Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hpv hamilelik ve ahcc

Durum
    dramaqueen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

hpv hamilelik ve ahcc

Yeni
    Arkadaşlar Merhaba, sizlerin yazılarını okuyup yalnız olmadığımı anladım...
    Ve biraz da olsa rahatladım
    HPV 16,33,66 Poztif olduğumu öğreneli iki gün oldu... Üzüntü içerisindeyim 1 yıldır evliyim 30 yaşındayım. Ben de çocuk düşündüğüm icin jinekologa gitmiştim ve bu tatsız sürpriz ile karşılaştım, cumartesi günü biyopsi ve coloscopy yapacak. Ondan önce başka bir doktora daha görüneyim dedim izmir de yasıyorum yarın 9 eylül de randevum var ve stres ile korku içerisindeyim. Beni nasıl bir süreç bekliyor? Çocuk yapamayacakmıyız? Şimdiden teşekkürler. Allah hepimize şifa versin tez zamanda. bir de şu ahcc ile bilgi edinmek istiyorum? Hangisini almalıyım doktora mi sorup almalıyım? dozunu nasıl ayarlamalıyım hepinize şimdiden çok teşekkür ederim

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: hpv hamilelik ve ahcc

Hpv cocuk sahibi olmaya engel bi durum degildir. Sadece aktif sigiller varken normal dogumla cocuga gecmek riskinin az da olsa varligindan söz ediyorlar. Eger sigiliniz yoksa beslenmenize 1 yil cok dikkat edin derim. Ahcc kullanmadan negatif olabildim ben. Eger sizde bulamazsaniz cok endiseye kapilmayin. Imutor gibi bagisiklik guclendirici ve bagisikliginizi destekleyici seyler yapin. Bu sitede cogu sey yaziyor. Insallah en yakin zamanda atlatirsiniz sizde

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: hpv hamilelik ve ahcc

Cocuk yaparsınız endıselenmeyın sıgıl varsa sezaryen olursunuz

Bu Konu için Etiketler