur evlendiğiniz zaman eşinize yaptırabilirsin bazı tiplere karşı koruyo ayrıca duyduğuma göre doğum esnasında çocuğa siğil bulaşması çok nadir görülen bir olaymış. Kısacası kafanıza takmayın derim eğer 2 sene boyunca hiç siğil çıkartmazsanız tıbben bu hastalıktan kurtulmuş sayılıyorsunuz.

Tıbben hastalıktan kurtulmuş sayılıyor isem ilerde kanser vb gibi şeylere yakalanmak söz konusu değil ozaman en azından bu hastalık yüzünden yakalanmak istemem.17-20 ay felan. Olmuş. Bu testler ücretleri nedir devlet hastanesi yapmıyordu en son. Mutlu bir şekilde kafama takmadan yaşamımı sürdürebilirmiyim . Bu arada çok teşekkürler

Durum
    Özel Üye

Test ücreti nedir ne yazıkki bilmiyorum yaptırmadım hiç ankarada nerde yaparlar soruşturman lazım. Lezyon 20 aydır gözlenmemesi bence kurtulduğun için kafana takma mutlu mesut yaşamını sürdür biliyosun bu hastalık vücuttan çok insanın psikolojisini çökertiyor ne yazıkki. Rica ederim inşallah benimde 20 ay siğilim çıkmaz

Durum
    Yeni Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Test ücreti nedir ne yazıkki bilmiyorum yaptırmadım hiç ankarada nerde yaparlar soruşturman lazım. Lezyon 20 aydır gözlenmemesi bence kurtulduğun için kafana takma mutlu mesut yaşamını sürdür biliyosun bu hastalık vücuttan çok insanın psikolojisini çökertiyor ne yazıkki. Rica ederim inşallah benimde 20 ay siğilim çıkmaz
    İnşallah çıkmaz kardeşim son olarak birşey soracağım sana evet bende çıkmıyor sigil fakat bölgeyi traş ettiğimde bölgede sivilce tarzı birşe çıkıyor kıl köküne bağlıyorum bundan Ziya’da ucu beyaz tahrişli şeylerde olabiliyor sigil olmaması sadece kırmızı sivilce çıkıp geçmesi hpv ile bağlantısı olabilirim yoksa çok mu kafaya takıyorum

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı himura1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah çıkmaz kardeşim son olarak birşey soracağım sana evet bende çıkmıyor sigil fakat bölgeyi traş ettiğimde bölgede sivilce tarzı birşe çıkıyor kıl köküne bağlıyorum bundan Ziya’da ucu beyaz tahrişli şeylerde olabiliyor sigil olmaması sadece kırmızı sivilce çıkıp geçmesi hpv ile bağlantısı olabilirim yoksa çok mu kafaya takıyorum
    olamaz siğil siğildir sivilce sivilcedir kıl kökü iltihabı da kıl kökü iltihabıdır. muhtemelen sen atlatmışsın dostum gelmiş geçmiş olsun artık biraz sakinleşebilirsin ama bana sorarsan yine de oradaki kılları jiletle kesmeyin en temizi traş makinesi ile almak ister hpv li ister olma. bu şekil temizlenme de bize öğretilen diğer hatalı davranışlardan biri maalesef. bi de test ol ve bize iyi haberlerini ver. görüşmek üzere hoşça kal.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olamaz siğil siğildir sivilce sivilcedir kıl kökü iltihabı da kıl kökü iltihabıdır. muhtemelen sen atlatmışsın dostum gelmiş geçmiş olsun artık biraz sakinleşebilirsin ama bana sorarsan yine de oradaki kılları jiletle kesmeyin en temizi traş makinesi ile almak ister hpv li ister olma. bu şekil temizlenme de bize öğretilen diğer hatalı davranışlardan biri maalesef. bi de test ol ve bize iyi haberlerini ver. görüşmek üzere hoşça kal.
    Çok teşekkür ederim en kısa zamanda test olacagım.araştıracam hangi hastanelerde yapılıyor

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı himura1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi sisteme girdim baktım 25.11.2016 dan beri
    bu tarihte ben siğilleri tedaviye baslamıstım kasım ayını hiç sevmem )))

Bu Konu için Etiketler